«پرسپوليس» در معرض سقوط به ليگ دسته اول

فعاليت هاي باشگاه پرسپوليس به دليل عدم پايبندي مسؤولان اين باشگاه به تعهدات خود در قبال «عليرضا امامي‌فر» تا اطلاع ثانوي به حالت تعليق در آمد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ حكم تعليق فعاليت سرخپوشان پايتخت از سوي هيات منصفه سازمان ليگ صادر شده و تنها بايد به تاييد دبير فدراسيون فوتبال برسد.
پيرو شكايت بازيكن سابق پرسپوليس از مديران اين باشگاه جلسات متعددي در فدراسيون برگزار گشت و در نهايت قرار بر اين شد كه تمام مطالبات امامي فر پرداخت گردد اما اين امر هرگز محقق نشد تا اعضاي هيات منصفه به اين نتيجه برسند كه پرسپوليس حق هيچ فعاليتي را تا اطلاع بعدي نخواهد داشت.
در اين خصوص با «عبدالرحمن شاه‌حسيني» رئيس هيات منصفه سازمان ليگ تماس گرفتيم و نظرات وي را جويا شديم. وي در اين ارتباط گفت: پس از بررسي‌هاي دقيق و شنود ادعاي طرفين ماجرا، به باشگاه پرسپوليس ابلاغ كرديم كه حق و حقوق عليرضا امامي‌فر را به طور كامل پرداخت كند اما آنان هيچ توجهي به اين موضوع نشان ندادند و در نهايت مجبور شديم حكم تعليق فعاليت‌هاي اين باشگاه را صادر كنيم. اين حكم توسط دبير فدراسيون به اطلاع مديران باشگاه پرسپوليس خواهد رسيد.
شاه‌حسيني در ادامه افزود: در صورتي كه طي روزهاي آينده اقدام موثري از سوي مسؤولان پرسپوليس در اين زمينه مشاهده نگردد، طبق قانون حتي جريمه‌اي در حد سقوط اين تيم به يك رده پايين‌تر (ليگ دسته اول) مي‌تواند مورد نظر مسؤولان امر قرار گيرد.

انتهاي خبر // ایپنا - وب سایت خبرگزاری ورزش ایران//www.ipna.ir

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

تبريکااات صميمانه ی مرا بپذير...............

من به نوبه ی خودم انتصاب امیرخان رو به مربی گری تیم ملی کشورمون تبریک میگم...

به جامعه ی استقلالی هم انتصاب صمد مرفاوی دستیار امیر قلعه نوعی را به سرمربی گری استقلال تبریک عرض می کنم....

امیدوارم شما هم راضی و خوشحال باشییییییییید....

نمی خوام ناراحتی و اعتراضتونو به مربی اس اس بشنومما همه با همیم

استقلال قهرماااااااااان

تبریک...

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٢٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

مرفاوي: راه قلعه نويي را ادامه مي دهم

هدايت پرسپوليس و استقلال از تيم ملي هم سخت تر است

"در سه سال گذشته ساختار تيمي خوبي در استقلال به وجود آمد و حيف بود که اين ساختار در تيم ما دچار مشکل شود.
من به عنوان همکار قلعه نويي مي خواهم مسير گذشته را ادامه دهم چون تمام اصول حرکتي در تيم ما تعريف شده است."
کمک مربي جوان استقلال حالا ماموريت سختي را پذيرفته و مي داند که بايد تيم قهرمان را حفظ کند. وي ضمن بيان مطلب فوق در اين نکته تاکيد کرد که مربيگري در پرسپوليس و استقلال کار سختي است!


مرفاوي که به عنوان سرمربي جديد تيم استقلال انتخاب شده در اولين مصاحبه پس از پذيرفتن اين عنوان و در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: مطمئنا وقتي صحبت از ساختار تيمي در استقلال مطرح مي شود، بحث تفکرات و خط مشي ها به ميان مي آيد. خوشبختانه اصول کار در استقلال بر اساس تفکرات جمعي استوار است شايد سرمربي يک تيم بر اساس سلايق خودش در برخي از محورها حرکت نمايد اما همواره سعي خواهم کرد کماکان اصل مشورت را در رئوس برنامه هاي خود داشته باشيم.سرمربي جوان استقلال در خصوص دستياران خود افزود: کادرفني استقلال تغيير آنچناني نخواهد داشت فقط درصدديم طي روزهاي آينده يک تمرين دهنده مجرب را به جمع نفرات قبلي بيفزاييم که اين موضوع در چند روز آتي مشخص خواهد شد.
مرفاوي در مورد اين مساله که در سخت ترين مقطع اين کار را قبول کرده، چنين مي گويد: مسلما به سختي هاي مسووليتي که قبول کردم، اشراف کامل دارم، هر کاري سختي خاص خودش را دارد. به اين مساله اشراف کامل دارم اما با کمک خداوند، پيشکسوتان و هواداران استقلال اين تيم را به موفقيت مي رسانم.


کار کردن در پرسپوليس و استقلال شايد از سرمربيگري تيم ملي نيز دشوارتر باشد اما همان طور که قلعه نويي حدودا چهار سال پيش، اين مسووليت را پذيرفت، پس من هم مي توانم با توجه به تفکرات تيمي کادر مربيگري  که قبلا هم حاکم بوده استقلال را به موفقيت برسانم. نبايد اين مساله را فراموش کرد که من نيز تغيير کرده ام و مرفاوي نيز صمد سه يا چهار سال گذشته نيست و در راه دشواري که استقلال در پيش گرفته، مي توانم موفق باشم.


مرفاوي در پايان خاطرنشان ساخت: طبعا تفکرات من به قلعه نويي نزديک است که در اين چند سال او را همراهي کرده ام. هيچ وقت فراموش نمي کنم زماني که چند سال پيش تيم را به همراه قلعه نويي تحويل گرفتيم، بسياري پيش بيني يک تيم شکست خورده را براي ما داشتند اما کارنامه قلعه نويي و دستيارانش نشان داد که آنها اشتباه مي کردند.
اين نيز حاصل يک کار گروهي بود که با پشتوانه هيات مديره و مديريت باشگاه حاصل شد.

در استقلال اختيار تام دارم و با اين شرط مسووليت فني را تقبل نمودم.


نظرات مدنظر من در سال آينده همان نفرات قبلي هستند با اين تفاوت که در نظر داريم دو هافبک و يک مهاجم را به ليست نفرات خود بيفزاييم.

  

نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٢٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

خبر خوب/ بد برای استقلال ها!!خيليا ناراحتين!!!!!


 

مرفاوي سرمربي استقلال شد، قلعه نویی مدیر فنی

 پس از حضور قلعه نويي در کادر فني تيم ملي فوتبال ايران مسئولان باشگاه استقلال در تلاش بودند تا از اين مربي جوان به صورت همزمان در هر دو تيم استفاده شود اما با مخالفت فدراسيون و سازمان تربيت بدني قلعه نويي تنها به عنوان سرمربي تيم ملي فعاليت خواهد کرد.


روز چهارشنبه مسئولان باشگاه استقلال در اين خصوص با قلعه نويي جلسه مشترکي داشتند و پس از آن گزينه هاي مورد نظر جهت حضور در راس کادر فني استقلال مورد بررسي قرار گرفتند که در اين ميان کمک مربي جوان استقلال به عنوان سرمربي جديد انتخاب شد.


به زودی یکی از پیشکسوتان نیز به کادر فنی اضافه خواهد شد.خوبه چون:

۱- مرفاوی درست مثل قلعه نویی مربی جوان و شجاعی است.

۲- رابطه نزدیک مرفاوی و قلعه نویی به پویایی استقلال کمک می کند.

۳- مرفاوی ۳ سال متوالی در کنار قلعه نویی استقلال را اداره کرده است و به مرز پختگی رسیده است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٢۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

عکس های اختصاصی از تمرین استقلال

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:۱۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

عنایتی به استقلال باز می گردد!


 

عنایتی به استقلال بر می گردد

عنایتی با تیم الامارات به توافق نرسیده است و قصد دارد فوتبالش را در تهران ادامه دهد. از طرف باشگاه پرسپولیس با عنایتی تماس گرفته شده  و به او پیشنهاد خوبی داده شده است.  اما امیر قلعه نویی طی تماس تلفنی از عنایتی خواست که به استقلال بازگردد.

عنایتی نیز حرف قلعه نویی (مربی تیم ملی) را رد نکرده است و هیچ بعید نیست این بازیکن بار دیگر پیراهن تیم استقلال را بر تن کند.در صورتی که خبر به توافق نرسیدن عنایتی با اماراتی ها صحت داشته باشد، مطمئن باشید که عنایتی فوتبالش را در استقلال ادامه خواهد داد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:۱٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

ژنرال از استقلال جدا شد


 

مربيان داخلي در اولويت هستند

امير قلعه‌نويي از تيم فوتبال استقلال جدا شد.

دكتر محمد حسين قريب، مديرعامل باشگاه استقلال  اظهار كرد: با توجه به توافق با فدراسيون فوتبال و اهميت بحث ملي و حساسيت رقابت‌هاي پيش روي باشگاه استقلال تصميم گرفته شد كه امير قلعه‌نويي از استقلال جدا شود.

وي ادامه داد: با توجه به صحبتي كه با سرپرست فدراسيون فوتبال داشتيم و تاكيدي كه وي بر روي اهميت بحث ملي و حساسيت رقابت‌هاي پيش روي استقلال داشت به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي از استقلال جدا شده و تمام زمان خود را صرف تيم ملي كند.

وي افزود: تاكيد سرپرست فدراسيون تاكيد درستي است و ما نيز آن را پذيرفتيم، بنابراين قلعه‌نويي پس از برنامه‌اي سه ساله كه به قهرماني استقلال در ليگ برتر منجر شد از تيم ما جدا شد.قريب درباره‌ي گزينه‌هاي مربيگري استقلال به ايسنا گفت: اولويت ما مربيان داخلي است و براي انتخاب سرمربي شاخص‌هايي همچون مديريت بالا، خلق و خوي اسلامي و مادي نبودن را در نظر داريم و مربي آينده‌ي استقلال بايد تعامل بسيار مثبتي با بازيكنان ما داشته باشد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا مربي آينده‌ي استقلال از پيشكسوتان اين تيم است، پاسخ داد: سعي مي‌كنيم مانند وضعيت موجود كه پيشكسوتان نقش اصلي را روي نيمكت دارند بتوانيم از توانمندي‌هاي پيشكسوتاني كه شاخص‌هاي مورد نظر ما را نيز دارا هستند در كادر فني استقلال استفاده كنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال درباره‌ي تحليلش از سه سال كار مشترك با امير قلعه‌نويي گفت: واقعيت اين است زماني كه كار مشترك را شروع كرديم شرايط استقلال بسيار سخت بود. ما در رده‌بندي وضعيت بدي داشتيم و با مشكلات مالي بسياري روبرو بوديم. ضمن آن كه انتظار هواداران و انتقال بازيكنان نيز از ديگر مواردي بود كه كار ما را مشكل‌تر مي‌كرد. در اين شرايط تيم را تحويل گرفتيم تنها با توكل به خدا و كار جمعي سير تكاملي خود را طي كرديم.

وي افزود: در همان زمان برنامه‌ي سه ساله‌اي را آغاز كرديم و به لطف خدا اين سه سال به قهرماني استقلال منجر شد و همه‌ي همكاران هيات مديره چه در گذشته و چه در زمان فعلي، معاونان، مشاوران، كادر فني و بازيكنان نقش مهمي را ايفا كردند كه در اين ميان نقش امير قلعه‌نويي برجسته و مهم‌تر بود و انتخاب قلعه‌نويي به عنوان سرمربي تيم ملي در راستاي قدرداني از وي بود و بايد به دليل انتخاب وي به جامعه‌ي ورزش و سرپرست فدراسيون تبريك بگويم.

قريب ادامه داد: كاري كه قلعه‌نويي پذيرفته وظيفه‌ي بسيار بزرگي است و بايد به صورت جمعي مديريت شده و با استفاده از پيشكسوتان و حمايت تمامي رسانه‌ها وي را در اين راه كمك كنيم تا بتوانيم در جام ملت‌هاي آسيا سربلند باشيم. ضمن آن كه رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا امسال با توجه به اضافه شدن استراليا و حضور پنج تيم آسيايي كه در جام جهاني حضور داشته‌اند بسيار سخت‌تر از دوره‌هاي قبل خواهد بود. اميدوارم با كاري جمعي قلعه‌نويي در اين راه موفق شود.

وي در پايان براي حضور قدرتمندانه‌ي استقلال در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي تاكيد كرد و به ايسنا گفت: ظرف چند روز آينده سرمربي جديد استقلال معرفي مي‌شود و ما براي انتخاب خود به فاكتورهاي مد نظر نيز پايبند خواهيم بود. ضمن آن كه چند روز آينده در مصاحبه‌ي مطبوعاتي برنامه‌هاي خود را به صورت كامل اعلام خواهيم كرد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:۱٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۳۱ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

 

با اعلام‌ کادر پزشکى‌ استقلال‌ جبارى‌ پنج‌ ماه‌ ديگر به‌ ميادين‌ بازمى‌گردد
پس‌ از مصدوميت‌ شديد مجتبى‌ جبارى‌ در اردوى‌ تيم‌ ملى‌ ايران‌ و انجام‌ عمل‌ جراحى‌ سنگين‌ روى‌ مينيسک‌ و رباط‌ صليبى‌ زانوى‌ پديده‌ فصل‌ گذشته‌ استقلال‌ شايعاتى‌ در محافل‌ ورزشى‌ به‌ گوش‌ رسيد مبنى‌ بر اينکه‌ اين‌ بازيکن‌ قادر نيست‌ پس‌ از سپرى‌ کردن‌ دوران‌ نقاهت‌ به‌ ميادين‌ فوتبال‌ باز گردد. در همين‌ خصوص‌ دکتر نصيرى‌ يکى‌ از جراحان‌ متخصص‌ کادر پزشکى‌ باشگاه‌ استقلال‌ با تکذيب‌ تمامى‌ اين‌ شايعات‌ اظهار داشت: مسائل‌ اخير در مورد جبارى‌ شايعه‌اى‌ بيش‌ نيست‌ و باتوجه‌ به‌ عمل‌ بسيار خوب‌ و موفقيت‌آميزى‌ که‌ روى‌ پاى‌ او انجام‌ شده‌ اين‌ بازيکن‌ قادر خواهد بود از پنج‌ ماه‌ ديگر پا به‌ توپ‌ شده‌ و به‌ ميادين‌ فوتبال‌ بازگردد. اين‌ پزشک‌ جراح‌ در ادامه‌ افزود: بازيکنان‌ بزرگى‌ در فوتبال‌ دنيا با مشکلى‌ که‌ جبارى‌ با آن‌ روبه‌رو شد دست‌ به‌ گريبان‌ شده‌اند که‌ تمامى‌ آنها پس‌ از عمل‌ جراحى‌ و مراقبت‌ به‌ موقع‌ به‌ فوتبال‌ باز مى‌گردند که‌ مسئله‌ جبارى‌ نيز از آن‌ مستثنى‌ نيست.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

 

اکبرپور: با انتخاب‌ قلعه‌نوعى‌ شانس‌ ملى‌پوش‌ شدن‌ دارم
سياوش‌ اکبرپور به‌ دليل‌ آسيب‌ديدگى‌ در تمرينات‌ استقلال‌ شرکت‌ نمى‌کند و زير نظر امين‌ نوروزى‌ به‌ فيزيوتراپى‌ مى‌پردازد، ديروز با او تماس‌ گرفتيم‌ تا پيرامون‌ مسائل‌ مختلف‌ پاسخگوى‌ سئوالات‌ ما باشد. آسيب‌ديدگى‌ات‌ هنوز بر طرف‌ نشده‌ است؟ به‌ طور کامل‌ نه، بايد تا پايان‌ هفته‌ جارى‌ فيزيوتراپى‌ و آب‌ درمانى‌ انجام‌ دهم‌ تا بهبود يابم. وضعيت‌ تيم‌ چگونه‌ است؟ همه‌ چيز روبه‌راه‌ است، بازيکنان‌ تمرينات‌ ويژه‌اى‌ را زير نظر مربيان‌ انجام‌ مى‌دهند و مشکل‌ خاصى‌ نيست. آينده‌ استقلال‌ را چطور مى‌بيني؟ آينده‌ خوبى‌ را براى‌ تيم‌ ترسيم‌ مى‌کنم، استقلال‌ که‌ فصل‌ گذشته‌ قهرمان‌ ليگ‌ برتر شد، امسال‌ مدعى‌ اول‌ جام‌ باشگاههاى‌ آسياست. مشکل‌ مالى‌ات‌ با استقلال‌ برطرف‌ شد؟ بله، قول‌ داده‌اند به‌ زودى‌ طلب‌هايمان‌ را پرداخت‌ کنند. امير قلعه‌نوعى‌ هم‌ سرمربى‌ تيم‌ملى‌ شد! از اين‌ اتفاق‌ خوشحال‌ شدم، حالا مى‌توانيم‌ اميدوار باشيم‌ که‌ شايسته‌ها به‌ تيم‌ملى‌ دعوت‌ مى‌شوند، انگيزه‌ من‌ هم‌ براى‌ ليگ‌ آتى‌ با اين‌ انتخاب‌ چند برابر شد.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

 

با اعلام‌ کادر پزشکى‌ استقلال‌ جبارى‌ پنج‌ ماه‌ ديگر به‌ ميادين‌ بازمى‌گردد
پس‌ از مصدوميت‌ شديد مجتبى‌ جبارى‌ در اردوى‌ تيم‌ ملى‌ ايران‌ و انجام‌ عمل‌ جراحى‌ سنگين‌ روى‌ مينيسک‌ و رباط‌ صليبى‌ زانوى‌ پديده‌ فصل‌ گذشته‌ استقلال‌ شايعاتى‌ در محافل‌ ورزشى‌ به‌ گوش‌ رسيد مبنى‌ بر اينکه‌ اين‌ بازيکن‌ قادر نيست‌ پس‌ از سپرى‌ کردن‌ دوران‌ نقاهت‌ به‌ ميادين‌ فوتبال‌ باز گردد. در همين‌ خصوص‌ دکتر نصيرى‌ يکى‌ از جراحان‌ متخصص‌ کادر پزشکى‌ باشگاه‌ استقلال‌ با تکذيب‌ تمامى‌ اين‌ شايعات‌ اظهار داشت: مسائل‌ اخير در مورد جبارى‌ شايعه‌اى‌ بيش‌ نيست‌ و باتوجه‌ به‌ عمل‌ بسيار خوب‌ و موفقيت‌آميزى‌ که‌ روى‌ پاى‌ او انجام‌ شده‌ اين‌ بازيکن‌ قادر خواهد بود از پنج‌ ماه‌ ديگر پا به‌ توپ‌ شده‌ و به‌ ميادين‌ فوتبال‌ بازگردد. اين‌ پزشک‌ جراح‌ در ادامه‌ افزود: بازيکنان‌ بزرگى‌ در فوتبال‌ دنيا با مشکلى‌ که‌ جبارى‌ با آن‌ روبه‌رو شد دست‌ به‌ گريبان‌ شده‌اند که‌ تمامى‌ آنها پس‌ از عمل‌ جراحى‌ و مراقبت‌ به‌ موقع‌ به‌ فوتبال‌ باز مى‌گردند که‌ مسئله‌ جبارى‌ نيز از آن‌ مستثنى‌ نيست.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

 

اکبرپور: با انتخاب‌ قلعه‌نوعى‌ شانس‌ ملى‌پوش‌ شدن‌ دارم
سياوش‌ اکبرپور به‌ دليل‌ آسيب‌ديدگى‌ در تمرينات‌ استقلال‌ شرکت‌ نمى‌کند و زير نظر امين‌ نوروزى‌ به‌ فيزيوتراپى‌ مى‌پردازد، ديروز با او تماس‌ گرفتيم‌ تا پيرامون‌ مسائل‌ مختلف‌ پاسخگوى‌ سئوالات‌ ما باشد. آسيب‌ديدگى‌ات‌ هنوز بر طرف‌ نشده‌ است؟ به‌ طور کامل‌ نه، بايد تا پايان‌ هفته‌ جارى‌ فيزيوتراپى‌ و آب‌ درمانى‌ انجام‌ دهم‌ تا بهبود يابم. وضعيت‌ تيم‌ چگونه‌ است؟ همه‌ چيز روبه‌راه‌ است، بازيکنان‌ تمرينات‌ ويژه‌اى‌ را زير نظر مربيان‌ انجام‌ مى‌دهند و مشکل‌ خاصى‌ نيست. آينده‌ استقلال‌ را چطور مى‌بيني؟ آينده‌ خوبى‌ را براى‌ تيم‌ ترسيم‌ مى‌کنم، استقلال‌ که‌ فصل‌ گذشته‌ قهرمان‌ ليگ‌ برتر شد، امسال‌ مدعى‌ اول‌ جام‌ باشگاههاى‌ آسياست. مشکل‌ مالى‌ات‌ با استقلال‌ برطرف‌ شد؟ بله، قول‌ داده‌اند به‌ زودى‌ طلب‌هايمان‌ را پرداخت‌ کنند. امير قلعه‌نوعى‌ هم‌ سرمربى‌ تيم‌ملى‌ شد! از اين‌ اتفاق‌ خوشحال‌ شدم، حالا مى‌توانيم‌ اميدوار باشيم‌ که‌ شايسته‌ها به‌ تيم‌ملى‌ دعوت‌ مى‌شوند، انگيزه‌ من‌ هم‌ براى‌ ليگ‌ آتى‌ با اين‌ انتخاب‌ چند برابر شد.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

عکس های اختصاصی از بهشاد یاورزاده 


 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نويى و سكوى پرتابى كه نبايد فراموش شود

هنوز شرايط نابسامان استقلال در سال هاى ۸۲-۸۱ را فراموش نكرده ايم. همان تيمى كه تعداد زيادى از ستاره هاى فوتبال ايران را در مجموعه خود داشت به مربيگرى رولند كوخ آلمانى حتى در ورزشگاه خانگى هم از پس تيم هاى قعرنشين شهرستانى برنمى آمد و رمقى براى تزريق هيجان به تماشاگرانى كه به تدريج تعدادشان از ۱۰۰۰ نفر هم كمتر شده بود در ساق هاى خود نداشت. آنها در نهايت به تصاحب عنوان نهمى ليگ برتر قناعت كردند و در جام حذفى پس از عبور از سد فراز قم در مصافى ماراتن گونه (!) سرانجام به سپاهان اصفهان باختند و از دور مسابقات كنار رفتند. استقلال با مشكلات روحى فراوانى دست و پنجه نرم مى كرد و به نظر مى رسيد اوج گيرى دوباره اين تيم نيازمند اجراى پروسه اى چند ساله در جهت اصلاح رفتارها و اقدامات غلط مديران وقت باشگاه باشد. امير قلعه نويى كه كارنامه مربيگرى چشمگيرى نداشت پا پيش گذاشت و اصلاحات را آغاز كرد. آنچه در پس يك خانه تكانى وسيع اتفاق افتاد و چيزى نمانده بود در همان سال اول به كسب عنوان قهرمانى ختم شود. استقلال و قلعه نويى به همراه هم رشد كردند. از يك سو تيمى كه به باتلاق حواشى فوتبال ايران تبديل شده بود مجدداً به يكى از قدرت هاى فوتبال كشور بدل شد و از سويى ديگر قلعه نويى هم پله به پله بالا آمد تا در نهايت به عنوان سردمدار مربيان جوان و موفق داخلى در تاريخ ۲۶/۴/۸۵ حكم سرمربيگرى تيم ملى ايران را دريافت كند. آنچه شايد در تصور هيچ كس نمى گنجيد اما مرور اتفاقات سال هاى اخير معادله اى منطقى و قابل انتظار را از پيشرفت فوق العاده مردى كه در سال ۷۶ به عنوان دستيار ناصر حجازى شروع به فعاليت كرد و اكنون سرمربى تيم ملى ايران است را پيش روى ما قرار مى دهد اما درست در اولين ساعاتى كه خبر آغاز به كار سرمربى جديد منتشر شد شايعه قطع همكارى قلعه نويى و استقلال بر سر زبان ها افتاد و حتى محمدحسين قريب مديرعامل باشگاه از تلاش خود براى استخدام سرمربى جديد خبر داد. به هر حال به همان اندازه كه ساماندهى و مشخص شدن مسير حركتى تيم ملى مهم است، حفظ شرايط آرمانى استقلال به عنوان نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا هم بايد از اولويت هاى فوتبال كشور محسوب شود. در شرايطى كه قهرمان فصل گذشته تمرينات خود را آغاز كرده و بخش عمده اى از بازيكنان جديد مورد نظرش را نيز به تور انداخته چنانچه ناگهان جاى سرمربى اش را خالى ببيند مسلماً در تمام طول فصل اثرات مخرب اين كمبود را احساس خواهد كرد و در نهايت آنطور كه بايد و شايد به موفقيت نخواهد رسيد.
وقتى بلافاصله پس از قهرمانى استقلال مسؤولان وزارت رفاه با اشكال تراشى از عملكرد امير قلعه نويى نام هايى مثل دنيزلى و گوليت را به عنوان جانشينان احتمالى او مطرح كردند تمام رسانه ها و علاقه مندان به فوتبال عليه اين تصميم موضع گرفتند و سرمربى جوان را شايسته ادامه فعاليت در استقلال و هدايت اين تيم در عرصه آسيا دانستند. آن روز به كرات نوشته شد كه مجموعه آبى تحت هدايت صحيح و ريسك پذيرى قابل توجه امير قلعه نويى دوباره از خواب بيدار شد و على الخصوص پس از كسب عنوان قهرمانى صحبت كردن از جابه جايى در شرايط فعلى به دور از انصاف و جوانمردى خواهد بود. شرايط امروز كاملاً برعكس شده و قلعه نويى در جايگاهى قرار گرفته كه مى تواند براى تصاحب بلند مدت نيمكت تيم ملى استقلال را رها كند و تنها به آينده روشن كارى خود بينديشد. در فوتبال حرفه اى اينكه تمامى دست اندركاران به كسب موفقيت به منظور از راه رسيدن پيشنهادى بهتر فكر كنند كاملاً طبيعى است. قلعه نويى هم در گذر زمان تجربه هايى مثل برق تهران و استقلال اهواز را از سر گذرانده و وقتى با استقلال تهران سر ميز مذاكره نشست ترجيح داد ديگر به آنها فكر نكند.
اكنون بحث تيم ملى مطرح است و قطعاً موقعيتى فريبنده تر پيش روى قلعه نويى خودنمايى مى كند. جدايى او از استقلال را نمى توان در چارچوب قوانين فوتبال حرفه اى تعريف كرد. مردم براى حفظ قلعه نويى مقابل مديران تازه وارد ايستادند و اين مربى بى شك در مقابل تمام آنهايى كه فرياد كشيدند «او بايد همين جا بماند» مسؤول است. استقلال و قلعه نويى به همراه يكديگر رشد كردند و اكنون زمان برداشت محصول فرا رسيده. سرمربى جديد تيم ملى ايران نبايد به همين راحتى سكوى پرتاب خود را فراموش كند. هنوز زمان زيادى از روزى كه نوجوانان علاقه مند به فوتبال نام سرمربى جديد استقلال را از پدران خود مى پرسيدند و او را نمى شناختند، نگذشته است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٥

نوازی با استقلال ثبت کرد (عکس)

محمد نوازی، پیستون راست تیم استقلال تهران که پس از دو فصل دوری از تیم سابقش یک بار دیگر با در خواست امیر قلعه نوعی به جمع آبی پوشان بازگشت امروز با استقلال قراردادی دو ساله را ثبت کرد تا به تمام شایعات پایان دهد و با خیالی آسوده تمریناتش را با این تیم ادامه دهد.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٠٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

نوازی رسماً ثبت کرد


 

اختصاصی آبیته دات کام

محمد نوازی، پیستون راست خوب فوتبال ایران، دقایقی پیش رسماً با استقلال ثبت کرد. این بازیکن که سابقه بازی در استقلال را دارد با نظر امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال به این تیم بازگشت تا بتواند جناح راست استقلال را پوشش دهد. نوازی از انگیزه بالایی برای درخشش در استقلال برخوردار است و می تواند ضعف های این تیم در جناح راست را کاهش دهد.

 نوازي که از آغاز هفته در تمرينات استقلال حضور پيدا کرده بود رسما استقلالي شد و پس از ثبت قراردادش اظهار داشت: خوشحالم که بالاخره حضور من در استقلال جنبه رسمي پيدا کرد و حالا اميدوارم بتوانم براي اين تيم مفيد باشم.گفتنی است که قبل از نوازی، یاورزاده و انصاریان رسماً قراردادشان را با استقلال ثبت کرده بودند.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٠٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نویی در استقلال ماندنی شد

قریب: قلعه نویی موفق می شود

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: پس از مذاكره‌ي تلفني با مصطفوي، به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي به صورت همزمان در استقلال و تيم ملي فعاليت كند.

دكتر محمد حسين قريب اظهار كرد: در تماس تلفني با مصطفوي به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي به طور همزمان در تيم ملي و استقلال فعاليت كند و او كماكان سرمربي استقلال است.

وي افزود: به علي آبادي و هاشمي به دليل حسن انتخابشان تبريك مي‌گويم. به نظر من كاركردي كه امير قلعه‌نويي براي استقلال داشت و بر اساس شناختي كه از او دارم او يكي از موفق‌ترين مربي‌هاي ليگ برتر بوده و با توجه به شرايط و محدوديت‌هايي نظير كمبود بودجه، منابع، توقعات بالا و فشار افكار عمومي بر مجموعه‌ي مديريت استقلال، او توانست اين مشكلات را پشت سر بگذارد. قلعه نويي يكي از كانون‌هايي است كه بيشترين فشارها بر او وارد آمده است.قريب ادامه داد: قلعه‌نويي توانست در استقلال با كاري جمعي و تيمي، از اين مشكلات عبور كند و به همراه استقلال در برنامه‌اي سه ساله قهرمان ايران شود. اين تجربه‌اي ارزشمند است و قلعه‌نويي مي‌تواند در تيم ملي از آن تجربيات استفاده كند.

وي افزود: معمولا تيم‌هاي ملي از سوي بحران‌هايي تهديد مي‌شوند اما، باور دارم كه قلعه‌نويي مي‌تواند با مديريتش آنها را مهار كرده و از پس مشكلات برآيد. اميدوارم با مديريت و توانايي فني قلعه‌نويي و با حمايت همه‌ي رسانه‌ها، مسوولان سازمان تربيت بدني و فدراسيون فوتبال، بتوانيم تيم ملي موفقي در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا داشته باشيم.

  

نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٥٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نويي:كادر فني طي سه روز آينده مشخص مي‌شوند

درايت سرمربي جوان باشگاه استقلال، امير قلعه نويي سبب شد كه مسئولين فدراسيون فوتبال پس از هم انديشي، وي را به سمت سرمربيگري تيم ملي فوتبال كشورمان منصوب كنند.

قلعه نوعي پس از اين انتخاب با تشكر از مسئولين گفت: سرمايه گذاري بر روي نيروهاي جوان را به فال نيك مي گيرم، فوتبال ما پتانسيل قوي دارد، استعدادهاي خوبي در اين فوتبال هستند كه بايد شناسايي شده و به فعليت درآيند. ما مي توانيم از اين استعدادها استفاده كرده و با درايت فوتبالمان را از وضعيت فعلي خارج كنيم.

سرمربي جديد تيم ملي در ادامه گفت: ما در كشورمان و در زمينه فوتبال مديران لايق و قوي همچون مصطفوي، هاشمي و علي آبادي داريم كه مطمئناً با استفاده بهينه از اين نفرات مي توانيم فوتبال كشورمان را به جايگاه شايسته اش برسانيم.

امير قلعه نوعي در ادامه با بيان اين كه طي دو، سه روز آينده نفرات كادر فني تيم ملي را انتخاب خواهد كرد، گفت: زمان بسيار محدود است و من سعي مي كنم ظرف دو، سه روز آينده همكاران كادر فني را انتخاب كنم.

وي افزود: تيم ملي كشورمان هفته آينده تمرينات خود را براي آماده سازي به منظور حضور مقتدر در جام ملتهاي آسيا آغاز خواهد كرد.

قلعه نويي در مورد اعتقادش به نيروها و بازيكنان جوان گفت: من به جوانها اعتقاد دارم اما، اين به معني دگرگون كردن تيم ملي نيست. بهتر است كه جوانگرايي با حوصله انجام گيرد.

وي در پايان گفت: دوست دارم كه دو كميته براي تيم ملي تشكيل دهم، يكي كميته مطبوعات كه حقي به گردن فوتبال دارند و ديگر كميته فكر و نظر پيشكسوتان فوتبال. اين دو كميته بالهاي قوي براي تيم ملي خواهند بود! اميدوارم كه مردم، مطبوعات و پيشكسوتان با دعاي خير خود بنده و تيم ملي كشورمان را همراهي كنند.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٥۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نويي:كادر فني طي سه روز آينده مشخص مي‌شوند

درايت سرمربي جوان باشگاه استقلال، امير قلعه نويي سبب شد كه مسئولين فدراسيون فوتبال پس از هم انديشي، وي را به سمت سرمربيگري تيم ملي فوتبال كشورمان منصوب كنند.

قلعه نوعي پس از اين انتخاب با تشكر از مسئولين گفت: سرمايه گذاري بر روي نيروهاي جوان را به فال نيك مي گيرم، فوتبال ما پتانسيل قوي دارد، استعدادهاي خوبي در اين فوتبال هستند كه بايد شناسايي شده و به فعليت درآيند. ما مي توانيم از اين استعدادها استفاده كرده و با درايت فوتبالمان را از وضعيت فعلي خارج كنيم.

سرمربي جديد تيم ملي در ادامه گفت: ما در كشورمان و در زمينه فوتبال مديران لايق و قوي همچون مصطفوي، هاشمي و علي آبادي داريم كه مطمئناً با استفاده بهينه از اين نفرات مي توانيم فوتبال كشورمان را به جايگاه شايسته اش برسانيم.

امير قلعه نوعي در ادامه با بيان اين كه طي دو، سه روز آينده نفرات كادر فني تيم ملي را انتخاب خواهد كرد، گفت: زمان بسيار محدود است و من سعي مي كنم ظرف دو، سه روز آينده همكاران كادر فني را انتخاب كنم.

وي افزود: تيم ملي كشورمان هفته آينده تمرينات خود را براي آماده سازي به منظور حضور مقتدر در جام ملتهاي آسيا آغاز خواهد كرد.

قلعه نويي در مورد اعتقادش به نيروها و بازيكنان جوان گفت: من به جوانها اعتقاد دارم اما، اين به معني دگرگون كردن تيم ملي نيست. بهتر است كه جوانگرايي با حوصله انجام گيرد.

وي در پايان گفت: دوست دارم كه دو كميته براي تيم ملي تشكيل دهم، يكي كميته مطبوعات كه حقي به گردن فوتبال دارند و ديگر كميته فكر و نظر پيشكسوتان فوتبال. اين دو كميته بالهاي قوي براي تيم ملي خواهند بود! اميدوارم كه مردم، مطبوعات و پيشكسوتان با دعاي خير خود بنده و تيم ملي كشورمان را همراهي كنند.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

مديرعامل باشگاه استقلال: قلعه‌ نويي همزمان در تيم‌ ملي و استقلال فعاليت مي‌كند

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: پس از مذاكره‌ي تلفني با مصطفوي، به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي به صورت همزمان در استقلال و تيم ملي فعاليت كند.

دكتر محمد حسين قريب اظهار كرد: در تماس تلفني با مصطفوي به توافق رسيديم كه قلعه‌نويي به طور همزمان در تيم ملي و استقلال فعاليت كند و او كماكان سرمربي استقلال است.

وي افزود: به علي آبادي و هاشمي به دليل حسن انتخابشان تبريك مي‌گويم. به نظر من كاركردي كه امير قلعه‌نويي براي استقلال داشت و بر اساس شناختي كه از او دارم او يكي از موفق‌ترين مربي‌هاي ليگ برتر بوده و با توجه به شرايط و محدوديت‌هايي نظير كمبود بودجه، منابع، توقعات بالا و فشار افكار عمومي بر مجموعه‌ي مديريت استقلال، او توانست اين مشكلات را پشت سر بگذارد. قلعه نويي يكي از كانون‌هايي است كه بيشترين فشارها بر او وارد آمده است.

قريب ادامه داد: قلعه‌نويي توانست در استقلال با كاري جمعي و تيمي، از اين مشكلات عبور كند و به همراه استقلال در برنامه‌اي سه ساله قهرمان ايران شود. اين تجربه‌اي ارزشمند است و قلعه‌نويي مي‌تواند در تيم ملي از آن تجربيات استفاده كند.

وي افزود: معمولا تيم‌هاي ملي از سوي بحران‌هايي تهديد مي‌شوند اما، باور دارم كه قلعه‌نويي مي‌تواند با مديريتش آنها را مهار كرده و از پس مشكلات برآيد. اميدوارم با مديريت و توانايي فني قلعه‌نويي و با حمايت همه‌ي رسانه‌ها، مسوولان سازمان تربيت بدني و فدراسيون فوتبال، بتوانيم تيم ملي موفقي در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا داشته باشيم.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

مصاحبه با امير قلعه نوعي

ديروز صبح قيافه قلعه نويى شادتر از روزهاى گذشته بود. همه آنهايى كه سر تمرين بودند متوجه شدند كه خبرهايى هست.
او چند لحظه پس از صحبت با روابط عمومى فدراسيون گفت: «حكم سرمربيگرى تيم ملى به من ابلاغ شد براى من دعا كنيد! حالا قلعه نويى سرمربى تيم ملى كشورمان شده و از او بايد خبرهايى داغ تر از حوزه استقلال خواست.»

اميرخان تبريك مى گويم.
<
متشكرم، دعا كنيد شرمنده مردم نشوم.
كار سختى را قبول كرديد، مى توانيد از عهده اين هم بر بياييد.
<
به اميد خدا كه مى توانم. البته اين را بگويم كه كار كردن در تيم ملى خيلى راحت تر از استقلال است. در تيم ملى محدوديت جذب و دعوت از بازيكن ندارى و مى توان در يك پست ۶ يا ۸ بازيكن دعوت كنى، ديگر بحث پول نداريم خوب خريد كنيم نيست، بحث امكانات و منابع مالى حل شده است به غير از لژيونرها مى توانى درهر پست ۱۶ بازيكن را محك بزنى.
بحث انتخاب دستياران شما مطرح است، همه منتظر هستند رويكرد شما را در بحث ملى ببينند؟
<
طى چند روز آينده همكاران خود را معرفى خواهم كرد. ما زمان زيادى نداريم و نبايد وقت را از دست بدهيم.
بحث تداخل استقلال و تيم ملى مطرح است.
<
مشكلى پيش نمى آيد. باشگاه و فدراسيون هماهنگ كردند.
اسامى مورد نظر را كى اعلام مى كنيد؟
<
تا اواخر هفته اسامى بازيكنان مد نظر را اعلام خواهم كرد. ابتدا بايد همكاران خود را معرفى كرده و سپس با آنها به اجماع برسيم. سپس بازيكنان رادعوت كرده و از هفته آينده استارت بزنيم.
شما به جوانگرايى اعتقاد داريد. آيا در تيم ملى هم مثل استقلال خانه تكانى خواهيد كرد؟
<
لفظ خانه تكانى بد است اما من به جوان ها اعتقاد دارم و نبايد در تيم ملى همه چيز را به يكباره دگرگون كرد. در استقلال من ۳ سال فرصت داشتم، لذا به نتيجه رسيدم اما در تيم ملى شرايط تفاوت دارد. بايد ضمن نتيجه گيرى جوانگرايى را هم مد نظر داشت.


چقدر به نقش پيشكسوتان و مطبوعات اهميت مى دهيد؟
<
گذشته من نشان داده كه حرمت ها را رعايت كرده و بر كسوت احترام مى گذارم، همين طور به نقش مطبوعات اهميت مى دهم. با تشكيل كميته پيشكسوتان و كميته مطبوعات مى توانيم مشكلات را با وفاق و همدلى حل كنيم.


080286.jpg


صحبت از حضور موقت و يك ماهه است؟
<
بحث كمك به تيم ملى است، حتى اگر يك روز هم باشد بايد مثل يك سرباز فكر كرد، من به اين مسائل اهميت نمى دهم. دوست دارم بتوانم براى كشورم مفيد باشم.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٤٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نویی سرمربی تیم ملی شد

دقایقی پیش فدراسیون فوتبال طی حکمی، امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب کرد. امیر قلعه نویی که طی ۳ سال اخیر شایستگی های فراوان خود را به همگان ثابت کرده است با بیشتری رای از سوی مسئولان، به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد.

 در حكم كيومرث هاشمي براي سرمربي جديد آمده است:

 
"نظر به خرد جمعي جامعه فوتبال در توانايي هاي مربيان بومي و با توجه به شايستگي، دانش و كارآيي جنابعالي و به موجب اين حكم به سمت سرمربي تيم ملي فوتبال برزگسالان جمهوري اسلامي ايران منصوب مي شويد."
در بخش ديگري از حكم هاشمي آمده است:‌ "با توجه به در پيش بودن مسابقات مقدماتي جام ملت هاي آسيا و لزوم ساماندهي مجدد تيم ملي به عنوان تبلور فوتبال داخلي و هسته پيوستگي و علاقه ملت شريف ايران با جامعه فوتبال انتظار دارم از تجارب موجود نهايت بهره برداري و از تكرار رويه هاي بي ثمر خودداري شود. آرا و نظريات پيشكسوتان، كارشناسان و متخصصان مورد توجه قرار گيرد. از مربيان و كادر فني متخصص در هدايت و رهبري تيم استفاده شود."

هاشمي همچنين از قلعه نوعي خواسته است تا برنامه مداري، توجه به سرمايه هاي جوان و مستعد و انتخاب نخبگان را سرلوحه كار قرار داده و رفتار و گفتار اعضاي تيم ملي بايد تبلور فرهنگ غني و اسلامي كشورمان باشد." 

به همین منظور دقایقی پیش با قلعه نویی تماس گرفتیم:

آقای قلعه نویی تبریک!

اگر در مورد مربیگری تیم ملی است، هنوز با من تماس نگرفته اند.

حکم صادر شده است.

بله از خبرگزاری های دیگر هم تماس گرفتند. نمی دانم، هنوز به من چیزی نگفته اند.

انتخاب شما برای هواداران استقلال افتخار بزرگی محسوب می شود، اما تکلیف استقلال چه می شود؟

خدمت به تیم ملی آرزوی هر ایرانی است. اما وقتی با من تماس بگیرند و رسماً درخواست کنند، باید در موردش فکر کنم. من به باشگاه استقلال تعهد دارم. باید با این باشگاه جلسه برگزار کنم.

پس جواب شما مشخص نیست؟

خیر. انشالله یکی دو روز دیگر جواب نهایی ام را می دهم.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٢٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٥

تا ساعاتی دیگر بمب می ترکد...

دقایقی پیش یکی از خبرنگاران کارکشته سایت آبیته در تهران طی تماسی خبر از جلسه بین پروین و جویباری داد. راس ساعت ۱۲ ظهر به وقت تهران، محمد پروین با نظری جویباری جلسه ای برگزار خواهد کرد و در صورت توافقات نهایی، این دو تن راهی هیات فوتبال استان تهران شده تا قرارداد محمد پروین با استقلال به ثبت برسد.

در صورتی که این اتفاق بیفتد، محمد پروین دومین بازیکنی است که از پرسپولیس به استقلال آمده است. در صورت عملی شدن این اتفاق، پرسپولیس بازنده جنگ بزرگی است که خود ساخت!

محمد پروین را کارشناسان فوتبال ایران یکی از بازیکنان خوش آتیه فوتبال ایران می دانند و خیلی ها اعتقاد دارند امیر قلعه نویی می تواند از محمد پروین یک بازیکن کامل بسازد.

محمد پروين با استقلال بست!!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٥

امير قلعه نويي سرمربي تيم ملي فوتبال شد

طي حکمي از سوي سرپرست فدراسيون فوتبال، امير قلعه نويي، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد.

در حکم کيومرث هاشمي براي امير قلعه نويي آمده است:
«نظر به خرد جمعي جامعه فوتبال در توانايي هاي مربيان بومي و با توجه به شايستگي، دانش و کارآيي جنابعالي و به موجب اين حکم به سمت سرمربي تيم ملي فوتبال برزگسالان جمهوري اسلامي ايران منصوب مي شويد.

با توجه به در پيش بودن مسابقات مقدماتي جام ملتهاي آسيا و لزوم ساماندهي مجدد تيم ملي به عنوان تبلور فوتبال داخلي و هسته پيوستگي و علاقه ملت شريف ايران با جامعه فوتبال انتظار دارم:

از تجارب موجود نهايت بهره برداري و از تکرار رويه هاي بي ثمر خودداري شود.

آرا و نظريات پيشکسوتان، کارشناسان و متخصصان مورد توجه قرار گيرد.

از مربيان و کادر فني متخصص در هدايت و رهبري تيم استفاده شود.

برنامه مداري، توجه به سرمايه هاي جوان و مستعد و انتخاب نخبگان سرلوحه کار قرار گيرد.

رفتار و گفتار اعضاي تيم ملي بايد تبلور فرهنگ غني و اسلامي کشورمان باشد.

توفيق روز افزون شما را از درگاه ايزد متعال خواهانم.»

گفتني است امير قلعه نويي موفق شد كه فصل قبل استقلال را به مقام قهرماني ليگ برتر باشگاههاي ايران برساند.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٥

پس از حضور قلعه نويي در تيم ملي؛استقلالي ها با پورحيدري مذاکره کردند

امير قلعه نويي به عنوان سرمربي جديد تيم ملي انتخاب شد و پس از اين انتخاب استقلالي ها در حال بررسي گزينه هاي پيش روي براي مربيگري اين تيم هستند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران در بين گزينه هاي مطرح شده منصور پورحيدري که بارها هدايت استقلال را در دست داشته و در ميان هواداران اين باشگاه نيز جايگاه قابل توجهي دارد مناسب ترين فرد محسوب مي شد و استقلالي ها خيلي زود مذاکره با وي را آغاز کرده اند.
پورحيدري صبح امروز در گفتگوي با خبرگزاري فوتبال ايران تلويحا گفته بود که به حضور در اين باشگاه تمايل دارد و طبق آخرين اخبار مذاکرات اوليه با وي صورت گرفته است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٤٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٦ تیر ،۱۳۸٥

شرایط فراهم نباشد به استقلال بر می گردم

مهاجم تیم فوتبال استقلال تاکید کرد در صورتیکه با تیم الامارات به توافق نرسد مجددا پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری" مهر" رضا عنایتی قبل از سفر به امارت برای انجام مذاکرات نهایی با مسئولان تیم فوتبال الامارات به سایت باشگاه استقلال گفت : در صورتیکه با باشگاه الامارات به توافق نرسم بدون فوت وقت به استقلال خواهم پیوست .

وی که شنبه ‌شب تهران را به مقصد دوبی ترک کرد در ادامه اظهار داشت: مذاکرات نهایی من با باشگاه الامارات تا24ساعت آتی به پایان می رسد و در این‌باره نصمیم نهایی‌ام را می‌گیرم .

عنایتی افزود : چند روز پیش در تمرین استقلال حاضر شدم تا با دوستانم دیدار کنم . آن روز به مربیان تیم هم گفتم اگر بنا بر بازگشتم باشد بی تردید استقلال گزینه اول و آخرم است و این مساله به زودی مشخص می‌شود.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

عنایتی به الامارات پیوست

دلم برای استقلال تنگ می شود

 رضا عنايتي با تکذيب شايعات اخير در خصوص فسخ قراردادش با تيم الامارات گفت: اين موضوع به هيچ عنوان صحت ندارد و شايعه پيوستنم به پرسپوليس را هم تکذيب مي کنم.

وي با بيان اين مطلب اظهار داشت: عصر امروز براي تحويل خانه و وسايل شخصي ام راهي امارات مي شوم و تمرين تيمي را با اين تيم آغاز مي کنم. نمي دانم چرا بعضي ها با نداشتن اطلاعات کافي خبر از فسخ قراردادم با الامارات را مي دهند.
عنايتي تأکيد کرد: قبل از صدور کارت Itc مي توانستم قراردادم را فسخ کنم و به همين دليل با استقلالي ها مذاکره کردم ولي حالا اين کارت صادر شده و به هيچ عنوان نمي توانم قراردادم را فسخ کنم. در حال حاضر فقط به حضور در الامارات فکر مي کنم و اميدوارم در اين تيم موفق باشم.مهاجم فصل گذشته استقلال در مورد جدايي از اين تيم گفت: دلم براي استقلال تنگ مي شود. خيلي دوست داشتم تا در ليگ قهرمانان آسيا اين تيم را همراهي کنم ولي بنا به دلايلي اين موضوع ميسر نشد تا در نهايت راهي الامارات شوم. اميدوارم استقلالي ها در ليگ قهرمانان آسيا موفق باشند.

عنايتي در خصوص پيوستن داسيلوا به استقلال گفت: از خصوصيات فني اين بازيکن شناخت چنداني ندارم ولي اميدوارم اين مهاجم برزيلي براي استقلال مثمرثمر باشد تا اين تيم در خط حمله دچار مشکل نشود.
وي در مورد حضور انصاريان در استقلال اظهار داشت: من اين بازيکن را به خوبي مي شناسم. به طور حتم انصاريان با تعصب بيشتري در استقلال بازي خواهد کرد و اميدوارم تمامي بازيکنان به او کمک کنند.

عنايتي در پايان تصريح کرد: سعي مي کنم با انجام بازي هاي خوب در الامارات جزو نفرات ثابت تيم ملي باشم چون با رفتن برانکو انگيزه ام دوبرابر شده است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

مجتبی جباری در استقلال ماندنی شد


 

مجتبی جباری در استقلال ماندنی شد

طی روزهای اخیر روزی ۲-۳ بار با مجتبی جباری عزیز صحبت می کردیم. از آنجایی که تمام هواداران استقلال از وضعیت آینده زیدان آسیا نگران بودند، از ما برای کسب اخبار جدید درخواست های فراوانی می کردند. طی چند روز گذشته سایت آبیته تنها سایتی بود که از نزدیک پیگیر قضیه مجتبی جباری بود.

بلاخره پس از کش و قوس های فراوان، مجتبی جباری با موافقت مسئولان استقلال مواجه شد و برای ۲ فصل دیگر در استقلال ماندنی شد.

با جباری تماس گرفتیم و او به سایت آبیته دات کام گفت...(( از شما ممنونم که در این چند روز پیگیر وضعیت من بودید. خوشبختانه با مسئولان باشگاه توافق کامل رسیدم و طی روزهای اخیر قراردادم را با این باشگاه ثبت خواهم کرد. ))

از جباری در مورد مدت قرارداد و همچنین پیشنهاد پرسپولیس پرسیدیم و او گفت: (( مدت قرارداد من ۲ ساله خواهد بود. از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم اما جواب منفی دادم چون برای هواداران خونگرم باشگاه استقلال احترام خاصی قائلم. ))

آبیته دات کام: مجتبی جباری با وجود مصدومیت، از اکثر تیم های لیگ برتری پیشنهاد داشت اما بلاخره با استقلال به توفق رسید. جباری گرچه گفته می شود ۵ ماه دیگر به میادین باز می گردد اما او قطعا می تواند زودتر از آنچه که اعلام شده است به ترکیب استقلال بازگردد. از ماندن جباری در استقلال همه ما خوشحال هستیم.

جباری طی روزهای آتی با حضور در هیات فوتبال قراردادش را به صورت رسمی ثبت خواهد کرد.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

400 ميليون شنبه در اختيار استقلال قرار مي گيرد

مبلغ نسبتا قابل توجهي روز شنبه (فردا) در اختيار اين باشگاه قرار مي گيرد تا با تزريق آن، بخش قابل توجهي از مشکلات مالي باشگاه استقلال مرتفع گردد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، همان طور که از مدت ها قبل مقرر شده بود؛ وزارت رفاه مبلغ 400 ميليون تومان کمک را در اختيار استقلال قرار مي دهد تا در فصل نقل و انتقالات بسياري از مشکلات موجود ميان بازيکنان و باشگاه از بين برود. قرار بود اين مبلغ زودتر از شنبه در اختيار باشگاه قرار بگيرد اما به سبب مشکلات قانوني اين امر با تاخير در اختيار باشگاه استقلال قرار گرفت.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نويى: انصاريان را نمى فروشيم

سرمربى استقلال از روند كار در نقل و انتقالات راضى نيست اما در حال حاضر چاره اى نيست جز مدارا با شرايط و استفاده بهينه از امكانات موجود. ديروز با او حرف زديم. او قصد مصاحبه نداشت چرا كه حرف زدن در اين شرايط را به صلاح نمى دانست.
اجازه بدهيد حرف نزنم، قرار است چند روز ديگر در يك مصاحبه مطبوعاتى رودرروى شما و همكارانتان نشسته و به همه سؤالات شما پاسخ بدهم. مى دانم سؤال هاى زيادى داريد، من هم حرف هاى زيادى دارم اما بگذاريد ۳-۲ بازيكن ديگر را جذب كنيم بعد.
قلعه نويى از ما درباره مربى تيم ملى پرسيد و ما همه چيز را به آينده موكول كرديم. سپس ما از او درباره انصاريان و خبر ترانسفرش سؤال كرديم، قلعه نويى در جواب گفت: «على در ليگ و آسيا به درد ما مى خورد. قصد فروش او را نداريم.»
صحبت از تغيير سيستم و روش استقلال است؛ بازى با ۲ هافبك دفاعى و... «هنوز معلوم نيست من عاشق فوتبال هجومى هستم، شايد بدون هافبك دفاعى بازى كرديم!» با اين خريدها چقدر به كسب نتيجه در آسيا خوشبين هستيد؟ آيا بهتر نبود به جاى خريد ۴ بازيكن درجه دوم، ۲ بازيكن درجه يك مى خريديد؟ «قبول دارم اما پول نيست. اگر پول بود من مى دانستم كه چطور تيم ببندم، ليگ خودمان يك شرايط دارد اما حضور در آسيا يك شرايط ديگر. من هم دوست ندارم زنگ تفريح شويم اما قبول كنيد كه ما مشكلات مالى داريم و نمى توانيم مثل حريفان آسيايى خرج كنيم.»
در مورد رويكرد به ناصر ابراهيمى پرسيديم و اينكه او در اين سن و سال چه كمكى مى تواند به استقلال كند؟ سرمربى استقلال پاسخ داد: «ناصرخان از تجربه خوبى برخوردار است. او مى تواند در ليگ و مسابقات آسيايى ما را كمك كند. او درك خوبى از فوتبال دارد و اينكه مى گويند به لحاظ اينكه در گذشته او مربى من بوده و حالا قصد مساعدت به او را دارم، دروغ است. خدا را گواه مى گيرم كه به خاطر دوستى، جبران گذشته و... نيست.» در پايان درباره حضور ميلاد نورى پرسيديم. سرمربى استقلال پاسخ داد: «او اگر قدر توانايى هاى خود را بداند مى تواند در استقلال مدارج ترقى را سريع تر طى كند.»


اميدوا رى به صيد جديد استقلال

ايران ورزشى- در روزهايى كه خريدهاى عجيب و غريب استقلال سيل انتقادها را متوجه كادر فنى و مديران اين تيم كرده است مذاكره با ميلاد نورى و نزديك شدن بازيكن جوان فولاد به جمع آبى هاى پايتخت خبرى مسرت بخش براى طرفداران اين تيم محسوب مى شود. در واقع پافشارى هاى قلعه نويى براى خريد اين بازيكن تكنيكى و آينده دار آن هم در شرايطى كه خيلى ها او را متهم اصلى خريدهاى نامأنوس روزهاى گذشته قلمداد مى كردند حركتى مثبت و رو به جلو است. البته هنوز چيزى مشخص نيست و به طور واضح نمى توان از حضور صددرصد نورى در استقلال حرف زد. بدهى ۴۳ ميليون تومانى او به فولادى ها سد راه بزرگى براى تسويه حساب با باشگاه سابق است هرچند كه از شب گذشته مذاكرات براى اين مهم شدت گرفته.
ميلاد نورى را بايد در زمره پديده هاى بدشانس قرار داد كه مى تواند در استقلال خود را به طور شايسته مطرح سازد. بازيكنى كه ۲ سال پيش حميد عليدوستى پيراهن شماره ۱۰ تيم جوانان كشورمان را به او داد، در بدو شروع مسابقه هاى قهرمانى جوانان آسيا در مالزى آسيب ديد تا به زور آمپول در هر بازى تنها چند دقيقه به ميدان برود اما اين دقايق براى نجات تيمى كه تنها به تكروى هاى اولادى و حركات انفرادى نادر احمدى و عادل كلاه كج دل بسته بود كفايت نمى كرد. در همان ايام او در فولاد كه هفت ملى پوش بزرگسال را در تركيب خود مى ديد هرگاه به ميدان آمد خوش درخشيد اما چندان خوش شانس نبود چرا كه اولويت با علوى، شريفى نسب، مبعلى و سايرين بود.
ميلاد حالا راه تهران را در پيش گرفته است و اگر فعل خواستن را به معناى واقعى آن صرف كند مى تواند ره چند ده ساله را خيلى سريع بپيمايد. مصدوميت جبارى و عدم حضور بازيكن خلاق و طراح در خط ميانى آبى ها بزرگ ترين شانس او محسوب مى شود. قلعه نويى به احتمال فراوان در اين فصل از بين انصاريان و فكرى يكى را به خط ميانى مى برد تا در كنار كاظمى جمع بازيكن هاى زمخت خط هافبك را تكميل كند. او بى جهت روى نورى پافشارى نمى كند. نياز آبى ها به تكنيك و خلاقيت نورى بوده كه مذاكرات را جدى تر از قبل كرده است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

كاظميان برگ برنده استقلال

اگر تا پايان هفته جارى جواد كاظميان، هافبك مهاجم پرسپوليس در هيأت فوتبال تهران حاضر شد و با استقلالى ها امضاى قرارداد كرد تعجب نكنيد. دست اندركاران نقل و انتقالات باشگاه استقلال شب گذشته به ثمر نشستن اقدام خود براى جذب اين بازيكن را به طور تلويحى رو كردن برگ برنده در فصل نقل و انتقالات ذكر كردند.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳۸٥

انصاریان روی دوش استقلالی ها

استقبال خوب از علی انصاریان

تمرين‌ تيم‌ استقلال‌ ديروز هم‌ تحت‌الشعاع‌ حضور على‌ انصاريان‌ بازيکن‌ سابق‌ پرسپوليس‌ که‌ اين‌ روزها پيراهن‌ استقلال‌ را برتن‌ کرده‌ است، قرار داشت.
تماشاگران‌ استقلال‌ روز گذشته‌ به‌ شدت‌ او را تشويق‌ کردند و پس‌ از تمرين‌ هم‌ او را روى‌ دوش‌ خود گرفتند تا او هم‌ خيلى‌ زود يکى‌ از بازيکنان‌ محبوب‌ استقلال‌ شود.
يکى‌ از تماشاگران‌ استقلال‌ پيراهن‌ انصاريان‌ را پس‌ از تمرين‌ بلافاصله‌ از تن‌ او درآورد تا براى‌ يادگارى‌ نزد خود نگه‌دارد.

این روزها علی انصاریان در استقلال روزهای خوبی را پشت سر می گذارد. از طرفی انصاریان با بازیکنانی چون سیاوش اکبرپور و مهدی امیر آبادی دوستی صمیمانه ای برقرار کرده است و از طرف دیگر همه بازیکنان با او رابطه خوبی دارند.جدا از بازیکنان و کادر فنی، هواداران استقلال نیز برای انصاریان سنگ تمام گذاشته اند تا این بازیکن در خانه جدید خود احساس غربت و تنهایی نکند. انصاریان اگر بتواند از لحاظ روحی خودش را در شرایط خوبی نگاه دارد، قطعاً می تواند یکی از بهترین مدافعان استقلال در فصل آینده باشد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٥٦ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۳ تیر ،۱۳۸٥

محمد پروين!!!!!!!!!!!!!!!!

استقلا‌لي‌ها منكر مذاكرات‌شان با پسر پروين نمي‌شوند و جالب اين كه محمد پروين هم منكر چيزي نمي‌شود. او طي يكي دو روز آينده ‌به احتمال زياد آبي‌پوش خواهد شد مگر اين كه در دقيقه 90 اتفاقات عجيبي رخ دهد.


    
    
امروز ثبت مي‌كني؟
    با كي؟
    
     استقلا‌ل!
    معلوم نيست، هرچي خدا بخواهد!
    
     مگر مذاكره نكردي؟
    چرا، چيزي قطعي نشده.
    
    
كي قطعي مي‌شود؟
    امروز يا فردا.
    
     با استقلا‌ل؟
    هرچه خدا بخواهد.
    
    
گفته‌اند كه بگو هرچي خدا بخواهد؟
    فعلا‌ً بايد اينطوري حرف بزنم.
    
     تا كي؟
    تا وقتي كه ثبت كنم.
    
    
خيلي محتاط شدي؟
    اجازه بده، اين يكي، دو روز هم چيزي نگم!
    
   
  فكر نمي‌كني رفتن تو به استقلا‌ل براي پدرت بد بشود؟
    نه، چرا بايد بد بشه.
    
   
  با پدرت صحبت كردي؟
    در مورد چي؟
    
     رفتن به استقلا‌ل.
    اين يكي، دو روز را هم صبر كنيد همه چيز معلوم مي‌شود.
    
    
انصاريان هم كه رفته استقلا‌ل، اين خودش براي تو يك انگيزه است.
     چي بگم... هرچي قسمت باشد.

  

نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٤٧ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۳ تیر ،۱۳۸٥

 

حتما بريد اينو ببينين....در مورد جوووووووووون منه!!!!!!!
منتظر نظراتتون هستماااااااااااا.......

روی شما حساب می کنم!!

www.shahabhoseini.persianblog.ir

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٠۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

اولین تمرین انصاریان در استقلال

علی انصاریان که به تازگی با یک قرارداد ۲ ساله از تیم پرسپولیس به استقلال پیوسته است دیروز اولین تمرین خود با استقلال را برگزار کرد. انصاریان دیروز توسط هواداران حاضر به شدت تشویق شد. او می خواهد بار دیگر شایستگی های خود را ثابت کرده و بدون حاشیه به تیم ملی برسد. انصاریان می تواند یکی از مهره های تاثیر گذار استقلال در رقابت های داخلی و آسیایی باشد.

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٥٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

گزارش تصویری از ثبت قرارداد انصاریان

علی انصاریان مدافع اسبق پرسپولیس که روز گذشته با عقد قراردادی ۲ ساله رسماً استقلال شد، می خواهد روزهای خوبی در استقلال سپری کند. انصاریان از ۲ فصل قبل تصمیم داشت به استقلال بپیوندند. علاقه خاص قلعه نویی به این بازیکن باعث شد که علی انصاریان این فصل استقلالی شود. 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٥٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

عنايتي: هرگز به پرسپوليس نمي روم

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران خبر عقد قرارداد خود با باشگاه پرسپوليس را تکذيب کرد و گفت: هواداران استقلال به هيچ عنوان نگران نباشند، من هيچ قراردادي با پرسپوليس امضا نکرده ام و هرگز به اين تيم نخواهم رفت.
رضا عنايتي در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال ايران، با بيان اين مطلب اظهار داشت: طي چند وقت اخير پرسپوليسي ها بارها با من تماس گرفتند و در نهايت شب گذشته به دفتر اين باشگاه رفتم. اين موضوع باعث شد تا خيلي ها پيوستن من به پرسپوليس را قطعي بدانند ولي به اين دليل به ملاقات انصاري فرد رفته بودم که به او بگويم نمي توانم با پرسپوليس قرارداد امضا کند.
وي تأکيد کرد: من قراردادم را با باشگاه الامارات به ثبت رسانده ام و روز چهارشنبه راهي امارات خواهم شد تا تمريناتم را با اين تيم شروع کنم. متاسفانه نمي دانم چرا بعضي ها شايعه پرسپوليسي شدن مرا مطرح کردند ولي اين موضوع به هيچ عنوان صحت ندارد.
عنايتي در خصوص پيوستن انصاريان به استقلال گفت: او فوتباليست متعصبي است و اميدوارم با کمک بازيکنان استقلال به حق خود برسد.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٥۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

تماس آبیته با عنایتی


نیما شریفی

شایعه ای بیش نیست!

پرسپولیسی ها می خواهند جنگ روانی راه بیندازند

دیروز یکی از خبرگزاریها چند ساعت پس از استقلالی شدن انصاریان خبر از قرارداد داخلی عنایتی با پرسپولیس داد. از همین رو هواداران بی شماری با ما تماس گرفته و خواهان پیگیری سایت آبیته در مورد این موضوع شدند. راس ساعت ۹:۳۶ صبح امروز با عنایتی تماس گرفتیم و از او در مورد این مساله سوال کردیم.

آقا رضا شهر به هم ریخته است!

(تعجب) چرا؟دیشب یکی از خبرگزاریها از پیوستن شما به پرسپولیس خبر داد!

اینها همه جنگ روانی پرسپولیسی هاست! من با الامارات قرارداد بسته ام.

بیشتر توضیح می دهید؟

ببینید دیروز انصاریان استقلالی شد و پرسپولیسی ها این خبر را درز داده اند.

پس مطمئن باشیم؟

صد در صد. من با الامارات قرارداد بسته ام.

آقا رضا ممنون. شما همیشه در قلب همه استقلالی ها هستی. انشالله یک روز دوباره در لباس استقلال ببینیمتان.

قربان شما. به همه می گویم که خیالشان راحت باشد. این خبر را به شدت تکذیب می کنم.

صحبت دیگری ندارید؟

باز هم اعلام می کنم که این صحبت ها همیش برای ایجاد یک جنگ روانی است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٤٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۳۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

نوازی با استقلال تمرین کرد 


 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۳٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

انتقام شیرین استقلال!

انصاریان رسماً استقلالی شد

دقايقي پيش قرارداد علي انصاريان با باشگاه استقلال تهران در هيئت فوتبال به ثبت رسيد تا پس از انتقال نيکبخت دومين ياغي فصل نقل و انتقالات مدافع سابق باشگاه پرسپوليس باشد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران در حالي که دو باشگاه قرمز و آبي با امضاء توافقنامه اي تعهد نموده اند که به دنبال بازيکنان تيم رقيب نخواهند بود پس از انتقال نيکبخت به پرسپوليس علي انصاريان پيراهن استقلال را بر تن کرد در حالي که تا صبح روز يک شنبه مذاکره با باشگاه آبي پوش را انکار کرده بود.
به غير از انصاريان نوازي هم با آبي پوشان به توافق رسيده و به زودي قراردادش را ثبت خواهد کرد.به امید درخشش علی انصاریان در تیم همیشه محبوب استقلال!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٢٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ تیر ،۱۳۸٥

وحيد طالب‌لو: تمديد قراردادم به نظر مسوولان استقلال بستگي دارد

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران، گفت: هنوز قراردادم را با استقلال تمديد نكرده‌ام و ادامه‌ي همكاري من با اين تيم به نظر مسوولان باشگاه بستگي دارد. وحيد طالب‌لو اظهار كرد: تمرينات استقلال از روز گذشته آغاز شد اما، هنوز تيم به طور كامل جمع نشده و اين به دليل اين است كه يك سري از بازيكنان وضعيت‌شان مشخص نيست و تاكنون قراردادي با تيم نبسته‌اند كه من هم جزو اين افراد هستم.

وي ادامه داد: با اين حال بدون قرارداد با تيم تمرين كرده ام و هنوز هيچ چيز قطعي نيست. من پيشنهادات خوبي در دست دارم اما، به استقلال علاقه‌مندم و مردم بر گردن ما حق دارند.

وي افزود: براي تمديد قرارداد با استقلال مشكل خاصي ندارم اما، من يك سري خواسته‌ها دارم كه آن را به باشگاه انتقال داده‌ام، هر چند كه از بسياري از خواسته‌هايم نيز گذشته‌ام. با اين حال تمديد قراردادم با استقلال بستگي به نظر مسوولان باشگاه دارد.

طالب‌لو از پاسخ دقيق به اين پرسش كه آيا از پرسپوليس هم پيشنهاد دارد، طفره رفت و گفت: چند پيشنهاد خوب به لحاظ مالي دريافت كرده‌ام اما، هنوز هيچ چيز مشخص نيست، ضمن آن كه صحبت‌هاي اوليه را براي تمديد قرارداد با باشگاه استقلال انجام داده‌ام.

وي آينده‌ي استقلال را در فصل 86 - 85 سخت پيش بيني كرد و گفت: ما امسال بايد در سه جبهه با حريفان خود بجنگيم. استقلال سال پرمشغله‌اي خواهد داشت و اميدوارم با جذب بازيكنان مورد نياز بتوانيم با تقسيم توان خود در هر سه جبهه ليگ برتر، ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي موفق بوده و مدعي باشيم.

وي درباره‌ي شروع قدرتمند دوران آماده‌سازي تيم‌هايي نظير پاس و سايپا و شروع تمرينات نامنظم استقلال گفت: با توجه به اين كه احتمال تعويق زمان آغاز ليگ وجود دارد، كادر فني شرايط را به طور قطع بررسي كرده است. اما، هم اكنون يك سري مشكلات وجود دارد. به عنوان نمونه بازيكنان بعد از چند وقت، روز گذشته پول‌هاي باقي مانده از قراردادشان را دريافت كردند و اميدوارم كه با گذشت چند روز تمريناتمان با قدرت برگزار شود. اطمينان دارم با برگزاري اردوي تركيه، تيم به شرايط آمادگي كامل خواهد رسيد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۸:٠٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

علی انصاریان رسما به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست

علی انصاریان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از انجام مذاکرات نهایی به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
انصاریان پس از مذاکراتی که با مسئولان باشگاه استقلال و امیرقلعه نویی داشت با آنها به توافق رسید و لحظاتی پیش قرارداد خود را در هیات فوتبال استان تهران به ثبت رساند.

علی انصاریان از جمله بازیکنانی بود که از سوی آری هان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در لیست بازیکنان مازاد این تیم قرار گرفته بود.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

محمد نوازی به تیم فوتبال استقلال پیوست

هافبک فصل قبل تیم فوتبال صباباتری پس از جلسه با امیر قلعه نویی به تیم استقلال تهران پیوست.
به گزارش خبرنگار" مهر" محمد نوازی که تا دو سال پیش در عضوضت تیم فوتبال استقلال تهران بود به دنبال اختلافاتی که در این باشگاه بوجود آمد برای صباباتری شد و صبح امروز پس از توافق نهایی با امیرقلعه نویی مجددا به استقلال بازگشت. نوازی در این نشست شرایطش را به قلعه نویی اعلام کرد و سرمربی استقلال نیز وعده داد که تا حد ممکن خواسته های او را برآورده کند. قرار است نوازی طی روزهای آینده قراردادش را با استقلال رسما به ثبت برساند.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

قهرمانان....اميدوارم امسال ايتاليا نباشه!!!!

قهرمانان دوره هاي قبلي

برزيل 2002
فرانسه 1998
برزيل  1994
آلمان غربی 1990
آرژانتين 1986
ايتاليا 1982
آرژانتين  1978
آلمان غربی 1974
برزيل  1970
انگليس 1966
برزيل 1962
برزيل 1958
آلمان غربی 1954
اروگوئه 1950
ايتاليا 1938
ايتاليا 1934
اروگوئه 1930

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

 

ببينين سايت رسمی هواداران اس اس چی کاااار کرده!!!!!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

اولین تمرین با 4 نفر برگزار شد!

صبح امروز و با حضور چهار بازيكن اولين تمرين تيم استقلال در فصل جاري آغاز شد.
 در اين تمرين كه از ساعت 45/9 صبح و در مجموعه انقلاب برگزار شد، محمود فكري، عليرضا منصوريان، سعيد لطفي و امير اميني فر حضور داشتند.
البته كادر فني استقلال با حضور امير قلعه نوعي، صمد مرفاوي، مسعود اقبالي، حميد بابازاده، دكتر بهمني و دكتر نوروزي كامل بود.
ضمن اين كه امير حسين صادقي نيز با لباس شخصي در اين تمرين حضور يافت و به علت بعضي از مشكلات تا پايان تمرين نظاره گر عملكرد ساير بازيكنان بود.
همچنين ميثم بائو نيز در محل تمرين حاضر شد ولي جدا از ساير نفرات برنامه هاي آماده سازي خود را انجام داد.لازم به ذكر است، از ساعت 30/17 دقيقه عصر امروز دومين جلسه تمريني آبي پوشان در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

گزارش تصویری از اولین جلسه تمرینی استقلال

اولین جلسه تمرینات استقلال با حضور برخی از بازیکنان استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. گفته می شود در تمرینات بعد از ظهر تعداد بیشتری از بازیکنان حضور خواهند یافت. 

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

خبرگزاری ایسنا اعلام کرد

 علي انصاريان در يك قدمي استقلال تهران؛

عباس آقايي قرارداد داخلي بست

ناجي بداوي جانشين واحدي نيكبخت در استقلال 

بازار فصل نقل و انتقالات روزهاي مياني خود را پشت سر مي‌گذارد و در اين بين تيم‌هايي كه تا به حال عملكرد مناسبي نداشته‌اند به دنبال جذب بازيكنان جديد و رفع نقاط ضعف خود هستند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه پرسپوليس در نخستين روزهاي فصل نقل و انتقالات با جذب عليرضا واحدي نيكبخت خود را پيروز رقابتي كه هر سال بازنده‌ي آن بود، معرفي كرد، همگان بر اين باور بودند كه امسال استقلال در اين جنگ مغلوب خواهد شد.

پس از اين انتقال، استقلال يكي از مربيانش را مامور كرد كه به دليل رابطه‌ي نزديكش با جواد كاظميان، او را براي آمدن به استقلال راضي كند؛ اما، كاظميان به ماندن در پرسپوليس مصر بود.استقلالي‌ها كه در نخستين اقدام براي تلافي از پرسپوليس با شكست مواجه شدند، علي انصاريان را گزينه‌ي خوبي براي بي‌پاسخ نماندن حركت پرسپوليس يافتند و در اين راه موفق بوده‌اند و توافق كامل با شماره هشت ساليان گذشته‌ي پرسپوليس به دست آورده‌اند و انصاريان در شرف ثبت قراردادش در هيات فوتبال استان تهران است.

عباس آقايي كه دو فصل متوسط را در فولاد مباركه سپاهان پشت سر گذاشته نيز با استقلال تهران قرارداد داخلي بسته و حتي يك فقره چك به مبلغ دويست ميليون ريال هم دريافت كرده است.

ناجي بداوي؛ بازيكن سال‌هاي گذشته فولاد خوزستان و استقلال اهواز هم ديگر بازيكني است كه كار انتقالش به استقلال تهران تا نود درصد قطعي شده است و پيش بيني مي‌شود كه او فصل آينده با پيراهن آبي‌هاي تهران جايگزين واحدي نيكبخت در جناح چپ باشد.

امير حسين صادقي هم سرانجام قراردادش را با استقلال تمديد كرد.

نام داسيلوا و آلوز دو مهاجم برزيلي تيم‌هاي ذوب‌آهن و استقلال اهواز هم در ليست قلعه‌نويي ديده مي‌شود و با جذب اين دو مهاجم، مربي جوان استقلال از سياوش اكبرپور به عنوان هافبك نفوذي پشت سر دو مهاجم استفاده خواهد كرد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

 


پیغام همگانی از طرف mehdi_abieteh: "علی انصاریان با استقلال تهران ثبت کرد برای آقای مدیر عامل متاسفم"

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

صادقی 2 ساله ثبت کرد


 

صادقی رسماً تمدید کرد

امير حسين صادقي، مدافع تيم استقلال تهران با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را با اين تيم به مدت دو فصل ديگر تمديد كرد. 
   
  اين مدافع ملي‌پوش كه پيشنهادي از سوي تيم اف.ث زوريخ سوئيس دريافت داشته بود، پس از مذاكره با مسئولان استقلال از انتقال به ليگ سوئيس منصرف شد و قراردادش را اين تيم به مدت دو فصل تمديد كرد.

وي پس از توافق و امضاي قرارداد داخلي با تيم استقلال عصر امروز (شنبه) با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادش را به ثبت رساند.
پيش از اين بهشاد ياورزاده رسماً به استقلال پيوسته بود. محمد نوازي نيز در آستانه ثبت قرارداد با اين تيم قرار دارد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٥

 

جواب دندان شكن طالب لو به انصاري فرد

مسئولين باشگاه پرسپوليس كه خوب مي دانند از لحاظ فني هيچگاه حريف تيم محبوب استقلال نمي شوند،به هر ترفندي دست مي زنند تا به خيال خودشان استقلال را ضعيف كنند و تيم خود را تقويت!!

محمّدحسن انصاري فرد كه براي ديدن بازيهاي جام جهاني به آلمان سفر كرده بود به هتل كرون واقع در فردريش هافن محلّ اردوي تيم ملّي كشورمان مي رود و به جاي آنكه به اتاق بازيكنان پرسپوليس برود،به اتاق وحيد طالب لو مي رود و با او مذاكره مي كند و به اين جوان شايسته وعده وعيدهاي سرخرمن مي دهد و به او مي گويد:اگر به پرسپوليس بيايي،دروازبان اوّل خواهي بود...

طالب لو در جواب انصاري فرد مي گويد: كه دوست دارم رايگان دروازبان دوّم استقلال باشم،ولي پيراهن آبي را از تن بيرون نكنم...

اين جواب دندان شكن طالب لو به انصاري فرد باعث مي شود وي با دلخوري اتاق طالب لو را ترك كند!!!

به اين مي گن بازيكن...ما بايد همچين افراد باغيرتي رو روي سرمون بذاريم....

چاااااااااااكريم دروازبان اس اس!!!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ تیر ،۱۳۸٥

. : :‌غريو : : . *----شماره 46----*

 

با مساعدت صالحي 700 ميليون در حساب استقلال

6ستاره جديد استقلال شنبه معرفي مي شوند!
فتح ا...زاده:هرگر اجازه ندادم دل هواداران آزرده شود

استقلال پولدار شد

سامره:مي خواهم به استقلال برگردم.

نادري پيكان را رد كرد

فاطمي و موسوي گزينه هاي استقلال

هاشمي نسب:استقلال خانه ي من است

انصاريان با استقلال اهواز تمرين كرد

آلوز در راه استقلال

 پروين در استقلال

پاشازاده در آدميرا ماندگار شد

كعبي و درخواست 300 ميليون

گيلا در استقلال ماندگار شد

كودتا در پرسپوليس را باور كنيد

قلعه نوعي تهديد به استعفا كرد

وضعيت منصوريان در پرده ي ابهام

جذب بادامكي و نكبت با پول قرضي!!

پيغام انصاري فرد براي صادقي...

نماينده ي استقلال با خبرهاي خوش مي آيد

نكونام در ايران فقط استقلال

رضايت رحمتي از تمديد قرارداد طالب لو

مذاكره قرباني با قلعه نوعي

بازگشت نوازي به استقلال

قلعه نوعي:واحدي به خودش بد كرد نه به استقلال

صادقي و پاس منتفي شد

. : : كفش ملي اسپانسر استقلال : : .

500 ميليون براي سه ماه

پروين در باشگاه استقلال

اميرحسين صادقي به تهران بازگشت

طالب لو مي توانست لمن ايران شود

بابازاده نماينده ي استقلال براي جذب كاظميان

ترس كاظميان ريخت

پرسپوليس براي عنايتي تور پهن كرد

چهارصد ميليون بدهند مي روم پرسپوليس

نكبت!براي استقلال حاشيه درست نكن

درخواست سايپا از استقلال : سه بازيكن بدهيد شجاعي را بگيريد !

آقايي:براي پول به استقلال نيامدم

قلعه نوعي مربي سال 2006 آسيا

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ تیر ،۱۳۸٥

خبر...حذر...نظر...

تيترهاي مهم....

هر كدوم رو مي خوايد حتماً بگيد متن كامل بذارم!!

نوازي:دلم براي تشويق هواداران لك زده...آمدم تا با استقلال قهرمان آسيا شوم

اميرحسين صادقي:از آمدن هاشمي نسب استقبال مي كنم.

جباري:8 استقلال متعلق به نوازي است!

نكونام به اوساسونا اسپانيا پيوست

رحمتي:به بهانه ي حرفه اي شدن نبايد دل مردم را شكست...قهرماني آسيا را تكرار مي كنيم

بازتاب روزنامه هاي آلمان پس از شكست برابر ايتاليا

مردان رفتني،استقلال ماندني

.::تيم ما را آتش نزنيد::.

نتيجه ي همكاري،فقط قهرمانيست!!

آندرانيك تيموريان به بولتون مي پيوندد.

ميرزاپور با استقلال اهواز تمام كرد.

80ميليون سقف قرارداد بازيكنان استقلال

غلام عيدي زاده:براي استقلال تهران بدون شرط بازي مي كنم.

 بيم انصاري فرد از استقلالي شدن عليزاده!!

سفر برهاني به امارات به تعويق افتاد.

شنبه استقلال استارت قهرماني مي زند...

رضايت نامه رضا عنايتي و فرزاد مجيدي صادر شد!

. : : مردي با قلب هاي آبي :‌ : .

قرارداد منصوريان را دائمي كنيد!!

گفتگوي صادقي در باشگاه استقلال...بازيكنان استقلال بايد تلاش مضاعفي انجام دهند.

مرتضي ابراهيمي در كرمان

استقلال در راه توفيقي تازه ... اسباب اميدواري بايد از همين حالا فراهم شود

عليرضا اكبرپور در راه آهن

تقدير از خطيبي

وحيد طالب لو:استقلال در جذب بازيكن خوب عمل نكرده است!!

عنايتي:اميدي به قهرماني استقلال در مسابقات آسيايي نيست.(حسوووووود)

پروين به استقلال نزديك تر شد...

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ تیر ،۱۳۸٥

قلعه نویی تیمی می سازد در حد آسیا!


 

نیما شریفی/ آمریکا

وقتی امیر قلعه نویی سرمربی استقلال تهران شد اکثر هالی فوتبالدوست کشورمان آینده تاریکی برای استقلال در ذهن خود پرورانده بودند. امیر قلعه نویی آمد و بازیکنانی را کنار گذاشت که در آن زمان برای خود اسم و رسمی داشتند. همان روزها آنقدر از امیر انتقاد شد که او در یک جمله تاریخی گفت: (( من آمده ام تا استقلالی دیگر بسازم! )) و او در واقع این کار را انجام داد. جوانگرایی در تیم قلعه نویی هدف اصلی ژنرال به حساب میامد. کنار گذاشتن بازیکنانی مانند هاشمی نسب، همدانی، مومن زاده، نوازی و بعدها سامره و ... صدای خیلی ها را در آورد. اما استقلالٍ امیر به لطف شجاعت و درایت مربی جوانش ۳ سال متوالی تیمی یکدست و خوب و قدر بود و در آخر نیز به قهرمانی لیگ ایران رسید. امیر قلعه نویی وقتی دور افتخار بازیکنانش را در بین ۱۲۰ هزار تماشاگر عاشق دید ناخداگاه یاد همان جمله اش افتاد. او استقلالی دیگر ساخت! استقلالی که توانست پس از سالها فوتبالی زیبا ارائه دهد و در آخر قهرمانی را برای هواداران به ارمغان بیاورد.استقلال پس از کسب مقام قهرمانی وارد فاز جدیدی شد. حال هواداران این تیم پرطرفدار منتظر درخشش پر افتخارترین تیم ایران در آسیا هستند. امیر قلعه نویی به عنوان بازیکن جام قهرمانی آسیا را کسب کرده است و امروز تصمیم دارد تیمش را با مربیگری خود به قهرمانی برساند. امیر قلعه نویی در این ۳ سال آنقدر شجاعت به خرج داده که باعث مباهات کارشناسان گردید. او در آخر کاری کرد که خیلی ها مخالف آن بودند و آن را غیر ممکن می دانستند! امیر قلعه نویی استقلال را قهرمان ایران کرد تا مجوز حضور در آسیا را پس از چند سال ناکامی کسب کرده باشد.

در این روزهای پر شایعه و بازار مکاره نقل و انتقالات هواداران با کوچکترین خبری تحت تاثیر قرار گرفته و نگران آینده تیم خود هستند. در طی روزهای گذشته اخباری در مورد بازگشت بازیکنانی نظیر نوازی و هاشمی نسب در محافل ورزشی درز کرده است که باعث تعجب تعداد زیادی از اهالی فوتبال شده است. بازگشت نوازی به استقلال قطعی شد و هاشمی نسب نیز در یک قدمی پیوستن به استقلال قرار دارد. به همین دلیل برخی از هواداران استقلال از وضعیت آینده استقلال گلایه مندند و بازگشت امثال هاشمی نسب را چند گام به عقب می دانند!

امیر قلعه نویی که این روزها کاندیدای مربی سال اسیا نیز شده است بارها و بارها ارزش های فنی خود را نشان داده است و از نظر روانی نیز به بهترین نحو ممکن تیم خود را در ۳ سال اخیر روانه مسابقات کرده است. برای کسانی که بازگشت امثال هاشمی نسب و نوازی را اشتباه می دانند می گوییم که امیر قلعه نویی کار خود را بلد است و مطمئن باشید در این راه موفق خواهد بود. او از بازگشت این بازیکنان اهداف خاصی را دنبال می کند که مهمترین آنها تزریق تجربه به تیم است. قلعه نویی برای قهرمانی در لیگ برتر جوانگرایی کرد و حالا خوب می داند که حضور در لیگ قهرمانان آسیا نیازمند حضور بازیکنانی نظیر نوازی ها و هاشمی نسب ها است.

تجربه ثابت کرده که باید به امیر قلعه نویی اطمینان کرد. مربی که حضورش در جامعه فوتبال ایران، این ورزش را طراوت خاصی بخشیده است. استقلال نه تنها با بازگشت نوازی ها به عقب نمی رود بلکه با تزریق تجربه و بازگشت بازیکنان محبوبی چون نوازی و هاشمی نسب، این تیم از نظر روانی آماده یک حضور بین المللی و به یاد ماندنی می شود.

البته این را فراموش نکنید که پرونده نقل و انتقالات استقلال بسته نشده است، اما امیر قلعه نویی مربی مورد اعتمادی است که خیال همه را از ساخت یک تیم خوب و کامل برای فصل آینده راحت می کند.

امیر قلعه نویی مربی جوان و شجاعی است که کمتر در فوتبال ما دیده شده است.

او تیمی را روانه مسابقات می کند که در حد و اندازه ((استقلال)) باشد! تیمی با حضور جوانانی مانند یاورزاده، صادقی، طالب لو، امیر آبادی، کاظمی، جباری، بائو، سیاوش اکبرپور و ... و بازیکنان محبوب و با تجربه ای مانند فکری، منصوریان، نوازی، هاشمی نسب و ...

او در آخرین فصل حضورش در استقلال تیمی می سازد در حد آسیا!

به راستی که امیر قلعه نویی یک ژنرال است!

آبيته.كام

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٥ تیر ،۱۳۸٥

نوازی به استقلال پیوست


 

بازگشت بکهام ایرانی به استقلال!

هافبک اسبق باشگاه استقلال پس از دو سال دوري از اين تيم در فصل جديد دوباره پيراهن تيم سابقش را بر تن خواهد کرد.
محمد نوازي صبح روز چهارشنبه جلسه اي با نظري جويباري، سرپرست استقلال داشت و طرفين در خصوص مسايل مختلف به توافق رسيدند. مدت قرارداد نوازي با استقلال هنوز مشخص نيست و مسايل کلي روز شنبه مشخص خواهد شد.


نوازي در خصوص اين موضوع گفت: خوشحالم که دوباره به استقلال برگشتم. اميدوارم با حمايت هواداران دوباره بازي هاي قابل قبولي را براي تيم مورد علاقه ام ارائه دهم. من سال ها در استقلال بازي کردم و فقط به خاطر مشکلات مالي از اين تيم جدا شدم.پس از دو سال دوباره پيراهن اين تيم را بر تن کردم و مطمئن باشيد که بهترين بازي ها را دراستقلال انجام خواهم داد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٥ تیر ،۱۳۸٥

بازیکنان جدید طی 2 روز آینده معرفی می شوند!

اخبار خوب برای هواداران خوب استقلال!

هواداران استقلال سخت نگران عملکرد تیمشان در فصل نقل و انتقالات هستند. اما برای آنها اخباری بسیار خوب داریم! در یکی دو روز گذشته سایت آبیته در پی تماس با مسئولین باشگاه استقلال بود و سعی داشت از آخرین اخبار با خبر شود. بلاخره موفق شدیم با نظری جویباری تماس بگیریم. او با صحبت هایش نه فقط شما بلکه ما را هم نیز خوشحال کرد! 

بدهی بازیکنان پرداخت می شود

جویباری گفت: قرار بود روز دوشنبه مقداری از طلب های بازیکنان پرداخت شود. اما امیر قلعه نویی مخالفت کرد و از مدیران خواست تا آخر هفته بدهی ها را به صورت تمام و کمال پرداخت کنند. وزارت رفاه نیست با کمک مالی خود به باشگاه باعث شد طی امروز و فردا مطالبات بازیکنان به صورت تمام و کمال پرداخت شود. به همین دلیل از روز شنبه تمرینات تیم راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح آغاز خواهد شد.

بازیکنان جدید!

وقتی از جویباری در مورد بازیکنان جدید سوال کردیم انتظار همچین جوابی از او نداشتیم. او گفت: هواداران حق دارند نگران باشند! اما خوشبختانه با کمک وزارت رفاه موفق شدیم با بازیکنان مورد نظر خود به توافق برسیم و طی دو روز آینده(امروز و فردا) نام این بازیکنان اعلام خواهد شد. ما نیز نگران وضعیت فعلی بودیم اما خوشحالیم که بلاخره به نتایج مثبتی رسیدیم.

وقتی از جویباری نام بازیکنان را جویا شدیم، گفت: بازیکنان خوبی هستند که مد نظر کادر فنی بودند و نام آنها طی امروز و فردا به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

جشن قهرمانی + مراسم معارفه بازیکنان

او در مورد جشن قهرمانی گفت: این جشن نیز درست یک هفته مانده به آغاز لیگ همراه با جشن پیراهن و معارفه بازیکنان باشگاه برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٥ تیر ،۱۳۸٥

آخرين اخبار

مجيدی و عنايتی رفتن....نکونام هم به اسپانيايی ها پيوست.......

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

می خوام حرفامو بخونين.....برام مهمه نظرتونو بدونم....شما هم کمکم کنيد........

فاجعه...

بخونين و كمكم كنين...حال و روز خوبي ندارم...!!!

بودن يا نبودن.....رفتن يا ماندن....

نه! اين دفعه ديگه مسأله اين نيست.......مسأله حذفه...حذف آلمان!

تيم مقتدر جام........

دلسوختگي هيچ وقت كار به جايي نمي بره!نمي دونم چي بگم...چي كار كنم...به چه انگيزه اي اينجا هستم؟!!!!
حاضر بودم هر چيزي رو بدم تا يك بار فقط يك بار ديگه اون ذوق كردن هاي كلينزمن رو ببينم....

چه قدر؟!!!....يه دختر كوچولو چه قدر مي تونه تحمل كنه؟!....نه،منم طاقت نياوردم....منم همراه با تماشاگران آلماني...همراه با اُدُنكُر...همراه با بالاك كه شايد...شايد چيه؟! هيچ گاه به اشكهاي مثل مرواريدشون هم فكر نمي كردم...منم همراه با گريه وافسوس اونها...همراه با غم غوطه ور در چشمان لمن...همراه با كلينزمني كه ديگه شاهد حركات قشنگش توي جام نيستم...همراه تمام اونها..همه وهمه ..... گريستم....

بغظي سخت در انتهاي گلويم سخت آزارم مي داد...باور نمي كنيد ... من حتي گل ها رو نديدم!!

گل دقيقه ي 120................120..............120...................120.................

حتي وقتي توي تلويزيون درج 2-0 رو ديدم لحظه اي هضم نكردم كه چه مي بينم...باور كردن خيلي چيزهاي موجود سخت است....سخت تر و بزرگتر از قلب كوچك من....

نمي خوام از كسي چيزي بگم...ايتاليا هم مباركش باشه...امّا..........

....................ناجوانمردانه..................

با پنالتي هاي آلمان كه گرفته نشد.....با دسيسه اي كه براي فرينكس چيده بودند.....با جنگ رواني اي كه راه انداخته بودند.....و.....و.....و...............

چي بگم؟ چي مي تونم بگم؟!!! هنوز بعد از گذشت ساعتها...چهره ي اشك آلود بالاك و هق هق اُدنكر منو به گريه وا مي داره....ناراحتي بچه ها كه كلينزمن سعي در آروم كردنشون داشت.............امّا خودش چي؟!!

ايتاليا كه حتي سعي نكرد طرف ژرمن ها بياد...فقط به شادي خودش رسيد...خسته نباشيد به ايتاليا با اين حريفهاي سختي كه پشت سر گذاشت.............

آمريكا.....

غنا.....

چك.....

استراليا.....

اُكراين..... واقعاً كه دشوار بود...آلمان چي؟!!!

با لهستان با بهترين دروازبان.....

اكووادور با اون قدرت بدني.....

كاستاريكا....

با سوئد....

و با آرژانتين........................

يعني آلماني كه آرژانتين رو شكست داد نمي تونست اين ايتاليايي هاي مغبون رو لِه كنه؟!!!

تيمي كه فقط اسم و ادعا داره؟!!!......اونايي كه با پنالتي دقيقه 93 و فريب و بازيگري و.....سعود كرده بودن؟!!!اونا كه همه بهشون اعتراض كرده بودن؟! با گل آخرين دقيقه همه رو شكست داده بودن؟!!!

چي بگم؟!!!

گريه هم درد منو ديگه دوا نمي كنه.......................غم با من زاده شده منو رها نمي كنه...منو رها نمي كنه!

نمي دونم بازي برده رو چرا به خاطر يه مكزيكي كووووور(داور) بايد از دست بديم؟!!هَند و تكل و... توي محوطه جريمه...اينا كه اشكال نداره؟!!!فقط كار فرينكس بعد از اتمام بازي قبل اشكال داشت....

نمي دونم....خواست خدا بود كه دل يه ملّت...يه تيم...و...بشكنه!

من كه هيچ وقت به حساب نيومدم...دلم از روزگار پُره...خيلي هم شكسته...اينم روش...!هيچ كس منو درك نمي كنه...ايتاليايي ها شاد باشيد....ولي بد نبود اگه جوانمرد بوديد كه............

وقتي آقاي توتي جفت پا مي پره رو كمر بالاك،هيشكي هيي نمي گه حتي داور،چون توتيه از ايتاليا.... وقتي تو محوطه جريمه هند مي شه،هيشكي هيچي نمي گه،چون گروسواِ از ايتاليا....وقتي.....وقتي...وقتي..............

حالا كه ديگه فايده اي نداره.....گفتم برم...ديگه حوصله ندارم...امّا.....

نمي دونم.....

نمي دونم.....

دارم مي ميرم...تا صبح خوابم نبرد...گريه امونم نداد.......

نمي دونم بروبچه ها چي كشيدن...غير قابل تصوره...قيافه ي محزون كان....قيافه ي بالاك .... قيافه ي پودولسكي...قيافه ي لمن...قيلفه ي فرينكس...قيافه ي....قيافه ي .... قيافه ي......

خنده تمسخر آميز و اشاره هاي ايتاليايي ها....داره ديوونم مي كنه....بيخود نيست مافيا از اونجاااااست......كاملاً تو رفتارشون مشهود بووود.....

نمي شه كاري كرد...دارم سعي مي كنم خودمو آروم كنم...حتي تو جدولم هم نتونستم بنويسم ايتاليا...دل شير مي خواد اين كار.......من كه ندارم....اونجا براي هميشه خالي مي مونه توي جدول من...جاي خالي ژرمن ها....................

براي هميشه!!

هيچ كس نمي تونه كمكم كنه...به همدردي محتاجم...امّا كسي نيست منو ياري بده!!
من محبت گدايي نمي كنم...دارم حرفاي دلمو مي زنم....

همه خوابيدن...مثل هر شب...انگار هيچ اتفاقي نيفتاده...انگار ساعاتي پيش فاجعه اي رخ نداده...عادّيه عادّي...مثل هر روز و شب گذشته...وااااااي بر من!!

واااااااااااااااااااااااي..................

حمايتگر پسران آبي-دلشكسته ي كوچك-عاشق همه ي ژرمن ها....

هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم...

اميدوارم يه روز خودشون بيان و تيكه هاي دل منو بچسبونن...!!

به اميد آن روز.............

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

 

 

103_0364 Germany-Bavaria- Köenigsee-St Bartholoma Chapel

 

...................HOT HOT......................

PhotoPhoto   
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

عکسايی که خوشگل شدن توووووش..............

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:۳۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

 

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٢٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٠٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٥٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٥٢ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

عکس گذاشتم واسه حرفام آمادتون کنم................

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٤٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

يه زمانی خوشحال بوديم...........

حمايتهای بی دريغ.....

امّا حالا چي؟!!!!!!!!!

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

مصاحبه اختصاصی با بهشاد یاورزاده


 

اختصاصی آبیته دات کام

سمت چپ استقلال را بیمه می کنم

به استقلال علاقه قلبی دارم

 بهشاد یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران است که وقتی خبر پیوستن او به پرسپولیس به گوش رسید خبر چندان جالبی برای استقلالیها نبود. او در تیم های پایه استقلال با بازیکنانی مانند مجتبی جباری همبازی بود. او آخر سر از استقلال در آورد.

بهشاد یاورزاده! فکرش را می کردی یک روز امید اول جناح چپ استقلال باشی؟

اول از همه سلام می کنم خدمت همه خوانندگان عزیز و بینندگان محترم سایت آبیته. خیلی خوشحالم که برای اولین بار در خدمت شما هستم. سایت آبیته پیگیر پیوستن من به استقلال بود و از همین جا از مدیران این سایت تشکر می کنم.

فکرش را می کردی یک روز امید اول جناح چپ استقلال باشی؟

راستش را بخواهید بله! همیشه آرزویم این بوده که در استقلال بدرخشم. به این تیم علاقه قلبی دارم...قبل از اینکه ادامه بدهی یک سوالی از تو بپرسم! وقتی پرسپولیسی شدی اعلام کردی که از بچگی به پرسپولیس علاقه داشتی، اما الآن می گویی به استقلال علاقه قلبی داری!

من هیچ وقت نگفتم که از بچگی به پرسپولیس علاقه دارم. متاسفانه مصاحبه من را به نوع دیگری چاپ کردند. من گفتم پدرم یک شاهینی اصیل است و علاقه قلبی به پرسپولیس دارد.

اصلا چرا با پرسپولیس قرارداد بستی؟

من پس از اینکه از شهید قندی جدا شدم بازیکن آزاد بودم. وقتی دیدم خبری از باشگاه استقلال نشد احساس کردم که به حضور من علاقه ای ندارند. همان موقع هم با پیشنهاد خوبی از سوی پرسپولیس مواجه شدم اما باز هم دلم با استقلال بود. تا اینکه امیر خان گفت که به من ایمان دارد و من امید اول ایشان برای فصل آینده هستم.

اما هواداران به خاطر اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کردی خیلی خشمگین شدند.

از همه استقلالی های عزیز عذرخواهی می کنم. من دلم با استقلال بود و اگر اینگونه نبود به هیچ وجه با استقلال رسماً ثبت نمی کردم.

اما می گویند تو با نیکبخت مشکل داری و به همین جهت وقتی دیدی او پرسپولیسی شده است برای بازگشت به استقلال ابراز تمایل کردی!

بروید از خود علیرضا بپرسید. من هیچ مشکلی با او نداشتم. بله دوست داشتم همیشه فیکس باشم اما حتی زمانی که صحبت از ماندن نیکبخت در استقلال بود من تمایل داشتم با این تیم قرارداد امضا کنم.

بگذریم، فصل آینده را چگونه می بینی؟

استقلال ۳ سال بهترین تیم ایران بوده است و به حق خودش که قهرمانی بود هم رسید. امسال هم باید در لیگ و هم در آسیا خوب نتیجه بگیریم. انتظارات از استقلال بالاست.

می گویند استقلال در نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده است!

ببینید فصل نقل و انتقالات هنوز به پایان نرسیده است. استقلال در چند سال اخیر همیشه برنده بوده است و مطمئن باشید طی روزهای آینده با ۲-۳ خرید خوب، استقلال برنده خواهد بود! من مطمئنم!

امسال وظیفه سنگینی خواهی داشت!

من انگیزه خیلی بالایی دارم و تشنه درخشش در استقلال هستم. مطمئن باشید سمت چپ استقلال را بیمه می کنم.

الگوی تو از نظر اخلاقی در استقلال چه کسی است؟

همه بازیکنان استقلال چه قدیم و چه حالا از نظر اخلاقی در سطح بالایی بوده و هستند. اما از بین قدیمی ها احترام خاصی برای آقای زرینچه قائلم و از بازیکنان فعلی هم علی آقا(منصوریان) را خیلی دوست دارم.

رابطه ات با امیر قلعه نویی چگونه است؟

امیر خان حق استادی بر گردن من دارد. او یکی از بهترین مربیان تاریخ استقلال است و مطمئنم استقلال را پس از سالها قهرمان آسیا می کند!

پیوستن به استقلال اوج آرزوهایت بود؟

به هیچ وجه. بازی در استقلال آرزوی من بوده اما درخشش در این تیم و رسیدن به پیراهن تیم ملی یعنی اوج آرزوهای من با این تیم!

صحبتی با هواداران نداری؟

به همه آنها قول می دهم که با جان و دل برای تیم محبوبم بازی کنم. اگر بدی از من دیدند از ته دل طلب بخشش می کنم.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۱٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

عنایتی: پرسپولیسی شدنم شایعه است


مصاحبه

چند روز است که در مشهد هستم

یکی دو روز پیش شایعه شده بود که رضا عنایتی با پرسپولیسی ها دیدار داشته است. برای اطلاع از وضعیت عنایتی با او تماس گرفتیم.

آقا رضا شنیدیم با پرسپولیس مذاکره داشته ای!

خیر. از صبح چندین نفر تماس گرفتند و همین مساله را گفتند. من با هیچ کس ملاقات نداشته ام.

اما می گویند با آقای انصاری فرد دیدار کرده ای!

خیر. به هیچ وجه. من چند روزی است که در مشهد هستم و روحم از این قضیه خبر ندارد. این شایعات را فقط برای فروش بیشتر می نویسند!بلاخره پس از ۳ سال از استقلال جدا شدی!

من یک استقلالی هستم و همیشه هواداران این تیم در قلب من جا دارند. اما خب برای یک فصل با الامارات به توافق رسیدم و اواخر این هفته به امارات می روم.

امکان دارد با استقلال به توافق برسی؟

بعید نیست. باید دید چه اتفاقاتی می افتد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۱٢ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٥

كمك هفت ميليارد ريالي وزارت رفاه وصول شد

 

استقلال در نقل و انتقالات بهتر عمل می کند

وزارت رفاه به عنوان مجمع عمومي باشگاه استقلال، دومين مرحله از كمك‌هاي نقدي خود را به اين باشگاه تحويل داد.

وزارت رفاه كه پيش از اين، دو ميليارد ريال براي انجام امور اداري و پرداخت برخي از بدهي‌ها به باشگاه استقلال كمك كرده بود؛ امروز(دوشنه) نيز هفت ميليارد ريال ديگر براي حضور موفق‌تر استقلالي‌ها در فصل نقل و انتقالات به اين باشگاه پرداخت كرد.

اين مبلغ از محل توافقات وزارت رفاه با برخي از شركت‌هاي زير مجموعه‌اش به عنوان اسپانسر تيم استقلال تامين اعتبار شده است و با نظر باشگاه و با تصويب هيات مديره قابل استفاده خواهد بود.

هم‌چنين محمد نوازي و مهدي هاشمي‌نسب نيز پس از مذاكرات روز گذشته؛ امروز نيز با مسوولان باشگاه استقلال در جلسه‌اي ديگر آخرين توافقات را به انجام رساندند و طي روزهاي آينده براي ثبت نهايي قرارداد به هيات فوتبال استان تهران مراجعه خواهند كرد. 

هاشمي نسب و نوازي كه در زمان مديريت فتح‌الله زاده به باشگاه استقلال آمده بودند پس از جدايي چند ساله از اين تيم مجددا به جمع‌آبي پوشان پيوسته‌اند.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ،۱۳۸٥

محمد نوازي با استقلال به توافق رسيد


اخبار استقلال

او به زودی ثبت می کند

محمد نوازي هافبك سابق تيم فوتبال صبا باتري تهران قرار داد خود را با باشگاه استقلال تهران به زودي ثبت مي كند.
 نواري كه دو فصل پيش استقلال را ترك كرد و راهي باشگاه صبا باتري تهران شد، روز گذشته مذاكرات نهايي خود را با باشگاه استقلال تهران انجام داد و مقرر شد از فصل آينده پيراهن اين تيم را بر تن كند.
براساس اين گزارش،‌‏ توافقات مالي نيز با نواري به عمل آمده و اين بازيكن به زودي با حضور يكي از نمايندگان استقلال در هيات فوتبال تهران قرار دادش را ثبت خواهد كرد.
مسئولان باشگاه استقلال تهران از ديروز مذاكرات خود را نيز براي جذب مسعود شجاعي هافبك تيم فوتبال سايپا آغاز كرده اند اما تاكنون موفق به توافق با اين بازيكن نشده اند.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٥٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ،۱۳۸٥

محمد نوازي با استقلال به توافق رسيد


اخبار استقلال

او به زودی ثبت می کند

محمد نوازي هافبك سابق تيم فوتبال صبا باتري تهران قرار داد خود را با باشگاه استقلال تهران به زودي ثبت مي كند.
 نواري كه دو فصل پيش استقلال را ترك كرد و راهي باشگاه صبا باتري تهران شد، روز گذشته مذاكرات نهايي خود را با باشگاه استقلال تهران انجام داد و مقرر شد از فصل آينده پيراهن اين تيم را بر تن كند.
براساس اين گزارش،‌‏ توافقات مالي نيز با نواري به عمل آمده و اين بازيكن به زودي با حضور يكي از نمايندگان استقلال در هيات فوتبال تهران قرار دادش را ثبت خواهد كرد.
مسئولان باشگاه استقلال تهران از ديروز مذاكرات خود را نيز براي جذب مسعود شجاعي هافبك تيم فوتبال سايپا آغاز كرده اند اما تاكنون موفق به توافق با اين بازيكن نشده اند.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ،۱۳۸٥

گفتم قهرمان جام رو هم ببينين.....

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:۱۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٥

 

مطالبات استقلالى ها پرداخت مى شود


بازيكنان استقلال از عدم پرداخت مطالبات خود ناراضى هستند. طبق آخرين خبر مسؤولان اين باشگاه مى خواهند بعد از جلسه هيأت مديره مطالبات بازيكنان را پرداخت كنند. عدم پرداخت مطالبات فصل پيش موجى از ناآرامى را بين اعضاى اين تيم به وجود آورده بود به حدى كه برخى از آنها خواهان جدايى از باشگاه آبى پوشان شدند و در نهايت نيكبخت به خواسته خود رسيد.

 

پيشنهاد 300 ميليوني كعبي به استقلال

حسين كعبي، ملي پوش ريز نقش باشگاه فولاد اهواز حاضر است با دريافت مبلغ 300 ميليون تومان پيراهن باشگاه استقلال تهران را بر تن كند.‌ پيش از حضور تيم كشورمان در جام جهاني گفته مي‌شد كه حسين كعبي و ابراهيم ميرزاپور با پرسپوليس به توافق رسيده‌اند اما هيچ قراردادي به امضا نرسيده و پس از بازگشت تيم‌ملي، مسوِولان باشگاه استقلال مذاكرات رسمي براي جذب كعبي را آغاز كردند.‌ ملي پوش باشگاه فولاد اهواز براي حضور در باشگاه آبي تهران مبلغ 300 ميليون تومان درخواست كرده و با موافقت استقلالي‌ها، پيراهن اين تيم را بر تن خواهد كرد

جانشين نيكبخت مشخص شد


ياورزاده روز سه شنبه مذاکراتي را با مسئولان باشگاه استقلال انجام داد و دو طرف به توافق نهايي نزديک شدند.

اين بازيکن صبح روز سه شنبه تصريح کرده بود که از پيوستن به پرسپوليس منصرف شده و باشگاه سرخ پايتخت به وعده هايش عمل نکرده است.

 عنايتي از استقلال جدا شد


عنايتي تأکيد کرد: يک بار ديگر با استقلالي‌ها مذاکره مي‌کنم تا شايد آنها پيشنهاد ديگري ارائه دهند. البته مسوولان الامارات منتظرم تا به دبي بروم و آنها حتي منتظر دريافت کارت ITC من هستند.
وي در پايان تصريح کرد: اگر استقلال از لحاظ مالي مرا راضي نکند مجبورم که علي‌رغم ميل باطني‌ام از اين تيم جدا شوم.

 نوازى پاى ميز مذاكره با استقلال!

امروز صبح مسؤولان استقلال در دفتر اين باشگاه مذاكرات جدى و رسمى خود با محمد نوازى، هافبك صباباترى را پى مى گيرند تا بلكه اين بازيكن را در فصل جديد به خدمت بگيرند.
پيش از اين مذاكراتى بين نوازى و استقلالى ها صورت گرفته بود اما حالا صحبت بين او و باشگاه استقلال شكل رسمى به خود گرفته است.
اين هافبك پاسور كه در صباباترى فروغ گذشته اش را نداشت تصميم قطعى به جدايى از اين تيم گرفته و مى خواهد يك بار ديگر شانس خود را در باشگاه سابقش امتحان كند. او گمان دارد كه مى تواند با استقلال به روزهاى اوجش بازگردد و بتواند يكى از كانديداهاى جناح راست تيم ملى در مسابقات بين المللى پيش روى اين تيم باشد.
نوازى امروز آخرين حرف هايش را با قلعه نويى و نظرى جويبارى مى زند تا بلكه در فصل جديد با استقلال در ليگ برتر و مسابقات جام باشگاه هاى آسيا عرض اندام كند.
بايد منتظر ماند و ديد نوازى با تيم سابقش به توافق مى رسد و در صورت توافق مى توانند دوباره به اوج برسند يا نه.

صادقى: فقط استقلال، اما التماس نمى كنم

از روزى كه عليرضا واحدى نيكبخت با حضور در دفتر باشگاه پرسپوليس با اين تيم قرارداد داخلى امضا كرد مديران استقلال جدى تر از گذشته به دنبال حفظ نيروهايى هستند كه با اتمام قراردادشان با اين تيم بازيكن آزاد محسوب مى شوند.
جلسات پياپى با بازيكنانى نظير قربانى، طالب لو، صادقى و... نشان از اهميت اين امر نزد مديران تيم قهرمان دارد. اميرحسين صادقى مدافع جوان استقلال كه در حال حاضر بازيكن آزاد محسوب مى شود، در تيررس چند تيم سوييسى و تيم هاى داخلى نظير پرسپوليس و صباباترى قرار گرفته است اما مدافع ملى پوش استقلال، تمديد قرارداد با تيمش را در اولويت برنامه هايش قرارداده است.

صحبت از حضورت در پرسپوليس است و حتى گفته مى شود پيراهن شماره ۷ اين تيم قرار است به تو واگذار شود.
< در شرايط فعلى ترجيح مى دهم حتى يك كلمه راجع به پرسپوليس و پيشنهاد اين تيم صحبت نكنم زيرا مذاكرات من با استقلال هنوز به بن بست نخورده است كه بخواهم به ساير پيشنهادات فكر كنم.
نتيجه مذاكراتت با استقلال به كجا كشيد؟
< من قبل از سفر به سوييس با تيم ملى صحبت هايى راجع به تمديد قراردادم با استقلالى ها انجام دادم اما وقتى به همراه تيم ملى به سوييس رفتم با ۳ پيشنهاد خوب از تيم هاى باشگاهى اين كشور مواجه شدم. پس از بازگشت از آلمان طى جلسه اى موضوع را با مسؤولان استقلال در ميان گذاشتم تا ضمن سبك و سنگين كردن پيشنهادات رسيده و شرايط استقلال تصميم گيرى نهايى را انجام دهم.
مى گويند كه مشكل اصلى تو با استقلالى ها، مسائل مالى است. اين نكته را تأييد مى كنى؟
< من در نشستى كه با استقلالى ها داشتم بر سر ۲ موضوع با آنها صحبت كردم. يكى مسائل مالى و ديگرى مدت قراردادم با اين تيم. اگر قرار باشد قراردادم را تمديد كنم، بايد در هر ۲ مورد به توافق برسم.
پس در صورت حل اين ۲ مشكل توسط مسؤولان استقلال، فصل بعد هم آبى پوش هستى؟
< ببينيد! در حال حاضر اولويت اول و دوم و سوم من تيم استقلال است. در درجه اول به خاطر حضور قلعه نويى و بعد هم به خاطر هواداران خونگرم استقلال اما اگر مسؤولان اين تيم مرا نخواستند مطمئن باشيد هرگز به آنها التماس نخواهم كرد. خدا را شكر اين قدر تيم خوب به من پيشنهاد داده اند كه بدون تيم نمانم.
و تيم اف ث زوريخ؟
< از همه لحاظ با اين تيم به توافق رسيدم و اگر با استقلال به توافق نرسم به اف ث زوريخ خواهم رفت. شرايط اين تيم همه جوره عالى است.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:۱٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٥

..::از محبوبیت تا منفوریت::..

شنیدید که نیکبخت به پرسپولیس پیوست .. این برای جامعه استقلال غیر قابل تصور بود .. اما از بازیکن پولکی غیر از این نمی توان انتظار داشت ..

..::برای نیکبخت::..

آنروز که به استقلال آمدی تنها و تنها یه چپ پای معمولی بودی .. فارق از هر مد و قیافه ای .. حالا آنچه استقلال به تو عطا وضع امروزی توست .. نیکی تو الان منفوری .. منفور برای هواداران استقلال .. شاید اگر روزی که جباری گفت در بچگی آرزوی پربسپولیس داشتم خیلی ها به تریپ قبایشان برخورد .. و تو را نمونه تعصب مثال زدند .. اما آنها هیچگاه به این موضوع فکر نکردند که امثال نیکبخت غیرت ندارند .. به قول معروف زیر آب را ترجیح میدهند ..

در پایان علاقه ای به نوشتن در مورد تو ندارم .. تو برای من و همه هواداران مُردی .. مردانگی تو زمان انتقالت به فنرباغچه که ناموفق بود مُرد ..

دیگر میلی به نوشتن در مورد تو ندارم .. نیکی منتظر دوران افت تو هستم ..


 

 نوشته شده توسط رضا

fcesteghlal.mihanblog.com

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٥

خبرهای کوچولو...

در پی پيوستن واحدی نيکبخت به لنگيها ... مردم به خونه ی وی حمله کردندو شيشه های ماشين اش را نيز  شکستند...

خبرهای تکميلی طی روزهای آينده بيان خواهد شد.......

خبرهای پايين هم ادامه است با جمع آوری از اس اسی های محترم...

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٥

 

اخرين اخبار از استقلال

ليست خريد:۱.جواد نکونام ۲.بهشاد ياورزاده ۳.عباس اقايی ۴.حسين کعبی ۵.ميثم منيعی ۶. مازيار زارع ۷.عماد رضا  ۸. محمد نوازی ۹.داسيلوا ۱۰.حسين عبدی ۱۱.محمد غلامی

در مورد اين ليسا بد نيست بدونيد که کار عباس اقايی و بهشاد ياورزاده تموم شده و انتقال نکونام نوازی و عماد رضا هم مراح پايانی خود را سپری ميکند

ليشت جداشده ها:۱.سبو شهبازيان(صباباتری)۲.رامين محرم نژاد(استقلال جنوب)۳.عليرضا اکبر پور(-) ۴.عليرضا واحدی نيکبخت( پرسپوليس)(لياقت پيراهن استقلال رو نداشت).۵رضا عنايتی(ليگ امارات)۶.فرزاد مجيدی (ليگ امارات)و احتمالا سعيد لطفی(پيکان)

در ضمن قرار داد گيلا اوری . منصوريان . فکری جباری .طالب لو و صادقی تمديد خواهد شد

 

ياورزاده رسما استقلالی شد

بهشاد ياورزاده هافبک چپ فصل پيش قندی با عقد قرار دادی ۲ ساله رسما استقلالی شد اين هافبک جوان درس فصل اينده از اميد های اصلی امير قلعه نوعی به حساب مياد

 

صيد جديد استقلال چهار شنبه ثبت ميکنند

‌ عباس اقايی . علی بداوی . داسیلوا و نوازی  روز  چهارشنبه با حضور در هيئت فوتبال استان تهران هريک قرارداد های داخلی خود را با استقلال به ثبت ميرسانند

کاظميان چهار شنبه استقلالی ميشه

پس از حضور نيکبخت در پرسپوليس  همه منتظر عکس العمل امير قلعه نوعی بودند تا اينکه ديروز امير حميد بابازاده مربی دروازه بانهای استقلال رو که با کاظميان نسبت فاميلی هم داره به خونه اون ميفرسته وبابا زاده هم با پيشنهاد ۲۴۰ ميليونی رضايت کاظميان ا جلب ميکنه و گفته ميشه اوهم روز جهارشنبه با حضور در هيئت فوتبال استان تهران رسما استقلالی ميشه
 بهنام ESTEGHLAL= GHAHREMAN
 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

اکبرپور : دیگر در استقلال نمی مانم 

هافبک نيمکت نشين استقلال تهران گفت: با چند تيم ليگ برتري مذاکره کرده ام ولي هنوز تصميمي براي فصل آينده نگرفته ام.
عليرضا اکبرپور  با بيان اين مطلب اظهار داشت: بايد با استقلال تسويه حساب کنم و پس از آن در مورد فصل آينده تصميم بگيرم، متاسفانه تا به امروز حق و حقوق بازيکنان پرداخت نشده و تمامي بازيکنان منتظر تسويه حساب خود هستند.
وي در پايان تصريح کرد: طي اين چند سال در استقلال نيمکت نشين بودم ولي امسال نبايد دچار اين سرنوشت شوم و به همين دليل نمي خواهم در استقلال بمانم.

 
عنایتی از استقلال جدا شد 

رضا عنايتي با اشاره به مذاکراتي که با مسوولان باشگاه استقلال داشت گفت: بر سر مسائل مالي به توافق نرسيده‌ام و با اين شرايط بعيد مي‌دانم در استقلال بمانم.
وي  با بيان اين مطلب اظهار داشت: مبلغ پيشنهادي استقلال بسيار کمتر از مبلغي است که مسوولان الامارات پيشنهاد داده‌اند و با اين شرايط نمي‌توانم در استقلال بمانم. البته من شرايط باشگاه را درک مي‌کنم ولي بايد به فکر آينده‌ام باشم و در حال حاضر مسائل مالي اهميت خاصي دارد.
عنايتي تأکيد کرد: يک بار ديگر با استقلالي‌ها مذاکره مي‌کنم تا شايد آنها پيشنهاد ديگري ارائه دهند. البته مسوولان الامارات منتظرم تا به دبي بروم و آنها حتي منتظر دريافت کارت ITC من هستند.
وي در پايان تصريح کرد: اگر استقلال از لحاظ مالي مرا راضي نکند مجبورم که علي‌رغم ميل باطني‌ام از اين تيم جدا شوم.

 
 

یاورزاده مجددا در استقلال 

بهشاد ياورزاده هافبک چپ پاي باشگاه شهيد قندي يزد که در آستانه پيوستن به باشگاه پرسپوليس تهران قرار داشت با استقلالي ها به توافق رسيد.
 ياورزاده روز سه شنبه مذاکراتي را با مسئولان باشگاه استقلال انجام داد و دو طرف به توافق نهايي نزديک شدند.
اين بازيکن صبح روز سه شنبه  تصريح کرده بود که از پيوستن به پرسپوليس منصرف شده و باشگاه سرخ پايتخت به وعده هايش عمل نکرده است.

نوازي: ديگر به‌ صباباترى‌ برنمى‌گردم‌ شايد امروز بازهم‌ استقلالى‌ شوم‌  

با جدايى‌ فرزاد مجيدى‌ و پيوستن‌ او به‌ النصر امارات، مسئولان‌ باشگاه‌ استقلال‌ به‌ دنبال‌ جذب‌ يک‌ هافبک‌ راست‌ براى‌ جانشينى‌ او بودند که‌ در اين‌ ميان‌ صحبت‌ از بازگشت‌ مجدد محمد نوازى‌ هافبک‌ دو فصل‌ پيش‌ اين‌ تيم‌ به‌ جمع‌ آبى‌پوشان‌ مى‌باشد.
در همين‌ خصوص‌ نوازى‌ گفت: طى‌ روزهاى‌ اخير در چند مرحله‌ مذاکراتى‌ با نمايندگان‌ باشگاه‌ انجام‌ داده‌ و توافقات‌ اوليه‌ براى‌ بازگشت‌ به‌ تيم‌ به‌ وجود آمده‌ که‌ قرار است‌ در صورت‌ نهايى‌ شدن‌ اين‌ توافقات‌ صبح‌ امروز قرارداد خودم‌ را به‌ امضا برسانم.
بازيکن‌ محبوب‌ استقلالى‌ها در ادامه‌ افزود: بازگشت‌ به‌ تيم‌ استقلال‌ آرزوى‌ من‌ است‌ و خوشحالم‌ که‌ اين‌ امر در حال‌ تحقق‌ مى‌باشد. اميدوارم‌ بتوانم‌ بازيکن‌ مفيدى‌ در تيم‌ باشم.
نوازى‌ در ادامه‌ راجع‌ به‌ باقى‌ماندن‌ در صباباترى‌ تصريح‌ کرد: از آنجا که‌ قراردادم‌ با آنها به‌ اتمام‌ رسيده‌ است‌ و همچنين‌ شرايط‌ خاصى‌ در آنجا برايم‌ رقم‌ خورده، ديگر بعيد مى‌دانم‌ به‌ صباباترى‌ بازگردم‌ و ترجيح‌ مى‌دهم‌ فوتبالم‌ را در تيم‌ ديگرى‌ ادامه‌ بدهم.
نوازى‌ در پايان‌ گفت: علاوه‌ بر استقلال، طى‌ روزهاى‌ اخير پيشنهاداتى‌ از تيم‌هاى‌ پرسپوليس‌ و سايپا نيز دارم‌ اما اولويت‌ من‌ بازگشت‌ به‌ تيم‌ سابقم‌ مى‌باشد و اميدوارم‌ امروز مجدداً‌ پيراهن‌ آبى‌ استقلال‌ را برتن‌ کنم.

iransoccer

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

محمد نوازي و مهدي هاشمي نسب آمدند.........علاوه بر آن انصاريان هم قرارداد داخلي با استقلال امضا کرد.
خاطره از هاشمي نسب:اولين دربي استقلال پرسپوليسش بود که يه سانتر از شاهرودي و يه ضربه از هاشمي نسب مارو عزادار کرد.....
دومين بازي:باز هم خطا و سانتر و ضربه سر هاشمي نسب...........
سومين بازي:حرکت بزيک و خطاي محمودي در درون منطقه
جريمه و......بازهم هاشمي نسب
پنجمين بازي:دقيقه ۷ يه خطا تو فاصله ۲۴ متري.......اولش هاشمي نسب نميخواست بره تو ولي لونگيها داد زدند مهدي برو مهدي برو ......
و بعد هاشمي نسب پيراهن مقدس آبي را پوشيد و يک سانتر از نوازي و ضربه سر ديدني او به تور دروازه عابدزاده....

 

محمد نوازي بار ديگر به تيم استقلال تهران بازگشت و هاشمي نسب و شجاعي نيز در آستانه‌ي عقد قرارداد با اين تيم قرار دارند. 

محمد نوازي بازيكن تيم صباباتري تهران پس از انجام مذاكرات با قراردادي يك ساله به تيم استقلال تهران پيوست.

همچنين مهدي هاشمي نسب نيز پس از چند فصل بار ديگر در آستانه‌ي پيوستن به استقلال قرار دارد و مذاكرات اين بازيكن با استقلال تهران در حال نهايي شدن است.

pouyan

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از نقل و انتقالات چه خبر ؟


عيدى زاده تمديد كرد
 غلامرضا عيدى زاده كاپيتان استقلال اهواز، قراردادش را با اين تيم تمديد كرد.
بازيكن چپ پاى آبى پوشان خوزستان درباره تمديد قراردادش مى گويد: فقط به خاطر هواداران در استقلال اهواز ماندم و البته صحبت هايى با فيروز كريمى داشتم كه اين مربى مرا متقاعد كرد تا قراردادم را به مدت يك سال ديگر تمديد كنم.
عيدى زاده با پيشنهادهاى خوبى از سوى تيم هاى استقلال تهران، پاس، صباباترى و... روبرو شده بود اما سرانجام با حضور در هيأت فوتبال استان خوزستان قراردادش را رسماً با استقلال اهواز تمديد كرد
.

سرلك با پيكان به توافق رسيد اما...
 فولادى ها از دادن رضايتنامه سيامك سرلك سرباز زدند.
سيامك سرلك بازيكن فولاد خوزستان كه با تيم پيكان مذاكره كرده بود و به توافق ضمنى با مسؤولان اين تيم دست يافته بود موفق به دريافت رضايتنامه اش نشد. فولاد خوزستان كه بسيارى از مهر ه هاى كليدى و بازيكنان فصل گذشته اش را از دست داده بود از سرلك خواست تا در فولاد بماند اما اين بازيكن هنوز در اين مورد جواب قانع كننده اى به فولادى ها نداده است.

بازگشت احمدى به ابومسلم
 محمدباقر احمدى با استقلال اهواز تسويه  كرد و به خراسان بازگشت. احمدى كه فصل گذشته در اين تيم اهوازى توپ مى زد با مراجعه به دفتر باشگاه نامه تسويه حساب خود را دريافت كرد و به ابومسلم خراسان پيوست.
بازيكن مشهدى پيش از اين هم سابقه بازى در تيم ابومسلم را داشته است.

شيردل و غبيشاوى تسويه  حساب مى كنند
ناصر شيردل و نادر غبيشاوى امروز به دفتر باشگاه استقلال اهواز مى روند و با استقلال اهواز تسويه حساب مى كنند.
شيردل و غبيشاوى كه در ليست اخراجى هاى فيروز كريمى سرمربى جديد استقلال اهواز قرار دارند پس از تسويه حساب مذاكراتشان را به صورت جدى با تيم هاى پيشنهاد دهنده انجام خواهند داد. شيردل از تيم هاى سايپا، صباباترى و چند تيم شهرستانى پيشنهاد دارد اما به هيچ يك از اين درخواست ها پاسخ نداده است.

هورى دروازه بان شماره يك فولاد
حسن هورى با عقد قرارداد جديدى عضويت اش در تيم فولاد خوزستان را تمديد كرد. هورى به دليل اختلافات فصل اخير قصد جدايى از فولاد را داشت اما زمانى كه مسؤولان تازه وارد فولاد به او قول دادند كه فصل بعد او دروازه بان شماره يك فولاد خواهد بود نظرش تغيير كرد و به فولاد بازگشت
.

۳ بازيكن خوزستانى در برق شيراز؟!
جلال كاملى مفرد، ميثم سليمانى و احسان شيرمردى با برق شيراز وارد مذاكره شده اند.
گفته مى شد كه اين ۳ بازيكن خوزستانى روز چهارشنبه گذشته با حضور در هيأت فوتبال استان فارس قراردادشان را رسماً  ثبت كردند اما عباس زارع سرپرست برق شيراز با رد اين خبر مى گويد: اطلاعى ندارم و فكر نمى كنم كه صحت داشته  باشد.
اين در حالى است كه گفته مى شود بيژن ذوالفقارنسب سرمربى برقى ها با كاملى مفرد، سليمانى و شيرمردى به برقى ها اعلام كرده من اين بازيكنان را مى خواهم.

سه نفر ديگر در ليست خريد راه آهن
مسؤولان راه آهن بعد از به خدمت گرفتن مجتبى انصافى، بازيكن سابق شهيد قندى حالا به دنبال جذب بياتى نيا، نورمحمد و رضايى هستند. آنها مذاكراتى را با محسن بياتى نيا بازيكن فصل گذشته پاس، عليرضا نورمحمد و وحيد رضايى بازيكن سابق ذوب آهن و فجرسپاسى انجام دادند. بعد از انجام مذاكرات اوليه با اين ۳ بازيكن، آنها نظر نهايى خود را براى پيوستن به راه آهن تا هفته آينده اعلام خواهند كرد. مسؤولان راه آهن قصد به خدمت گرفتن يك دروازه بان خوب را هم دارند.

سراوانى: هفته آينده همه چيز مشخص مى شود
على احمدى سراوانى، مسؤول روابط عمومى باشگاه پگاه گيلان از تمديد قرارداد ۴ بازيكن اين تيم خبر داد. او در اين مورد مى گويد: «تاكنون حبيب هوشيارى، سيد رضا چاووشى، حسن ملكى و رضا مهدى قراردادشان را تمديد كرده اند. بعد از تمديد با اين ۴ بازيكن، با چند بازيكن فصل گذشته اين تيم و همچنين تعدادى از بازيكنان ليگ برترى مذاكراتى را داشتيم كه در چند روز آينده نتيجه اين مذاكرات مشخص خواهد شد. گفته مى شود هفته آينده سرمربى جديد اين تيم هم معرفى مى شود.»

چپ پاى جديد شموشك
شموشك با على حمزه زاده تمام كرده است. البته او بايد برابر فروتن هم خودش را نشان دهد. اين چپ پاى مازيران سارى قبلاً هم در شموشك بازى مى كرد. حمزه زاده جايگزين ابوذر رحيمى مى شود.


نساجى و ايراندوست
سرمربى فصل پيش ملوان بندر انزلى مورد توجه نساجى چى هاست. نساجى كه تازه به ليگ يك آمده به دنبال اين است كه ايراندوست را بياورد. نصرت ايراندوست هنوز به نساجى جواب نداده اما از قرار معلوم از پيشنهاد نساجى خوشحال است
.

همه نوژنى ها
به بازيكنان نوژن رضايتنامه نمى دهند. آنها بايد در اين تيم بمانند. نوژن كه در جام حذفى شگفتى آفريد اما در ليگ يك با شانس و اقبال بسيار ماندگار شد در فصل بعد مدعى است. البته مشكلات مالى اين تيم هر روز بيشتر مى شود و بازيكنان را ناراحت كرده است.

رمضانى به نوژن پيوست
بهترين گلزن رقابت هاى ليگ دسته دوم فوتبال كشور در آستانه پيوستن به نوژن است. اميدرضا رمضانى كه در سپاهان و شموشك قدرت گلزنى اش را نشان داده بود در مازيران هم خوب گل زد. اين مهاجم ۲۸ ساله احتمالاً به نوژن مى پيوندد هر چند نساجى مازندران خواهان است. البته رمضانى مورد نظر چند تيم ليگ يكى نيز مى باشد
.


حجازى: مهم ترين اصل ضعف مديريتى است
ناصر حجازى بازيكن سابق تيم ملى در تحليلى به بررسى مشكلات فوتبال ايران پرداخت. او در اين تحليل آورده است: «نبايد فقط مشكل فوتبال كشورمان را، عملكرد ضعيفش در جام جهانى ببينيم. بلكه ضعيف ظاهر شدن تيم در جام هجدهم ثمره مشكلات ريشه اى فوتبالمان است. اصلى ترين مشكل هم ضعف مديريتى است. همچنين اگر از پتانسيل هايمان نهايت استفاده را ببريم، قاعدتاً حرف هاى زيادى داريم كه در دنيا بزنيم.»

ثبت نام از نامزدهاى رياست فدراسيون فوتبال
قرار است براى انتخاب رييس فدراسيون فوتبال، انتخاباتى صورت گيرد. به همين خاطر سرپرست فدراسيون خواستار انجام هر چه زودتر اين انتخابات شد. كيومرث هاشمى به دبير اين فدراسيون دستور داد تا شرايط ثبت نام از علاقه مندان به حضور در اين انتخابات را فراهم نمايد. پهلوان هم قرار است در طول چند روز آينده، فرم ثبت نام متقاضيان را آماده نمايد و بعد از آن از سوى فدراسيون به صورت رسمى اعلام شود

صادقى: فقط استقلال، اما التماس نمى كنم

 
076809.jpg
 از روزى كه عليرضا واحدى نيكبخت با حضور در دفتر باشگاه پرسپوليس با اين تيم قرارداد داخلى امضا كرد مديران استقلال جدى تر از گذشته به دنبال حفظ نيروهايى هستند كه با اتمام قراردادشان با اين تيم بازيكن آزاد محسوب مى شوند.
جلسات پياپى با بازيكنانى نظير قربانى، طالب لو، صادقى و... نشان از اهميت اين امر نزد مديران تيم قهرمان دارد. اميرحسين صادقى مدافع جوان استقلال كه در حال حاضر بازيكن آزاد محسوب مى شود، در تيررس چند تيم سوييسى و تيم هاى داخلى نظير پرسپوليس و صباباترى قرار گرفته است اما مدافع ملى پوش استقلال، تمديد قرارداد با تيمش را در اولويت برنامه هايش قرارداده است.

صحبت از حضورت در پرسپوليس است و حتى گفته مى شود پيراهن شماره ۷ اين تيم قرار است به تو واگذار شود.
< در شرايط فعلى ترجيح مى دهم حتى يك كلمه راجع به پرسپوليس و پيشنهاد اين تيم صحبت نكنم زيرا مذاكرات من با استقلال هنوز به بن بست نخورده است كه بخواهم به ساير پيشنهادات فكر كنم.
نتيجه مذاكراتت با استقلال به كجا كشيد؟
< من قبل از سفر به سوييس با تيم ملى صحبت هايى راجع به تمديد قراردادم با استقلالى ها انجام دادم اما وقتى به همراه تيم ملى به سوييس رفتم با ۳ پيشنهاد خوب از تيم هاى باشگاهى اين كشور مواجه شدم. پس از بازگشت از آلمان طى جلسه اى موضوع را با مسؤولان استقلال در ميان گذاشتم تا ضمن سبك و سنگين كردن پيشنهادات رسيده و شرايط استقلال تصميم گيرى نهايى را انجام دهم.
مى گويند كه مشكل اصلى تو با استقلالى ها، مسائل مالى است. اين نكته را تأييد مى كنى؟
< من در نشستى كه با استقلالى ها داشتم بر سر ۲ موضوع با آنها صحبت كردم. يكى مسائل مالى و ديگرى مدت قراردادم با اين تيم. اگر قرار باشد قراردادم را تمديد كنم، بايد در هر ۲ مورد به توافق برسم.
پس در صورت حل اين ۲ مشكل توسط مسؤولان استقلال، فصل بعد هم آبى پوش هستى؟
< ببينيد! در حال حاضر اولويت اول و دوم و سوم من تيم استقلال است. در درجه اول به خاطر حضور قلعه نويى و بعد هم به خاطر هواداران خونگرم استقلال اما اگر مسؤولان اين تيم مرا نخواستند مطمئن باشيد هرگز به آنها التماس نخواهم كرد. خدا را شكر اين قدر تيم خوب به من پيشنهاد داده اند كه بدون تيم نمانم.
و تيم اف ث زوريخ؟
< از همه لحاظ با اين تيم به توافق رسيدم و اگر با استقلال به توافق نرسم به اف ث زوريخ خواهم رفت. شرايط اين تيم همه جوره عالى است.

رامين

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٥

انصاریان با استقلال داخلی بست


اخبار استقلال

اختصاصی آبیته دات کام

دقایقی پیش خبری به دست ما رسید که خودمان نیز از صحت آن آگاه نیستیم. این خبر در مورد پیوستن علی انصاریان به استقلال بود. ساعات پایانی جمعه شب جلسه ای میان امیر قلعه نویی و علی انصاریان برگزار شد که باعث شد این بازیکن با تیم استقلال قرارداد داخلی امضا کند.

هر چه سعی کردیم با امیر قلعه نویی تماس بگیریم موفق نشدیم. در تلاشیم تا با علی انصاریان تماس گرفته و از صحت این خبر آگاه شویم. 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ تیر ،۱۳۸٥

جواد کاظمیان رسما استقلالی می شود؟


 

اختصاصی آبیته دات کام

حتماً فصل قبل را به یاد دارید. کاظمیان در روزهای آخر فصل نقل و انتقالات با پرسپولیس تمدید کرد اما قیافه درهم در دوربین های تلویزیونی همه را نگران کرد. در هر حال گذشت تا مذاکرات پرسپولیس بر سر نیکبخت آغاز شد و در همان آغاز جویباری که سابقه استقلالی کردن هاشمی نسب را در کارنامه دارد اعلام نمود که در صورت جذب بازیکنان استقلال، این تیم برای جبران بهترین بازیکن آن تیم را جذب خواهد کرد. همان روز تمام نگاه ها به علی انصاریان بود.در هر حال وقتی نیکبخت رسماً با پرسپولیس قرارداد بست استقلالیها برای وفا به قول خود مذاکرات خود را جواد کاظمیان را رسماً آغاز کردند. کاظمیان یک روز پس از برگشت از آلمان با احترام به استقلال جواب منفی داد و هواداران این تیم را یادآور شد. اما پس از اینکه نیکبخت رسما پرسپولیسی شد، استقلال با یک پیشنهاد وسوسه انگیز کاظمیان را برای استقلالی شدن راضی کرد...

در فاصله دو روزی که ایران در تعطیلی به سر می برد امیر قلعه نویی با کاظمیان وارد مذاکرات تلفنی شد و با این بازیکن از نظر فنی نیز به توافق رسید. استقلالیها به کاظمیان قول ۳۵۰ میلیون تومان برای یک فصل داده اند و قرارداد فصل دوم نیز مشروط خواهد بود و در صورتی که او با پیشنهاد خوبی از سایر کشورها روبرو شود ترانسفر خواهد شد. او حتی به قلعه نویی شماره پیراهن خود را هم گفته است!تنها دغدغه کاظمیان رفتار پرسپولیسی ها پس از پیوستن او به استقلال است. اما از نظر فنی و مالی با باشگاه استقلال به توافق رسیده است و هیچ بعید نیست طی روزهای آینده او را در هیئت فوتبال استان تهران ببینیم! از آنجایی که حال نیکبخت به پرسپولیس رفته است، نگرانی های کاظمیان نیز کمتر شده است و می تواند تصمیم خود را بگیرد.

منتظر خبرهای تازه تر از این انتقال جنجالی باشید!

آیا کاظمیان آبی پوش می شود؟

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٢:۱۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ تیر ،۱۳۸٥

 


مصاحبه

اختصاصی آبیته دات کام

با استقلال تمدید می کنم

هر چه دارم از استقلال دارم

دقایقی پیش با امیر حسین صادقی تماس گرفتیم تا از وضعیت او با خبر شویم. او نیز در چند جمله وضعیت آینده خود را بیان نمود. صادقی یکی از بهترین مدافعان استقلال می باشد و حضور او می تواند خط دفاعی پسران آبی را با آرامش بیشتری برساند.

امیر جان وضعیتت چطور است؟

سلام خدمت شما. وضعیتم خوب است. انشالله با شروع تمرینات استقلال به فرم ایده آل برسم.

پس با استقلال تمدید می کنی؟

انشالله. به پیشنهاد باشگاه نظر مثبت دادم و طی روزهای آینده قراردادم را تمدید خواهم کرد.دوست صمیمی ات هم با استقلال تمدید کرد.

اگر منظورتان وحید است بله. از این بابت هم خوشحالم.

از پرسپولیس پیشنهاد داشتی؟

بله. اما من هر چه دارم از استقلال است. با این تیم تمدید خواهم کرد.

فکر می کنی استقلال بتواند مدافع خوبی برای عنوان قهرمانی باشد؟

صد در صد. ما از تجربه دیگر تیم ها استفاده خواهیم کرد و به کمک خدا انشالله هم در لیگ و هم در جام باشگاههای آسیا نتایج خوبی کسب کنیم.

با هواداران صحبتی نداری؟

سلام من را به همه آنها برسانید. خدانگهدار.

..  اينام از طرف خودم به آقای خوشگل و با غيرت

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ تیر ،۱۳۸٥

 


خبرگزاري انتخاب : بعد از بازگشت بازيكنان تيم ملي از جام جهاني ، تماشاگران اعزامي از ايران به آلمان نيز به ايران بازگشتند. كساني كه در آلمان دستشان به جايي نرسيد و بايد به ايران مي رسيدند تا نسبت به تضييع حقوق خود اقدام كنند.

به پيوست برخي از مشكلات تماشاگران ايراني كه با پرداخت 4100000 تومان (توسط خودشان) به جام جهاني رفتند بيالن مي شود:

1- هر تماشاگر 000/100/4 تومان به شركت تورهاي ورزشي ايران (به مديريت غمخوار) پرداخت كرد.

2- در برگه اي كه در تهران بعنوان برنامه تماشاگران در آلمان داده شد براي هر 14 روز تماشاگران اعزامي برنامه ريزي شده بود و صرفا دو تور هلند و فرانسه در كنار آن قرار داده بودند كه بخش اول رايگان و دو تور فرانسه و هلند (3 روزه) با پرداخت پول در آلمان ميسر بود.با رسيدن به آلمان برنامه جديد تور در برگه اي ديگر به تماشاگران داده شد كه براي برنامه هر روز تماشاگران مبالغي در حدود 30 تا 70 يورو طلب مي شد. اين در حالي بود كه در تهران اين برنامه ها رايگان اعلام و صرفا براي تور هلند و فرانسه تقاضاي پول جداگانه شده بود.

3- هتل هايي كه به ايرانيان اختصاص يافته بود (جز هتل شهر ويسبادن) در اطراف و بيرون شهر بوده (مانند هتل هاي آخات در افنباخ – لانكن – روسلسهايم و...) بطوريكه تماشاگران براي صرف ناهار و يا شام بايد با تاكسي به شهر بر مي گشتند !

4- در حالي كه در برگه قرارداد ميان تور و مسافر عنوان شده بود كه مسافر بايد شئونات اسلامي را رعايت كند ، هتل آخات ويسبادن (كه برخي مسافران با فرزند يا همسر حاضر شده بودند) در مقابل 3 فروشگاه سكس شاپ قرار گرفته بود. به هنگام ورود و خروج مسافران از هتل ، سكس شاپ جلوي چشم آنها بود.

5- نكته وحشتناكي كه در ختل آخات ويسبادن به چشم خورد اين بود كه : براساس قرارداد تماشاگراني كه 4100000 تومان پرداخت مي كردند هر دو نفر در يك اتاق قرار مي گرفتند. اتاق هتل ويسبادن يك تخت دونفره(بخوانيد يك نفره) بود و دو مرد يا دو پسر جوان بايد شبها باهم زير يك پتو مي خوابيدند. نكته تاسف بارتر اين بود كه دستشويي و حمام اتاق ها در هتل آخات ويسبادن آكواريومي (شيشه اي) بود. يعني يك محفظه شيشه اي كه دستشويي و حمام در آن قرار داشت و اگر كسي مي خواست با رعايت مسائل شرعي حمام يا دستشويي كند نفر دوم بايد از اتاق يا خارج مي شد يا به نظاره او مي نشست.

6- طبق قرار داد قرار بود هر روز يك بطري آب ميان مسافران توزيع شد(به رايگان) اما تا روز ششم اين اتفاق نيافتد و مسافران آبها را به قيمت 5 يورو از هتل خريداري مي كردند.

7- در بازي ايران و مكزيك ، آقاي كوكبي معاون غمخوار در تورهاي ورزشي ايران توسط پليس و در پيش چشم تماشاگران به دليل فروش بليت هاي بازي ايران مكزيك در بازار سياه و به تماشاگران مكزيكي بازداشت شد. غمخوار نيز كه در كنار چادر ناظر بازداشت كوكبي بود ، بلافاصله با همراهان خود چادر ايرانيان در كنار ورزشگاه نورنبرگ را ترك كرد.

8- افرادي كه ويزاي آلمان براي آنها صادر نشده بود ( و 4100000تومان پرداخت كرده بودند) نتوانستند مبلغ خود را پس بگيرند. چرا كه عنوان شد اين مبلغ صرف رزرو هتل ، هواپيما و بليت مسابقات شده و قابل استرداد نيست. در حالي كه هيچ اتاقي درهتل ها خالي نمانده بود. پدري كه براي پسرش وزيا صادر نشده بود و به او گفته شده بود كه پول پسرت قابل بازگشت نيست و مي روي در آلمان و مي بيني كه تخت پسرت خاليست و اتاق اختصاصي مال خودت است ، در هتل ويسبادن بعلت نبودن جا نتوانست استقرار يابد و به هتل آخات روسلسهايم رفت. بعد از بازي ايران و مكزيك كه او را در اتوبوس ديدم گفت كوكبي در مقابل چشم من بليت پسرم را در بازار سياه به مكزيكي ها فروخت.

9- گروه تورهاي ورزشي ايران طبق قرار مي بايست به تماشاگران لباس تيم ملي ، پرچم و اقلام تبليغاتي مي داد. كه پول آنرا نيز درسافت كرده بودند. اما بعلت دير رسيدن محموله به فرودگاه مهرآباد ، چيزي تسليم تماشاگران نشد و رسيدي كه بايد در قبال اخذ اقلام تبليغاتي تحويل مي شد در دست اكثريت تماشاگران باقي مانده است.

10- پرچم و لباس هايي كه توسط تماشاگران استفاده شد در سه ديدار ايران در آلمان ، جزو اقلام تبليغاتي بود كه توسط سازمان ايرانگردي و جهانگردي در آلمان توزيع شده بود( از يك ميليارد رييس جمهور به آقاي مشايي)

11- درحالي كه امير تاجيك و بسياري از خوانندگان با هزينه هاي سنگين به آلمان آورده شده بودند بعلت نداشتن بليت نتوانستند بازي ايران و مكزيك را تمشا كنند.

12- ساعت 10 صبح شنبه قبل از بازي ايران و پرتغال يك كنسرت براي ايراني ها در فرانكفورت برگزار شد كه هزينه اجاره سالن آن يكصدهزاريورو بود. معلوم نشد اين كنسرت براي چه بود چرا كه تنها ايرانياني در آن شركت كردند كه از ايران به آلمان آمده بودند. ضمن اينكه نيمي از كنسرت به سخنراني مقاماتي چون سفير ايران و ... اختصاص داشت.

13- همانطور كه گفته شد تور غمخوار براي تماشاگران تور هلند و فرانسه گذاشته بود. 2 دوشب و سه روز با اتوبوس 295 يورو. ضمن اينكه كساني كه به فرانسه و هلند رفتند درگيري ايجاد كردند (بدليل امكانات ضعيف و ناهماهنگي) مشخص شد كه توري فرانسه و هلند متعلق به يك شركت آلماني بوده و هزينه واقعي هر نفر براي سفر سه روز و دوشب با اتوبوس به اين دو كشور 185 يورو بوده و تور غمخوار 110 يورو اضافه از هر ايراني گرفته و آنها را به فرانسه و هلند فرستادند.
14- هيچ مقام سياسي و ورزشي ايران حاضر نشد در طول 14 روز اقامت تماشاگران به آنها سر بزند و به اعترضات آنها رسيدگي كند. گروه غمخوار نيز براي اجتناب از ديدار با تماشاگران ، تعدادي دانشجوي ايراني مقيم آلمان را بعنوان تورليدر انتخاب كرده بود. در جريان كنسرت ايرانيان در فرانكفورت وقتي علي آبادي رييس سازمان تربيت بدني به سالن آمد ، تمام حاضران به اتفاق نسبت به ضعف تور غمخوار و كم فروشي آن اعتراض كردند كه علي آبادي قول رسيدگي داد. البته بعد ميان تماشاگران شايع شد كه پسر علي آباد ينيز با اين تورها به آلمان آمده و بعيد است كه علي آبادي رسيدگي جدي نسبت به مشكلات تور داشته باشد.

15- طبق تعهد و قرار داد تور بايد ناهار و شام تماشاگران در روز بازي هاي تيم ملي بر عهده تور باشد. اما در هر سه بازي صرفا (در دو بازي ساندويچ كالباس گوشت از فروشگاه آلماني و يكبار ساندويچ كالباس از فروشگاه ايراني –حلال- داده شد) به تماشاگران ناهار داده شد و از شام خبري نبود.

16- در ميان تماشاگران برخي خبرنگاران ورزشي نيز بودند كه با هزينه شركت فينال به اين مسابقات اعزام شدند و خود شاهد مصائب مردم در اين تور بودند. احمدپور سردبير البرز ورزشي ، زاهدي مديرورزشي روزنامه ايران ، كاس نژاد از جهان فوتبال و رييسي از خبرورزشي از اين جمله بودند كه مي توانيد از آنها سئوال كنيد. ضمن اينكه همين امروز در روزنامه البرز به برخي از اين مسائل اشاره شده است.

17- 95 درصد بليت ايراني هاي اعزامي در مسابقات 35 يورويي بود. (بدترين جا و پشت دروازه) و گفته مي شد كه بليت هاي 35 ، 60 و 100 يورويي قرعه كشي شده است ! اما معلوم نشد چطور قرعه كشي شده كه 95 درصد ايراني ها پشت دروازه ها بودند. الباقي هم كه در نقاط بهتر استاديوم بودند ايراني هاي منقيم اروپا بودند كه از طريق اينترنت بليت خريده بودند. بليت هاي 100 يورويي ايران در بازار سياه بازي ايران مكزيك و ايران پرتغال به فروش رفت (توسط كاركنان تور غمخوار)

مشكلات بيش از اين موارد بود كه عنوان شد. اميد است شما بعنوان يك رسانه در احقاق حقوق تماشاگران اعزامي به جام جهاني كه با هزينه شخصي و پرداخت پول گزاف به آلمان رفتند ، بكوشيد.

*یک تماشاگر ایرانی در آلمان

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:۱٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ تیر ،۱۳۸٥

برانکو نامی نداشت که نگران باشد

مایلی کهن: دایی عامل محو شدن مبعلی!

اعتماد ملی - تيم ملي فوتبال ايران در سري مسابقات جام جهاني 2006 آلمان رتبه چهارم را در گروه خود يعني گروه D به دست آورد و اين نمايش ضعيف كه منجر به بركناري محمد دادكان رئيس سابق فدراسيون فوتبال و برانكو ايوانكويچ سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران و تخريب چهره بعضي از ملي پوشان شد، تحليل هايي را از همان روز پايان بازي در مقابل آنگولا به دنبال داشت كه اين روند قطعا تا مدتي به طول خواهد انجاميد.

يكي از بهترين برنامه هاي تحليلي صدا و سيما برنامه "نقد عملكرد تيم ملي فوتبال ايران در بازي هاي جام جهاني" بود كه ديشب از شبكه 3 صدا و سيما پخش شد و تا 2 بامداد ادامه داشت.

در اين برنامه كه با دو مجري (جاوداني و يوسفي) برگزار شد، اردشير لارودي (سردبير روزنامه جهان فوتبال)، محمد مايلي كهن (سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال در بازي هاي مقدماتي جام جهاني 1998) كه شايعات جدي اي مبني بر جانشيني وي به جاي دادكان مطرح است و غلامحسين شعباني (مدير مسئول مجله دنياي ورزش) حضور داشتند.

در اين جلسه اردشير لارودي به ضرورت تعريف معناي مشخص و واحدي ار مربي اشاره كرد و گفت: "كار اصولي آن است كه مجموعه فدراسيون تركيب فني تيم را بچيند و بعد وظايف مربي را برايش تعريف كند نه آن كه مربي بيايد دستيار تمرين براي خود در نظر نگيرد و بازيكنان را به تنهايي و در حد توان خود تمرين دهد و در عوض دو مربي دروازه بان ها در تيم بچيند."

وي در خصوص مربي خارجي و ايراني افزود: "ما به داناترين مربي احتياج داريم و اين مورد فرقي در ايراني و خارجي بودنش نمي كند. بالطبع مربي ايراني به دليل عرق هاي ملي و احساسات وطني اش راحت مي تواند ما را درك كند و از سوي ديگر بهتر است كه مربي ايراني دانا هم باشد. نه اينكه مدتي تب مربي اهل كرواسي در سر ما بود و حالا تب مربي هلندي به اوج رسيده است و اكنون عطش "كاس هدينگ" مربي هلندي تيم ملي كره جنوبي وجود دارد."

از سوي ديگر محمد مايلي كهن در اين رابطه معتقد بود: "برانكو تنها روي نيمكت حضور فيزيكي داشت و او نبود كه تيم را ارنج مي كرد."

وي از مجموعه مديريتي فدراسيون فوتبال ايراد گرفت و گفت: "آقايان با مديريت نا به جايي كه داشتند اجازه دادند اين مربي ما رابه بازي بگيرد و با وقت كشي بار زندگي خود را ببندد."

مايلي كهن در پاسخ به اين سوال كه آيا مربي به اين راحتي حاضر به زير سوال بردن نام خود مي شود؟ گفت: "آخر آقاي برانكو نامي نداشت كه نگران آن باشد. ما بهتر است كارنامه او را قبل از ورودش به تيم ملي ايران ببينيم. حداقل چيزي كه وي به دست آورد سرمربيگري تيم ملي ايران در كارنامه اش بود."

وي در خصوص علي دايي افزود: "آقاي دايي در جايي گفته بود كه تيم ملي برايش هيچ كاري نكرد. چرا اتفاقا خيلي كارها كرد! هرجا كه ايشان رفتند هديه كلاني گرفتند و قراردادهاي مهمي را با نام تيم ملي به دست آوردند. همين بس كه پس از تكلي كه ايمان مبعلي در بازي صبا باتري و فولاد مباركه بر روي علي دايي رفت، به طور كل از تيم ملي محو شد."

وي عامل بركناري داريوش مصطفوي از فدراسيون فوتبال را علي دايي دانست و به اين نكته اشاره كرد: "پس از ديداري كه تيم ملي با سيد محمد خاتمي (رئيس جمهور وقت) داشت، علي دايي به آقاي خاتمي اعتراض كرد كه آقاي مصطفوي از نفوذ خود استفاده كرده و موجبات انتخاب مهدي پاشازاده در تيم ملي منتخب جهان را فراهم آورده است. آيا باز هم تيم ملي براي وي كاري نكرده است؟"

بنا برخبرهاي شنيده شده نقد و بررسي عملكرد تيم ملي فوتبال ايران در بازي هاي جام جهاني هر شب با مهمانان جديد برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

جویباری به من گفت: پول نداریم!

نيكبخت: به خاطر پول به پرسپوليس نرفته‌ام

ايپنا - عليرضا واحدي نيكبخت عصر روز چهارشنبه در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و قراردادي داخلي با اين باشگاه منعقد كرد.

گزارش حرف های خواندنی شماره 10 فصل آينده پرسپوليس با خبرنگاران در زیر آمده است:


* هيچ كس اين انتقال را باور نمي‌كند، مي‌خواهيم جريان حضورت در پرسپوليس را از زبان خودت بدانيم؟
- فوتبال حرفه‌اي شده است و من فكر نمي‌كنم حتي در فوتبال آماتور و محلي هم بازيكن دنبال باشگاه برود، اين باشگاه است كه بايد وقت بگذارد و دنبال بازيكن بيايد، اما من باز با اين احوال چند بار با مسؤولان استقلال تماس گرفتم تا دين خود را ادا كرده باشم.

متأسفانه از اين همه تماس فقط يك بار نظري جويباري به تلفن من جواب داد و من هم آن روز به ايشان گفتم اگر تا دو سه روز ديگر تكليف مرا روشن نكنيد يك تصميم جديد مي‌گيرم، من به آن ها اولتيماتوم دادم ولي جويباري در جواب من گفت: "ما پول نداريم!"


* پس به‌خاطر پول از استقلال جدا شدي؟
- اگر به‌خاطر پول بود 9 سال استقلال نمي‌ماندم، ليگ اسپانيا را به‌خاطر استقلال از دست دادم و مي‌توانستم صد بار از لحاظ مالي در وضعيت به‌ مراتب بهتر از اين باشم. چند بار مشكل مالي شديد برايم درست شد اما همين مسؤولان استقلال كوچك‌ترين كمكي براي حل مشكل من نكرد.

من وجدانم راحت است كه نه تنها به خاطر پول از استقلال نرفته‌ام بلكه بار‌ها به‌خاطر استقلال پيشنهادات خوبي را هم از دست دادم.

من ازدواج كرده‌ام و براي تشكيل يك زندگي كه در حد من باشد بايد امكانات مالي مناسب داشته باشم اما چيزي كه باعث شد من براي رفتن به پرسپوليس بيشتر ترغيب شود كم لطفي مسؤولان استقلال بود.


* فكر نمي‌كني هواداران استقلال براي تو مشكل ايجاد كنند؟
- خدا را شكر مي كنم كه با فوتبال و خصوصيات اخلاقي كه داشتم جزو بازيكنان محبوب اين فوتبال هستم و هر جا كه بوده‌ام هم استقلالي‌ها و هم پرسپوليسي‌ها به من احترام گذاشتند.

من عاشق هواداران استقلال هستم ولي آن ها من را مورد سرزنش قرار ندهند و يادشان باشد كه من 9 سال در استقلال ماندم به اسپانيا و تركيه نرفتم و در سخت‌ترين شرايط كه بر تيم حاكم بود، با ترانسفر من مشكل تيم حل شد.

من منتي بر سر استقلال نمي‌‌گذارم و همه كم لطفي‌هايي كه در حق من شد را فراموش مي‌كنم و انتظار دارم كه هيچ استقلالي هم از دست من ناراحت نباشد.


* آيا در پرسپوليس موفق مي شوي؟
- من همه شرايط فوتبال را تجربه كرده‌ام. با مربي خارجي و داخلي كار كرده‌ام و با تيم‌هاي مختلف روبه‌رو شده‌ام و بعد به بازي در تيم بزرگ و مردمي استقلال را دارم. پس فكر نمي‌كنم براي حضور در يك تيم مردمي ديگر من مشكل پيدا كنم. البته سعي مي‌كنم از تجربه استقلالي‌ها كه به پرسپوليس آمدند استفاده كنم.

فوتبال حرفه‌اي شده است و من وظيفه دارم كه به فوتبال حرفه‌اي‌تر از قبل نگاه كنم.

مطمئن باشيد به‌عنوان يك فوتباليست از لحاظ حرفه‌اي هرگز از پيوستنم به پرسپوليس پشيمان شده‌ام و شايد فقط از لحاظ احساسي دچار عذاب وجدان باشم.

من 9 سال مورد لطف و محبت هواداران استقلال بودم و مطمئن باشيد تا آخر عمر از اينكه برخلاف ميل آن ها عمل كردم عذاب وجدان دارم، من اطمينان دارم كه هواداران استقلال برخلاف مسؤولان اين تيم مرا درك مي‌كنند.


* اميدوار هستي مشكلات مالي ‌ات در پرسپوليس حل شود؟
- قرارداد من طوري تنظيم شده است كه اگر باشگاه پرسپوليس به يكي از تعهداتش عمل نكند اين قرارداد خود به خود فسخ خواهد شد. من روي حرف مسؤولان پرسپوليس حساب كرده‌ام.


* قرار بود كه به يكي از تيم هاي بلغارستان بپيوندي...
- من قرار بود شب پنج شنبه به بلغارستان بروم اما مشكلاتي برايم درست شده كه اين سفر انجام نشود، مطمئن هستم پيشنهادات بهتري در راه است كه در آينده آن ها را بررسي مي‌كنم.


* پروين گفته باور نمي‌كنم نيكبخت پرسپوليسي شود؟
- علي پروين را دوست دارم و او را اسطوره پرسپوليس مي‌دانم. 2 سال با خود ايشان براي پيوستن به پرسپوليس مذاكره كردم ولي شرايط مهيا نشد.


* چه جوابي براي هواداران استقلال داري؟
- جواب هواداران استقلال را بايد مسؤولان بدهند. من هر كاري كه لازم باشد انجام دادم تا در استقلال بمانم اما باشگاه متأسفانه از من حمايت نكرد. استقلال بد بازيكني را از دست داد و مطمئن باشيد آن ها افسوس مرا خواهند خورد.

من به سرمربي استقلال حق مي‌دهم كه از دست من ناراحت باشد ولي ايشان خودشان بهتر از همه مي‌دانند كه من چه شرايطي را به خاطر استقلال رها كردم. من الان فقط منتظر بازگشت انصاري‌فرد هستم و به‌زودي قرارداد دو ساله‌ام را ثبت مي‌كنم.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

از سوی سران دو باشگاه صورت گرفت

آبی و قرمز توافق نامه عدم جذب بازیکن را تمدید کردند

FootballRoad - اعضا هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس عصر روز دوشنبه جلسه اي را برگزار و طي آن به توافقات مهمي دست يافتند.

در نشست مشتركي كه بين اعضاء هيات مديره دو تيم استقلال و پرسپوليس در دفتر سعيدلو رئيس هيات مديره پرسپوليس انجام شد.

طرفين در رابطه با حل مشكلات دو تيم و ايجاد ساختارهاي مشترك به توافق رسيدند، همچنين قرار شد دبيرخانه مشترك دائمي استقلال و پرسپوليس به زودي تشكيل شود.

از جمله مصوبات مهم ديگري كه در اين جلسه به تصويب رسيد، توافق دو تيم برعدم بكارگيري بازيكنان تيم رقيب و به منظور جلوگيري از شكل گيري هيجانات كاذب در نقل و انتقالات اين تفاهم نامه مورد تاييد تمامي اعضا قرار گرفت.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

در حال مذاکره با یاورزاده هستیم

اقبالی: عنایتی می ماند

ایرنا - مربي تيم فوتبال استقلال تهران از توافق رضا عنايتي با كادر فني براي تمديد قراردادش خبر داد.

مسعود اقبالي اظهار داشت در ديدار امروز عنايتي با كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران، توافق به عمل آمد كه عنايتي فصل آينده نيز در خدمت باشگاه استقلال باشد.

وي افزود:" در خصوص بهشاد ياورزاده نيز صحبت‌هايي با اين بازيكن براي بازگشت به استقلال انجام داده‌ايم كه توافقات اوليه حاصل شده ‌است. البته وي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده‌است كه جنبه قانوني ندارد. ولي به هر حال از نظر اخلاقي بايد با پرسپوليسي‌ها توافق كند.

اين مربي فوتبال ادامه داد: كادر فني به مديريت باشگاه اعلام كرده‌ است كه به حسين بادامكي براي فصل آينده نياز دارد كه گفت وگو هايي با اين بازيكن صورت گرفته است.

اقبالي متذكر شد:" مديريت باشگاه در حال حاضر تلاش مي‌كند تا بازيكناني كه مورد توجه كادر فني قرار دارد، به خدمت بگيرد."

وي افزود:" از آنجايي كه تيم فوتبال استقلال در سال آينده نماينده فوتبال ايران در مسابقات جام باشگاه‌هاي آسياست، بايد از نظر بازيكن تامين باشد. به همين دليل كادر فني بارها به مديران باشگاه اعلام كرده است كه هيچ كوتاهي در خصوص خريد بازيكنان مورد نياز نكند."

مربي استقلال ادامه داد:"اما متاسفانه هنوز در اين زمينه نتايج مطلوبي به دست نيامده و هيچ قراردادي به صورت قطعي ميان بازيكنان فوق به امضا نرسيده است."

اقبالي در پاسخ به اين سوال كه چه مشكلاتي بر سر اين راه است؟ گفت:" متاسفانه باشگاه هنوز نتوانسته بودجه سال آينده خود را دريافت كند و بر خلاف وعده‌هاي داده‌ شده، هنوز اين بودجه در اختيار مديران باشگاه قرار نگرفته است."

وي گفت:" طبيعي است بازيكني كه اطلاع دارد بازيكنان تيم استقلال هنوز دستمزد خود را دريافت نكرده‌اند، تمايلي براي حضور در اين باشگاه ندارد."

اقبالي در پايان اظهار اميدواري كرد كه هر چه زودتر مشكلات مالي استقلال برطرف شود تا اين تيم بتواند خود را آماده حضور در مسابقات باشگاه‌هاي آسيا و ليگ برتر ايران كند.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

از من خواستند به ایران برنگردم، اما آمدم

عذر خواهی علی کریمی از مردم ایران

FootballRoad - علي‌ كريمي‌ در دفاعيه‌اي‌ كتبي‌ كه‌ به‌ همه‌ خبرگزاري‌ها ارسال‌ كرده‌، ضمن‌ توضيح‌ اتفاقات‌ حاشيه‌اي‌ تيم‌ ملي‌ در آلمان‌ از مردم‌ ايران‌ عذرخواهي‌ كرده‌ و قول‌ داده‌ در يك‌ گفت‌ و گوي‌ تلويزيوني‌ تمام‌ حقايق‌ را بازگو كند.

علي‌ كريمي‌ هميشه‌ از رسانه‌ها فراري‌ بوده‌. او عادت‌ به‌ مصاحبه‌ كردن‌ ندارد و تا جايي‌ كه‌ بتواند از گفت ‌و گو با رسانه‌ها به‌ويژه‌ تلويزيون‌ طفره‌ مي‌رود.

او آنقدر در اين‌ مورد مشكل‌ دارد كه‌ شايد بتوان‌ به‌ جرات‌ گفت‌ بزرگترين‌ دغدغه‌اش‌ در آلمان‌، همين‌ گفت ‌و گو با رسانه‌ها باشد. به‌ همين‌ دليل‌ هم‌ تنها بازيكن‌ ايراني‌ است‌ كه‌ اغلب‌ مصاحبه‌هايش‌ به‌خصوص‌ مصاحبه‌هايش‌ با رسانه‌هاي‌ داخلي‌، مال‌ خودش‌ نيست‌ و مدير برنامه‌هايش‌ به‌ جاي‌ او حرف‌ مي‌زند.

به‌ همين‌ دليل‌ تمام‌ خبرنگاراني‌ كه‌ ديروز متن‌ دفاعيه‌ كتبي‌ او را روي‌ خروجي‌ خبرگزاري‌ها ديدند، كمي‌ جا خوردند. علي‌ كريمي‌ و دفاعيه‌!

ولي‌ اين‌ اتفاق‌ افتاده‌ بود. اگرچه‌ مي‌توان‌ با قطعيت‌ گفت‌ كه‌ متن‌ دفاعيه‌ به‌ هيچ‌وجه‌ نوشته‌ او نيست،‌ ولي‌ وقتي‌ آخر مطلب‌ ارسالي‌اش‌ به‌ جمله‌ ارادتمند " مردم‌ خوب‌ ايران‌، علي‌ كريمي‌ " برمي‌خوريم‌، مشخص مي‌شود كه‌ او حداقل‌ اين‌ دفاعيه‌ را خوانده‌ و به‌ آن‌ اعتقاد دارد.

ستاره‌ فوتبال‌ ايران‌ حالا يك‌ قدم‌ به‌ جلو برداشته‌ است‌. در شرايطي‌ كه‌ تيم‌ ملي‌ عملكرد خيلي‌ ضعيفي‌ در جام‌جهاني‌ داشته‌ و عاملين‌ اصلي‌ اين‌ عملكرد ضعيف‌ تلاش‌ مي‌كنند، تقصير را به‌ گردن‌ افراد ديگر ازجمله‌ علي‌ كريمي‌ بيندازند، او نيز به‌ رسانه‌ها پناه‌ آورد تا خودش‌ را از اين‌ اتهامات‌ تبرئه‌ كند.

اتفاق‌ مثبتي‌ كه‌ اگر تداوم‌ داشته‌ باشد، مي‌توان‌ فهميد ستاره‌ فوتبال‌ ايران‌ به‌ بلوغ‌ فكري‌ رسيده‌ و آينده‌ بهتري‌ در انتظار اوست‌. وقتي‌ او به‌ اشتباه‌ خود بعد از بازي‌ با پرتغال‌ اعتراف‌ مي‌كند و شجاعانه‌ از مردم‌ ايران‌ و هواداران‌ فوتبال‌ طلب‌ بخشش‌ مي‌كند،

معلوم‌ است‌ كه‌ حداقل‌ كمي‌ با گذشته‌ فرق‌ كرده‌، او در اين‌ دفاعيه‌ آورده است:" بسياري‌ از من‌ خواستند تا همراه‌ تيم‌ ملي‌ به‌ وطن‌ بازنگردم‌ و از جنجال‌هاي‌ كور و موج‌ احساسات‌ ضد و نقيض‌ دور بمانم،‌ اما من‌ اعتنايي‌ به‌ اين‌ حرف‌ها نداشتم‌.

حرف‌ها و مصاحبه‌هايي‌ از قول‌ من‌ چاپ‌ و در جامعه‌ انعكاس‌ پيدا مي‌كند كه‌ روحم‌ از آنها خبر ندارد. مردم‌ ورزش ‌دوست‌ بدانند كه‌ جملات‌ توهين‌آميز به‌ مربي‌، مسوولان‌ و همبازي‌ها در مرام‌ و معرفت‌ من‌ جاي‌ ندارد و اين‌ توهين‌ها و كلمات‌ زشت‌ و طلبكارانه‌ را كساني‌ كه‌ اوضاع‌ را براي‌ تشنج‌آفريني‌ مساعد مي‌بينند اشاعه‌ مي‌دهند.

بي‌ترديد در شكست‌ و ناكامي‌ تيم‌ ملي‌، تمام‌ گروه‌ اعزامي‌ به‌ نوبه‌ خود مستحق‌ ملامت‌ و مواخذه‌ هستند و چه‌ خوب‌ است‌ تا از اين‌ شكست‌ به‌ جاي‌ ويرانگري‌ و دراز كردن‌ افراد و انتقام‌جويي‌، عده‌اي‌ صادق‌، دلسوز و بي‌طرف‌ دور هم‌ بنشينند تا مشكلات‌، كم‌كاري‌ها و تاريكي‌هاي‌ تيم‌ ملي‌ را پيدا و نور حقيقت‌ را بر آن‌ بتابند.

در مورد مسائل‌ من‌ و برانكو و كادر تيم‌ ملي‌ و حوادث‌ به‌ وجود آمده‌ قضاوت‌ را به‌ مردم‌ نكته‌سنج‌ و كارشناسان‌ آگاه‌ و بي‌طرف‌ مي‌سپارم‌. ضمن‌ اعتراف‌ به‌ اشتباه‌ خود هنگام‌ خروج‌ از ميدان‌ در بازي‌ با پرتغال‌، هرگز به‌ خود اجازه‌ نمي‌دهم‌ تا با كلمات‌ زشت‌ و دور از ادب‌ به‌ كسي‌ توهين‌ كنم‌.

ضمن‌ تكذيب‌ هر مصاحبه‌ و نقل‌ قول‌ از جانب‌ خود به‌ زودي‌ در يك‌ مصاحبه‌ حضوري‌ تلويزيوني‌ و از طريق‌ سايت‌ اختصاصي‌ خود حرف‌هايم‌ را با مردم‌ ايران‌ درميان‌ مي‌گذارم‌. فعلا از پيشگاه‌ مردم‌ باگذشت‌ و مهربان‌ تقاضا دارم‌ مثل‌ هميشه‌، شرمساري‌ مرا از آنچه‌ به‌ وجود آمده‌ و باعث‌ رنجش‌ آنان‌ شده‌ پذيرا شوند و اين‌ اجازه‌ را به‌ حقير بدهند تا در آينده‌ با خوشحال‌ كردن‌ آنها فرصت‌ تلافي‌ داشته‌ باشم‌.

من‌ يك‌ بازيكن‌ مصدوم‌ بودم‌ كه‌ علي‌رغم‌ نداشتن‌ تمرينات‌ كافي‌ و مجاز نبودن‌ براي‌ حضور در ميدان‌ از نظر سلامت‌ در جريانات‌ هيجاني‌ و به‌ عشق‌ خدمت‌ و فداكاري‌ براي‌ تيم‌ ملي‌ ابتدا خود را مقصر مي‌دانم‌ و سپس‌ مديريت‌ غلط‌ استفاده‌ از چنين‌ بازيكني‌ را به‌ لحاظ‌ روحي‌ و رواني‌ و فيزيكي‌ عامل‌ تشنجات‌ و حرف‌ و حديث‌ها، مي‌توانم‌ معرفي‌ كنم‌.

در خاتمه‌ درگيري‌ با علي‌ دايي‌، زخمي‌ كردن‌ عمدي‌ معدنچي‌ و شايعات‌ بي‌پايه‌ و اساس‌ ديگر را تكذيب‌ و تاكيد مي‌كنم‌ كه‌ نرفتن‌ داخل‌ زمين‌ در بازي‌ با آنگولا صرفا به‌ خاطر مصدوميت‌ و عدم‌ كارايي‌ بوده‌ و هر حرف‌ و حديث‌ ديگر، صرفا برعكس‌ حقايق‌ است‌."

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٥٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

در دادگاه ملت چه خواهید گفت؟

آقاي‌ دادكان‌ چه‌ راحت‌، طلب‌ حلاليت‌ كرديد!
Mohammad Shahrabi
محمد شهرابی

اعتماد ملی - محمد دادكان‌ هم‌ مثل‌ تمام‌ مديراني‌ كه‌ يك‌ روز مي‌آيند و روزي‌ مي‌روند، رفت‌.

او حدود چهار سال‌ مرد شماره‌ يك‌ فوتبال‌ ايران‌ بود و در اين‌ چهار سال‌ انتقادات‌ زيادي‌ به‌ عملكردش‌ شد كه‌ البته‌ خيلي‌ هم‌ تاثيرگذار نبود.

او هر كار كه‌ دلش‌ خواست‌، كرد و جز تعريف‌ و تمجيد حتي‌ اگر سرشار از تملق‌ نيز بود، برايش‌ اهميتي‌ نداشت‌. پس‌ حالا كه‌ رفته‌ و قرار است‌ فرد ديگري‌ جايگزينش‌ شود، انتقاد از او فايده‌اي‌ ندارد.

آن‌ زمان‌ كه‌ اين‌ انتقادات‌ مي‌توانست‌ هرچند كم‌، تاؤيرگذار باشد و به‌ بهبود شرايط‌ كمك‌ كند، توفيري‌ نداشت‌، پس‌ حالا انتقاد از او، جز كوبيدن‌ آب‌ در هاون‌، چيز ديگري‌ نيست‌.

در اين‌ ميان‌ اما يك‌ نكته‌ كوچك‌ وجود دارد كه‌ نمي‌توان‌ به‌سادگي‌ از كنار آن‌ گذشت‌. او چند روز قبل‌ در اطلاعيه‌اي‌ كه‌ براي‌ خداحافظي‌اش‌ از فدراسيون‌ فوتبال‌ منتشر كرد با ذكر اين‌ جمله‌ كه‌ " با طلب‌ حلاليت‌ از محضر عزيزان‌ و آرزوي‌ سلامتي‌ و سرافرازي‌، همه‌ را به‌ خداوند بزرگ‌ مي‌سپارم‌." تمام‌ اتفاقات‌ اين‌ چهار سال‌ مديريتش‌ را در يك‌ جمله‌ حل‌وفصل‌ كرد. ولي‌ آيا اين‌ امكان‌پذير است‌؟

در‌باره‌ اينكه‌ دادكان‌ در اين‌ چند سال‌ با فوتبال‌ ايران‌ چه‌ كرد، حرفهاي‌ زيادي‌ زده‌ شده‌ است‌. مسائل‌ مطرح‌شده‌ در چند روز گذشته‌ اگرچه‌ قطره‌اي‌ از دريا بود، اما خيلي‌ از حقايق‌ را بازگو كرد. تاريخ‌ هم‌ به‌موقع‌ در اين‌ مورد قضاوت‌ خواهد كرد، ولي‌ چيزي‌ كه‌ مشخص است،‌ اينكه‌ او هم‌ مانند بسياري‌ از مديران‌ شبيه‌ خودش‌، بازخواست‌ نخواهد شد و به‌ خاطر تمام‌ كوتاهي‌هايي‌ كه‌ در رشد و پيشرفت‌ فوتبال‌ اين‌ كشور كرده‌ در هيچ‌ محكمه‌اي‌ مورد سوال‌ قرار نخواهد گرفت‌.

اين‌ تكليف‌ قانون‌ با اوست،‌ اما روي‌ ديگر سكه‌ فرق‌ مي‌كند. در اين‌ روي‌ سكه‌ طرف‌ حساب‌ او ملت‌ هستند كه‌ بعيد است‌ به‌راحتي‌ از تقصيراتش‌ بگذرند. او اگر واقعا به‌ حلاليت‌ اعتقاد دارد بايد بداند آن‌طور كه‌ ساده‌ طلب‌ حلاليت‌ كرده‌، ساده‌ حلالش‌ نمي‌كنند. نه‌ آن‌ خبرنگاراني‌ كه‌ هر موقع‌ انتقاد كردند، باجگير و ضدانقلاب‌ و ضد تيم‌ ملي‌ و... خطاب‌ شدند و نه‌ بازيكناني‌ كه‌ در بهترين‌ شرايط‌، به‌ خاطر تسويه‌حساب‌هاي‌ شخصي‌ از حق‌ خودشان‌ كه‌ پوشيدن‌ پيراهن‌ تيم‌ ملي‌ بود محروم‌ شدند.

نه‌ طرفداران‌ صنعت‌ نفت‌ و تراكتورسازي‌ كه‌ آقاي‌ دادكان‌ مي‌داند كه‌ چطور حق‌ تيمشان‌ به‌ خاطر راه‌آهن‌ و هما تضييع‌ شد و نه‌ طرفداران‌ شهيد قندي‌ كه‌ قرباني‌ تسويه‌حساب‌هاي‌ شخصي‌ شدند و به‌ ليگ‌ پايين‌تر سقوط‌ كردند.

آقاي‌ دادكان‌! شما خيلي‌ راحت‌ طلب‌ حلاليت‌ كرديد، اما به‌ ديگران‌ حق‌ بدهيد كه‌ نتوانند شما را حلال‌ كنند. چهار سال‌ خبرنگاراني‌ كه‌ از شما و سياست‌هايتان‌ دفاع‌ مي‌كردند، بليت‌ سفرهاي‌ توريستي‌ از شرق‌ آسيا تا غرب‌ اروپا دريافت‌ كردند، اما خبرنگاراني‌ كه‌ منتقد شما بودند حتي‌ از معرفي‌ به‌ سفارتخانه‌هاي‌ مختلف‌ براي‌ دريافت‌ ويزا و انجام‌ وظايف‌ محوله‌شان‌ نيز محروم‌ مي‌شدند.

مجيد جلالي‌، جلال‌ چراغپور، امير حاج‌رضايي‌ و... تنها به‌ خاطر اينكه‌ منتقد تيم‌ ملي‌ بودند، آدم‌هايي‌ معرفي‌ مي‌شدند كه‌ كارنامه‌ ندارند و نبايد انتقاد كنند تا حسين‌ فركي‌، همايون‌ شاهرخي‌، احمد سجادي‌ و... با كارنامه‌هايي‌ به‌ مراتب‌ ضعيف‌تر روي‌ نيمكت‌ تيم‌ ملي‌ بنشينند.

صحبت‌ها و مطالب‌ فني‌ آنها در مورد تيم‌ ملي‌ همه‌ ناديده‌ گرفته‌ مي‌شد تا دوستان‌ و خبرنگاران‌ نزديك‌ به‌ شما كه‌ ميزان‌ معلوماتشان‌ در مورد فوتبال‌ بر هيچ‌كس‌ پوشيده‌ نيست‌، براي‌ تجزيه‌ و تحليل‌ حريفان‌ ايران‌ به‌ شرق‌ و غرب‌ سفر كنند.

ايمان‌ مبعلي‌، رضا عنايتي‌، وحيد طالب‌لو، اميرحسين‌ صادقي‌، جواد كاظميان‌ و... همه‌ و همه‌ روي‌ نيمكت‌ و سكو خاك‌ خوردند تا بازيكناني‌ در تركيب‌ قرار بگيرند كه‌ خود شما بهتر از هركس‌ ديگري‌ مي‌دانيد كه‌ معيار انتخابشان‌ چه‌ بود.

آنها جام‌جهاني‌ را از دست‌ دادند و معلوم‌ نيست‌ چه‌ سرنوشتي‌ در انتظار آينده‌ حرفه‌اي‌شان‌ باشد، اما سوگلي‌ها با قراردادهاي‌ نجومي‌ به‌ تيم‌هاي‌ بزرگ‌ مي‌روند و ديگران‌ را هم‌ متنفع‌ مي‌كنند.

اشتباه‌ زيردستان‌ شما در كميته‌ مسابقات‌ براي‌ تمام‌ ايران‌ محرز شد اما شما محكم‌ ايستاديد و از آنها دفاع‌ كرديد تا صنعت‌ نفت‌ و تراكتورسازي‌ با ده‌ ها هزار طرفدار از حضور در ليگ‌ برتر محروم‌ شوند. حتي‌ ديوان‌ عدالت‌ اداري‌ به‌ نفع‌ صنعت‌ نفت‌ راي‌ داد، اما شما با اين‌ توجيه‌ كه‌ فيفا فوتبال‌ ايران‌ را محروم‌ مي‌كند، پرونده‌ را بستيد تا فدراسيون‌ ديندار و عدالت‌محور زيرسوال‌ نرود. چه‌ عدالتي؟!

مجيد جلالي‌ تا آخر عمر آن‌ پنالتي‌ دقايق‌ پاياني‌ بازي‌ سايپا - قندي‌ را هرگز فراموش‌ نخواهد كرد. نه‌ او و نه‌ ده ‌ها هزار طرفدار قندي‌ كه‌ به‌ تماشاي‌ سقوط‌ تيمشان‌ نشستند تا ثابت‌ شود مجيد جلالي‌ منتقد، مربي‌ نيست‌.

نه‌ آقاي‌ دادكان‌! خيلي‌ ساده‌ گرفته‌ايد! اينجا ديگر از زور كاري‌ ساخته‌ نيست‌. هيچكدام‌ از اينها از شما نمي‌گذرند و حلالتان‌ نخواهند كرد. شايد براي‌ مواجهه‌ با قانون‌ فكري‌ كرده‌ باشيد، اما مطمئن‌ باشيد كه‌ براي‌ جبران‌ اين‌ بي‌عدالتي‌ها كاري‌ نمي‌شود كرد. از شانس‌ بد شما، دادگاه‌ وجدان‌، سختگيرتر از آن‌ چيزي‌ است‌ كه‌ فكرش‌ را مي‌كنيد.
  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

نیکبخت با پرسپولیس ثبت کرد

خبر فوری

...و این بازی تمام شد

نیکبخت بلاخره و پس از کش و قوس های فراوان با ۲۷۰ میلیون تومان با تیم پرسپولیس ثبت کرد. او دقایقی پیش با حضور در هیئت فوتبال قرارداد خودش را به صورت رسمی با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند.

سایت آبیته از روز شنبه پیگیر قضیه واحدی نیکبخت بود و صورت شبانه روزی برای بازگشت او تلاش کرد اما او پس از عوض کردن نظر خود برای ۳ بار متوالی بلاخره امروز قرارداد خود را به صورت رسمی با پرسپولیس به ثبت رساند. 

مطمئناً بازنده این بازی استقلال نخواهد بود زیرا استقلال آنقدر بزرگ است که با رفتن بازیکنانی مانند واحدی نیکبخت به زمین نخورد. در طول تاریخ فوتبال ایران و باشگاه استقلال بازیکنان زیادی در این تیم متولد شده و در آخر از این تیم جدا شدند اما این استقلال است که همیشه ماندگار خواهد بود.

نیکبخت از تجربه دیگر بازیکنانی که به تیم های رقیب رفته اند استفاده نکرد و با یک تصمیم عجولانه با باشگاه پرسپولیس قراردادش را به ثبت رساند.

سایت آبیته برای واحدی نیکبخت آرزوی موفقیت می کند.

ستاره عمر دارد، اما اين آسمان است كه در هر حالتي سخت و استوار مي ماند. در سرما، گرما. در شب و روز. با خورشيد و با مهتاب. تاريك دل و روشن دل.

و  استقلال  درست به مانند آسماني است كه در هر شرايط باقي و استوار خواهد ماند.

پس ستاره، خاموش شوي و روشن بماني، اين  استقلال  است كه مي ماند!

تا ابد، عشق است استقلال!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

 

به‌ خاطر محبوبيت‌ محکوم‌ به‌ جدايى‌ شده‌ام! -


خبرورزشي:ماجراى‌ پرسپوليسى‌ شدن‌ عليرضا نيکبخت‌واحدى‌ هر روز پيچيده‌تر مى‌شود و متأسفانه‌ حتى‌ خود عليرضا از بيان‌ واقعيت، فرارى‌ است، اما حقيقت‌ امر اين‌ است‌ قلعه‌نوعى‌ برخلاف‌ آنچه‌ به‌ مطبوعات‌ مى‌گويد! خواهان‌ ادامه‌ حضور نيکبخت‌ در استقلال‌ نيست‌ سرمربى‌ جوان‌ استقلال‌ براى‌ فصل‌ 85-86، سه‌ بازيکن‌ قديمى‌ اين‌ تيم‌ را نخواست. نفر اول‌ عليرضا منصوريان‌ بود اما کنارگذاشتن‌ او به‌ صلاح‌ قلعه‌نوعى‌ و مديرعامل‌ باشگاه‌ نبود، نفر دوم‌ عليرضا اکبرپور نام‌ دارد که‌ به‌ راحتى‌ آب‌ خوردن‌ از اين‌ مجموعه‌ حذف‌ شد و نفر سوم‌ نيکبخت‌واحدى‌ است‌ که‌ شرايط‌ خاص‌ خودش‌ را دارد.

قلعه‌نوعى‌ با اغلب‌ استقلالى‌ها همبازى‌ بود و نمى‌توانست‌ با اقتدار به‌ آنها امر و نهى‌ کند و دليل‌ جدايى‌ بازيکنان‌ نامدارى‌ مثل‌ پرويز برومند، هادى‌ طباطبايي، سهراب‌ بختيارى‌زاده، زرينچه، خرمگاه، هاشمى‌نسب، پاشازاده، يزداني، داود سيدعباسي، يدالله‌ اکبري، محمد نوازي، على‌ موسوي، احمد مؤ‌من‌زاده، على‌ سامره‌ و... از استقلال‌ اين‌ بود که‌ بارها به‌ قلعه‌نوعى‌ حاضر جوابى‌ کردند.

قلعه‌نوعى‌ که‌ رابطه‌ خوب‌ و صميمانه‌اى‌ با قريب‌ و جويبارى‌ دارد به‌ آنها تأکيد کرد دنبال‌ تمديد قرارداد نيکبخت‌ نباشند و هرگز تصور نمى‌کرد اين‌ بازيکن‌ به‌ پرسپوليس‌ برود.
با امضاى‌ قرارداد داخلى‌ نيکبخت‌ و پرسپوليس، مسئولان‌ باشگاه‌ استقلال‌ تحت‌ فشار همه‌ جانبه‌ هواداران‌ اين‌ تيم‌ قرار گرفتند، از سويى‌ نيکبخت‌ حاضر به‌ مذاکره‌ با قريب‌ و جويبارى‌ نشد و ساعت‌ 30/22 شنبه‌ با فتح‌الله‌زاده، اميدوار رضايى‌ و عشرت‌ شايق‌ ملاقات‌ نمود و اعلام‌ کرد با دو سوم‌ مبلغى‌ که‌ از پرسپوليس‌ مى‌گيرد حاضر به‌ تمديد قرارداد با استقلال‌ است. اين‌ توافق‌ ميان‌ دو تن‌ از اعضاى‌ هيأت‌ مديره‌ و مشاور رئيس‌ هيأت‌ مديره‌ يعنى‌ فتح‌الله‌زاده‌ که‌ بانى‌ اين‌ نشست‌ بود به‌ ضرر قريب‌ تمام‌ مى‌شود و قلعه‌نوعى‌ به‌ دليل‌ اختلافاتى‌ که‌ از قبل‌ با مديرعامل‌ سابق‌ استقلال‌ داشته، علاقمند نيست‌ نيکبخت‌ از کانال‌ وى‌ به‌ تيمش‌ برگردد.
در اين‌ خصوص‌ بايد گفت، سخت‌ترين‌ شرايط‌ براى‌ سرمربى‌ جوان‌ استقلال‌ ايجاد شده‌ چون‌ اگر علناً‌ اعلام‌ کند نيکبخت‌ را نمى‌خواهد ذهنيت‌ هواداران‌ استقلال‌ را نسبت‌ به‌ خود منفى‌ مى‌کند و حالا هم‌ که‌ به‌ خاطر صلاحش‌ خواهان‌ او شده‌ مى‌بيند که‌ مجبور است‌ نيکبخت‌ را از طريق‌ فتح‌الله‌زاده‌ به‌ تيمش‌ برگرداند و اين‌ به‌ ضرر قريب‌ و جويبارى‌ مى‌شود. عليرضا نيکبخت‌واحدى‌ خود در اين‌ زمينه‌ مى‌گويد: من‌ کارى‌ به‌ سياستهاى‌ مديران‌ و مربيان‌ باشگاه‌ ندارم، حتى‌ ديروز به‌ شخص‌ قلعه‌نوعى‌ زنگ‌ زدم‌ و صحبت‌ کردم، مى‌دانم‌ از ته‌ دل‌ راضى‌ به‌ ماندن‌ من‌ نيست‌ ولى‌ سر دو راهى‌ مانده‌ام‌ و اگر به‌ پرسپوليس‌ بروم‌ مورد غضب‌ استقلالى‌ها قرار مى‌گيرم، تا آخر هفته‌ صبر مى‌کنم‌ اگر وضعيت‌ به‌ همين‌ منوال‌ باشد همه‌ چيز را به‌ مردم‌ مى‌گويم. بنده‌ از استقلال‌ خواسته‌ مالى‌ نداشتم‌ اما احساس‌ مى‌کنم‌ چون‌ نزد هواداران‌ محبوب‌ شده‌ام‌ محکوم‌ به‌ جدايى‌ و تخريب‌ هستم! 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱:٤٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ،۱۳۸٥

نیکبخت در استقلال ماندنی شد!

اختصاصی آبیته دات کام

 سیلی اول استقلال به پرسپولیس!  

چه روزهای شلوغی داشتیم! ایمیل های بیشمار، ناراحتی از مسئولین باشگاه و علیرضا واحدی نیکبخت در بین این پیام ها موج می زد. اما برای شما خبری خوشحال کننده داریم. علیرضا واحدی نیکبخت بعد از صحبت با مسئولین استقلال و شخص حاج آقا فتح الله زاده برای ماندن در استقلال رضایت داد و قرارداد این بازیکن به زودی تمدید خواهد شد.

داستان از این قرار است که علیرضا واحدی نیکبخت بعد از بی محلی از سوی قریب و جویباری روز چهارشنبه در یک حرکت عجولانه با پرسپولیسی ها وارد مذاکره شد. اما بعد از گذشت ۲۴ ساعت او از کار خود پشیمان گردید و به این موضوع پی برد که جدایی از استقلالی که سالها در آن توپ زده است برای او مشکل است.

روز گذشته و پس از اینکه فکس سایت ما و پیام های شما به دست مسئولین سایت قرار گرفت، باشگاه استقلال برای بازگرداندن نیکبخت دست به کار شد. واحدی در تنها مصاحبه خود با سایت آبیته اظهار علاقه کرد که می خواهد به تیم خودش بازگردد. 

حاجی که از چند روز پیش به عنوان مشاور عالی باشگاه انتخاب شده بود با در دست داشتن وکالت نامه رسمی از سوی باشگاه برای بازگرداندن علیرضا واحدی دست به کار شد.

پس از طی کردن چند جلسه در باشگاه، بلاخره نیکبخت در استقلال ماندنی شد و کدورت ها از بین رفت! قرارداد او به زودی تمدید خواهد شد واز امروز نیکبخت را استقلالی بدانید!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۱٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

طالب لو 2 ساله تمدید کرد

 

اختصاصی آبیته دات کام

وحید طالب لو دروازه بان خوش اخلاق و متعصب استقلال که پیش از این صحبت از ثبت قرارداد او با پرسپولیس به میان آمده بود و بارها در مصاحبه با سایت آبیته اظهار داشت که با استقلال تمدید خواهد کرد، عصر دیرزو با حضور در باشگاه استقلال به مدت ۲ سال قراردادش را تمدید کرد.

طالب لو در چند جمله بیان کرد: به خاطر استقلال و هواداران خوبش این قرارداد را امضا کردم و دو فصل دیگر در خدمت این تیم بزرگ خواهم بود.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

طالب لو راهی باشگاه شد

اختصاصی آبیته دات کام

دقایقی پیش وحید طالب لو، دروزاه بان خوش اخلاق تیم استقلال تهران راهی باشگاه شد تا پای میز مذاکره بنشیند. وحید طالب لو با اینکه با پیشنهاد وسوسه انگیزی از سوی تیم پرسپولیس روبرو شد اما به دلیل عشق و تعصبی که به باشگاه استقلال دارد دقایقی پیش به سمت باشگاه حرکت کرد. احتمال توافق او با باشگاه زیاد است.

تا ساعاتی دیگر و پس از به اتمام رسیدن جلسه شما را در جریان آخرین اخبار خواهیم گذاشت!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

 

اختصاصی آبیته دات کام

این روزها همه به انتظار نشسته اند تا بلاخره پرونده جنجالی نیکبخت به سرانجام برسد. پس از اتفاقاتی که روز گذشته افتاد و مسئولان استقلال بنا به درخواست شما عزیزان برای بازگرداندن نیکبخت دست به کار شدند، تکلیف نهایی این بازیکن تا ساعاتی دیگر روشن خواهد شد.

موفق شدیم دقایقی پیش با یکی از مسئولین باشگاه استقلال تماس گرفته و آخرین وضعیت را جویا شویم.

جلسه دیشب - نتیجه = مثبت

استقلالی ها دیشب با علیرضا واحدی نیکبخت گفتگو کردند و طبق گفته مسئولین باشگاه، نتیجه مثبتی از این جلسه به جا مانده است. استقلالی ها تا حدودی موفق به راضی کردن علیرضا واحدی نیکبخت برای ماندن در باشگاه شده اند و آنگونه که از شواهد پیداست استقلالی ها از نظر مالی نیز او را تامین خواهند کرد. 

جلسه آخر - ساعاتی دیگر

تا ساعاتی دیگر آخرین جلسه بین علیرضا واحدی نیکبخت و مسئولین استقلال تشکیل خواهد شد و تکلیف نهایی این بازیکن روشن خواهد شد. در این جلسه در مورد مدت قرارداد و همین طور مبلغ آن گفتگو خواهد شد.

آخرین مهلت برای نقد چک!

در صورتی که چک پیش پرداختی که باشگاه پرسپولیس صادر کرده است تا آخر ساعات اداری امروز نقد نشود، قرارداد داخلی نیکبخت به صورت خودکار کنسل و فسخ خواهد شد. باید دید با توجه به اینکه علیرضا برای بازگشت به استقلال تمایل نشان داده است و تا ساعاتی دیگر در جلسه آخر شرکت خواهد کرد، آیا او را بار دیگر با پیراهن آبی خواهیم دید؟

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

تکلیف واحدی تا ساعاتی دیگر روشن می شود

اختصاصی آبیته دات کام

این روزها همه به انتظار نشسته اند تا بلاخره پرونده جنجالی نیکبخت به سرانجام برسد. پس از اتفاقاتی که روز گذشته افتاد و مسئولان استقلال بنا به درخواست شما عزیزان برای بازگرداندن نیکبخت دست به کار شدند، تکلیف نهایی این بازیکن تا ساعاتی دیگر روشن خواهد شد.

موفق شدیم دقایقی پیش با یکی از مسئولین باشگاه استقلال تماس گرفته و آخرین وضعیت را جویا شویم.

جلسه دیشب - نتیجه = مثبت

استقلالی ها دیشب با علیرضا واحدی نیکبخت گفتگو کردند و طبق گفته مسئولین باشگاه، نتیجه مثبتی از این جلسه به جا مانده است. استقلالی ها تا حدودی موفق به راضی کردن علیرضا واحدی نیکبخت برای ماندن در باشگاه شده اند و آنگونه که از شواهد پیداست استقلالی ها از نظر مالی نیز او را تامین خواهند کرد. 

جلسه آخر - ساعاتی دیگر

تا ساعاتی دیگر آخرین جلسه بین علیرضا واحدی نیکبخت و مسئولین استقلال تشکیل خواهد شد و تکلیف نهایی این بازیکن روشن خواهد شد. در این جلسه در مورد مدت قرارداد و همین طور مبلغ آن گفتگو خواهد شد.

آخرین مهلت برای نقد چک!

در صورتی که چک پیش پرداختی که باشگاه پرسپولیس صادر کرده است تا آخر ساعات اداری امروز نقد نشود، قرارداد داخلی نیکبخت به صورت خودکار کنسل و فسخ خواهد شد. باید دید با توجه به اینکه علیرضا برای بازگشت به استقلال تمایل نشان داده است و تا ساعاتی دیگر در جلسه آخر شرکت خواهد کرد، آیا او را بار دیگر با پیراهن آبی خواهیم دید؟

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٥٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

جلسه برای بازگشت نیکبخت

نیکبخت را بر می گردانیم!

هواداران منتظر اخبار خوشحال کننده باشند

دقیقاً از روزی که باشگاه پرسپولیس برای جذب علیرضا واحدی نیکبخت دست به کار شد، ایمیل های زیادی به دست ما رسید و عاشقان استقلال به نوعی اعتراض خود را این مساله اعلام کردند. مصاحبه با علیرضا واحدی نیکبخت که به صورت اختصاصی در سایت آبیته قرار گرفت بازتاب بی نظیری داشت و پس از آنکه مسئولین باشگاه استقلال از رضایت نیکبخت برای بازگشت به استقلال با خبر شدند تا حدودی به تکاپو افتادند. در اوایل ساعات اداری دیروز در حالی که قرار بود علیرضا با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادش را به صورت رسمی به ثبت برساند فکسی را برای باشگاه استقلال ارسال کردیم و نظرات برخی از هواداران را در آن منعکس و باشگاه خواستار رسیدگی به وضعیت علیرضا واحدی نیکبخت و همین طور حضور پررنگ تر در نقل و انتقالات کشور شدیم. زیر این فکس اشاره کردیم تا این فکس مستقیماً به دست حاج آقا فتح الله زاده برسد. خوشبختانه ساعاتی بعد با خبر شدیم که استقلال برای برگرداندن نیکبخت دست به کار شده است. به همین منظور با آقای فتح الله زاده تماس گرفته و با او به گفتگو پرداختیم!

حاج آقا سلام، خسته نباشید!

سلامت باشید. در خدمتم. 

اول از همه یک سوال داریم. آیا فکس ما به دست شما رسید؟

بله حدود ساعت ۲ بعد از ظهر بود که فکس شما به دست ما رسید و آن را با دقت مطالعه کردیم.

از صحبت های واحدی خبر دارید؟

بله، مصاحبه ای را که ضمیمه این فکس کرده بودید خواندیم.

نتیجه چه شد؟

همان طور که می دانید نیکبخت قرار بود امروز (دیروز) قرارداد خودش را ثبت کند. اما با او تماس گرفتیم و خواستیم که در یک جلسه به ما بپیوندند.

جلسه کی برگزار می شود؟

امشب(دیشب) این جلسه برگزار خواهد شد و ما تمام سعیمان را خواهیم کرد تا نیکبخت را در استقلال نگاه داریم.

فکر می کنم خبر خوبی برای هواداران باشد!

ما نظراتشان را که در فکس آمده بود خواندیم. همه شان حق دارند. من وقتی دوباره به استقلال بازگشتم قول دادم که نیکبخت را برگردانم. با کمک شما این کار را عملی خواهیم کرد. امشب در جلسه ای که داریم حتماً علیرضا را برای ماندن در استقلال راضی می کنیم.

پس روز یکشنبه خبر حضور نیکبخت در استقلال در خبرگزاری ها منعکس خواهد شد؟

مطمئناً اولین رسانه ای که از این خبر اطلاع پیدا می کند شما خواهید بود. فکسی که شما فرستادید نقش بزرگی در تصمیم ما برای برگرداندن علیرضا واحدی داشت.

حاج آقا، با اینکه چند سالی است در راس باشگاه استقلال نیستید اما هنوز هم محبوبیت بالایی دارید! بعضی ها اعتقاد دارند که شما باید رئیس فدارسیون باشید!

به بنده لطف دارید. اما از دیروز تمام فکر و ذکرمان کمک به استقلال بوده و می خواهیم تیمی قوی روانه مسابقات کنیم.

وضعیت بازیکنانی مانند طالب لو و عنایتی به کجا انجامید؟

با وحید صحبت شده و توافقات نسبی نیز دست پیدا کردیم. فردا هم با عنایتی جلسه ای داریم که انشالله او را هم در استقلال نگاه می داریم.

آیا شایعه حضور چند پرسپولیس در استقلال صحت دارد؟

کار پرسپولیسی ها بی جواب نخواهد ماند! مطمئن باشید!

هواداران نگران عملکرد استقلال در نقل و انتقالات هستند!

کار ما تازه از دیروز شروع شده است. مطمئن باشید تا روزهای آینده خبرهای بسیار خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

حاج آقا ممنون از وقتی که در اختیار ما گذاشتید! ما را از جریانات باشگاه بی خبر نگذارید!

حتما. ممنون از شما. سلام من را به همه هواداران برسانید.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٤٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

مصاحبه اختصاصی با واحدی نیکبخت

مصاحبه اختصاصی آبیته دات کام با واحدی نیکبخت

حاضرم به استقلال برگردم!

برای فسخ قرارداد ۵۰ میلیون باید بپردازم

هواداران مرا درک کنند!

روز پنجشنبه خبر پیوستن نیکبخت به پرسپولیس مثل توپ در ایران پیچید. این خبر آنقدر عجیب بود که باورش هم برای استقلالی ها و هم برای پرسپولیسی ها سخت بود. اما پس از اینکه خبر مورد تایید خود نیکبخت قرار گرفت، واکنش های زیادی با این خبر روبرو شد. هواداران خشمگین استقلال از هر طریقی اعتراض خودشان را به این عمل نیکبخت اعلام کردند. از همان روز سعی کردیم با واحدی نیکبخت تماس بگیریم اما بلاخره بعد از گذشت ۴۸ ساعت موفق به این کار شدیم! مصاحبه سایت ابیته با علیرضا واحدی نیکبخت را بخوانید!

بعد از ۸ سال بازی در تیم بزرگ استقلال، به رقیب پیوستی!

می دانم. حق دارید! همه هواداران حق دارند از دست من ناراحت باشند. اما چاره ای نداشتم. ۸ سال برای استقلال بدون چشمداشت بازی کردم. منتی نمی گذارم! اما مجبور به این ترانسفر شدم. 

اما تو در استقلال نیکبخت شدی!

زحماتی که استقلال برای من کشید را فراموش نمی کنم اما من هم برای استقلال کم نگذاشتم.

از اینکه هواداران استقلال تو را مورد سرزنش قرار می دهند ناراحت نیستی؟

از نظر فنی از پیوستن به تیم پرسپولیس خوشحالم، اما تا آخر عمر عذاب وجدان خواهم داشت. عاشق تمام هواداران خونگرم استقلالی هستم. آنها باید مرا درک کنند.

امیر قلعه نویی گفته که تو را برای فصل آینده در لیست خود داشته است!

بله، امیرخان حق دارد از دست من ناراحت باشد اما خود ایشان می داند که در این یکی دو سال اخیر از چه چیزهایی گذشتم تا در تیم ایشان باشم.

مصاحبه تلویزیونی ات را بعد از قهرمانی به یاد داری؟ با هیجان گفتی: ((هیچ وقت این همه جمعیت استقلالی را در کنار هم ندیده بودم، دست همه شان را می بوسم))

یک سکوت معنی دار!

خیلی از هواداران این سوال را دارند که چرا یکدفعه پرسپولیسی شدی!

من قرار بود روز پنجشنبه به بلغارستان بروم اما شرایط زندگی من بازی در خارج از کشور را نمی پذیرد. همان روزها هم با من تماس گرفتند و برای پرسپولیسی شدن پیشنهاد خوبی به من دادند.

پس به خاطر پول به پرسپولیس رفتی!

من تازه ازدواج کرده ام و برای آینده ام باید شرایط خوبی ایجاد می کردم. اما دلیل اصلی پول نبود. کم لطفی مدیران استقلال بود که جواب تلفن های من را هم نمی دادند.

پس با این حساب هر کس جوابی از مدیران باشگاه نمی گیرد باید برود با پرسپولیس قرارداد ببندد!

باز هم سکوت!

استقلال باشگاه بزرگی است که وابسته به یک بازیکن نیست. این وسط مطمئن باش باشگاه استقلال ضرر نمی کند و تو هستی که آینده ات را به خطر انداخته ای. امروز نمی رفتی، یکسال دیگر از باشگاه جدا می شدی. استقلال آنقدر بزرگ است که بدون ستاره های خود ساخته هم به موفقیت برسد. اینها حرف دل من نیست، همه استقلالی ها این مساله را بیان کردند. اینها را گفتیم تا بدانی.

سکوت!

آخرین مصاحبه با سایت آبیته را هم انجام دادی. حرف خاصی نداری؟

بعد از چند ثانیه سکوت. من حاضرم به استقلال برگردم!

مگر قرارداد داخلی ثبت نکرده ای؟

در قرارداد آمده است که برای فسخ قرارداد داخلی باید ۵۰ میلیون تومان بپردازم.

فکر می کنی هواداران تو را دوباره قبول کنند؟

مطمئنم! آنها می دانند که چقدر به آنها علاقه دارم.

فکر نمی کنی دیر شده است؟

من طی امروز و فردا باید قراردادم را به طور رسمی ثبت کنم. اگر تا قبل از عقد قرارداد مسئولین استقلال تماس بگیرند و حاضر باشند ۵۰ میلیون را بپردازند، من به پرسپولیس قرارداد نمی بندم.

حرف دیگری نداری؟

از همه هواداران استقلال عذرخواهی می کنم. امیدوارم مرا درک کنند!

حالا اگه ما نخوايم درکش کنيم؟!......................

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

نقش فتح الله زاده در تحولات استقلال


اخبار استقلال

با انتخاب علي فتح الله زاده به عنوان مشاور عالي هيات مديره استقلال به نظر مي رسد ، تحولات و تغييرات مديريتي در استقلال وارد فاز جديدي شده است.

حضور فتح الله زاده در استقلال پس از انکه زمزمه هايي مبني بر مخالفت هيات مديره استقلال با سفر قريب مديرعامل اين تيم به آلمان و همچنين اعتراض بازيکنان اين تيم در مورد عدم پرداخت حقوق و قرارداد مالي خود فضاي تيم را به سمتي برد که برخي از چهره هاي شاخص باشگاه استقلال با تيم رقيب به مذاکره و حتي عقد قرارداد پرداختند.


مذاکره و عقد قرارداد داخلي نيکبخت واحدي با باشگاه پيروزي براي مسئولان استقلال به قدري ناراحت کننده بود که حتي برخي از اعضاي هيات مديره استقلال آن را ناشي از سياست هاي غلط مديرت باشگاه دانستند.
نزديکان باشگاه استقلال معتقد هستند حضور دوباره فتح الله زاده به عنوان مشاور عالي هيات مديره استقلال تغييرات مديريتي در استقلال را محتمل مي کند.


تحرکات فتح الله زاده براي جلوگيري از عقد قرارداد نيکبخت واحدي با باشگاه پيروزي و همچنين جلوگيري از پيوستن قلعه نوعي به يکي از تيم هاي ليگ برتري از جمله اقداماتي است که گفته مي شود مديران استقلال نتوانستند مانع آن شوند.


به نظر مي رسد که در چند روز آينده بيشتر در مورد فتح الله زاده در باشگاه استقلال خواهيم شنيد.


  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٥:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

 

يکی کمکم کنه...من سرم رو نمی تونم بيارم بالا...اين کاری که نيکبخت کرده داره

ديوونم می کنه!!!

نمی دونم به پرسپوليسی ها چی بگممممممممم....

 

يکی کمکم کنه!!!

 

ديوونه شدم......................

 

شما نمی دونين چی کار کنم؟!!!! بهم بگين....

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

می شناسيد؟!!!

اين ماشين شهاب حسينی بازيگر محبوب سينمای ايران است...

ماشينشم مثل خودش خوشگله...!!!!!!!!!!!!!!!!

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٥

 

وبلاگ جديدمو ببينييييييييييين...

هنوز چيزی توش ننوشتم!!!

تازه ساختمش..........

بعدا ببينين...اين نوشته داره به هر دوش سر بزنين!!

www.eshghe-30nema.persianblog.ir

اينم جديده...

www.shahab-hoseini.persianblog.ir

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٥

جانشين دادكان يكشنبه معرفي مي شود

  

فوتبال نيوز: مهندس علي آبادي ، رييس سازمان تربيت بدني، در تازه ترين اظهار نظر خود در مورد انتخاب جانشيني محمد دادکان از معرفي جانشين وي در روز يکشنبه خبر داد.


علي آبادي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: هرگاه كاري از دست مردم خارج شود و جنبه فردي و انحصاري به خود بگيرد، نتيجه مطلوب بدست نمي‌آيد و اين مساله در ورزش و فوتبال نيز مصداق دارد.


برپايه همين گزارش ، سخنگوي سازمان تربيت بدني نيز با اشاره به سخنان معاون رييس جمهور و رييس سازمان ورزش گفت : مهندس علي آبادي انتخاب فرد مورد نظر براي رياست فدراسيون فوتبال را فردا و احتمالا طي يک کنفرانس مطبوعاتي اعلام مي شود.

همچنين در پي بركناري دادكان اكنون زمزمه‌هايي مبني بر حضور خوش‌چهره (نماينده مجلس) در راس اين فدراسيون شنيده مي‌شود.


پيش از اين خبر احتمال حضور گزينه‌هايي همچون واعظ آشتياني (رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواري)، بهزاد كتيرايي (مديريت تربيت بدني سازمان صدا و سيما)، محمدحسن انصاري‌فرد (مديرعامل باشگاه پرسپوليس) براي تصدي پست رياست در محافل خبري مطرح شده بود و اينك محمد خوش‌چهره به اين ليست اضافه شد.

چنين به نظر مي‌رسد كه سازمان عجله چنداني براي معرفي رئيس جديد فدراسيون فوتبال ندارد،‌از اين رو احتمال حضور كيومرث هاشمي ( رييس مركز توسعه ورزش قهرماني ) به عنوان سرپرست موقت اين فدراسيون بسيار بالاست.

 

گفتني است با توجه به شرايط موجود عدم اجماع در مورد گزينه هاي جانشيني محمد دادکان احتمال مي رود که اعلام نام رييس فوتبال ايران به روزهاي بعد موکول شود.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٥

آلمان 2 - سوئد صفر ؛ ژرمن ها به یک چهارم نهایی رسیدند

  

فوتبال نیوز: تيم ملي فوتبال آلمان با شكست تيم ملي سوئد به عنوان اولين تيم، قدم به مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني گذاشت.

عصر شنبه در ورزشگاه شهر مونيخ دو تيم آلمان ميزبان رقابتها و سوئد در مرحله يك هشتم نهايي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶آلمان به مصاف هم رفتند، كه در نهايت تيم آلمان بانتيجه دو بر صفر موفق شد سوئد را از پيش رو بردارد.

گلهاي تيم آلمان را "لوكاس پودولسكي" در دقايق ‪ ۴و ‪ ۱۲وارد دروازه تيم سوئد كرد.

"تدي لوسيچ" بازيكن سوئد در دقيقه ‪ ۳۵بازي از سوي داور مسابقه با دريافت كارت قرمز از زمين اخراج شد ضمن اینکه هنریک لارسن ، مهاجم با تجربه سوئد ، در نیمه دوم یک پنالتی را به بالای دروازه آلمان زد.

در پایان این بازی هم میروسلاو کلوزه بعنوان بهترین بازیکن میدان معرفی و انتخاب شد.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:۱٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٥

دادكان: خداحافظ فوتبال ... !

  

فوتبال نيوز: دكتر محمد دادكان، رييس پيشين فدراسيون فوتبال، فردا طي مراسمي فدراسيون را ترك خواهد كرد.

در اين مراسم كه ساعت 11 صبح روز دوشنبه در محل فدراسيون فوتبال برگزار مي‌شود، محمد دادكان طي نشستي با كاركنان و مديران فدراسيون با آنها خداحافظي خواهد كرد.

در همين رابطه ، دادكان در اطلاعيه‌اي خطاب به مردم ايران، دست اندركاران فوتبال و شخصيتهاي حقيقي و حقوقي اين فدراسيون ، از آنها خداحافظي كرد.

وي، فعاليت در جو حاكم بر فضاي ورزش و فوتبال كشور را درحال حاضر غيرممكن خواند و نتايج بدست آمده در جام جهاني را درحد بضاعت و توان بازيكنان و مسوولان فدراسيون دانست.

متن اين اطلاعيه به شرح زير است:


فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران در دوره چهارساله مسووليت خطير خود تلاش نموده است تا با برنامه‌ريزيهاي علمي و حرفه‌اي و در چهارجوب قوانين و مقررات فدراسيون جهاني فوتبال "فيفا" و رعايت موازين فرهنگي و اخلاقي نسبت به بسط و توسعه فوتبال در سطوح مختلف همت گمارده و پيوسته استقلال همه جانبه فدراسيون را حفظ و پاسداري نمايند كه گزارش مشروح آن طي مصاحبه‌اي در آينده به اطلاع هموطنان عزيز خواهد رسيد.

اينك با عنايت به جو حاكم بر فضاي ورزش و فوتبال كشور در طول قريب به يك سال گذشته و تحمل شرايط دشوار كه برهمگان روشن است امكان استمرار خدمت و فعاليت مطلوب را غيرممكن ساخته است.

لذا با سپاس به پيشگاه خداوند متعال و فرد فرد هم ميهنان عزيز و تشكر و قدرداني از يك يك دست اندركاران فوتبال و شخصيتهاي حقيقي و حقوقي كه همواره يار و ياور فدراسيون بودند، با طلب حلاليت از محضر عزيزان و آرزوي سلامتي و سرافرازي، همه را به خداوند بزرگ مي‌سپارم.

برنامه‌ها و فعاليت‌هاي انجام شده به ويژه حضور تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني ۲۰۰۶آلمان كه خود دستاوردي بزرگ براي هر كشور و ملتي محسوب مي‌شود.

اگرچه نتوانستيم انتظارات ملت بزرگ ايران را برآورده نمائيم ليكن صادقانه اعلام مي‌نمائيم كه جوانان برومند كشور و همكاران در فدراسيون فوتبال در حد بضاعت و توان خود آن چه را كه مقدور شرايط بوده است انجام داده‌اند.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٥

گمانه زنی برای تصدی یک صندلی ؛ مالکی ، آشتیانی یا ... ؟؟؟

 

فوتبال نیوز: در حالیکه مقامات سازمان تربیت بدنی همچنان به رایزنی های خود ادامه می دهند، آخرين اخبار حکايت از شانس فراوان سردار مالکي ،رييس ستاد مبارزه با مواد مخدر ، براي قرار گرفتن در جايگاه مديريت فدراسيون فوتبال دارد.


منابع آگاه در سازمان تربیت بدنی خبر می دهند که شانس سردار فدا حسين مالکي براي رياست فدراسيون فوتبال از ساير کانديداها بيشتر است، اما در عين حال امير رضا واعظ آشتياني  - عضو شوراي شهر تهران و از نزديکان علي آبادي – جدي ترين رقيب مالکي براي اين پست است.

 

واعظ آشتياني از ماهها پيش برنامه هاي خود را براي فدراسيون فوتبال ارائه داده بود و به طور تلويحي از فدراسيون فوتبال محمد دادکان انتقاد کرده بود. او اکنون رييس فدراسيون دوچرخه سوراي است و در زمان او اولين پيست دوچرخه سوراي ايران ساخته شد.

وي رابطه نزديکي با محمد علي آبادي دارد و به نظر مي رسد که او از سوي سازمان گزينه قابل اعتنايي باشد. او خود را با محسن صفايي فراهاني ، رييس صنعتي فدراسيون فوتبال مقايسه مي کند و اعتقاد دارد که عدم آشنايي و تبحر او در فوتبال با صنعتي بودنش توجيه مي شود.

 

این گزارش حاکي است که تا پايان شنبه شب و يا يکشنبه ظهر سرپرست فدراسيون فوتبال انتخاب مي شود.

 

مالکي اکنون به عنوان عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس بخت اول نشستن بروي صندلي رياست  ساختمان فوتبال درخيابان  سئول را دارد ، اما در عين حال واعظ آشتياني که خبرنگاران را به  24 ساعت صبر دعوت مي کند ، شانس دوم مديريت فوتبال است.

 

البته اگر رقابت به سرانجام نرسد ، انتصاب کيومرث هاشمي به عنوان سرپرست نشان از عزم سازمان براي برگزاري انتخابات دموکراتيک خواهد داشت.

 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٥

 

Hossein Rezazadeh & koroush Bagheri  -حسین رضازاده و کوروش باقری !
Hossein Rezazadeh & Koroush Bagheri

خوب! ما که قرار نبود پرتقال رو ببریم ؟ قرار بود؟
تیمی که یه دونه بازی تدارکاتی درست درمون نداشته بهتر از این میشه؟
حالا شما هی گیر بدین به مربی و دروازه بان و علی دایی!

فوتبال رو با حسین رضازاده و کوروش باقری دیدم، جای همه تون خالی! اینقدر خندیدم! اینقدر خندیدم که چند ساعت بعد هم فکم درد میکرد.

چه کسی فکر میکنه قهرمانان وزنه برداری جهان بتونن اینقدر مهربون و دوست داشتنی باشن؟!

نکته آخر؟

اون قضیه بازی تدارکاتی رو در مورد تیم وزنه برداری هم لحاظ کنید!(و البته بقیه تیمهای ملی اصولا بدتر از این!)
اتاق آقای حسین رضازاده در اردوی تیم ملی به نظر من خجالت آور بود(البته ایشان معتقد بودن بهترین اتاق و امکانات در اختیار ایشون هست! و بقیه شرایط بسیار بدتری دارن)

Watching Iran-Portugal football match with Hossein Rezazadeh, the world’s strongest man, and Kourosh Bagheri, former 94 kg weightlifting champion of the world.

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٢:٥٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٢ تیر ،۱۳۸٥

‌در جلسه‌ با هيأت‌ مديره‌ تمام‌ مشکلات‌ حل‌ شد -


 


خبرورزشي:ديروز وقتى‌ با امير قلعه‌نوعى‌ سرمربى‌ استقلال‌ تماس‌ گرفتيم‌ او در حال‌ بازگشت‌ از نشست‌ مهمى‌ بود و در جلسه‌اى‌ که‌ با حضور اعضاى‌ هيأت‌مديره‌ تيم‌ و وى‌ برگزار شد، در آن‌ در باره‌ تمام‌ اتفاقات‌ روز صحبت‌ شد.
جلسه‌ مهمى‌ داشتيد، درست‌ است؟
بله. اعضاى‌ محترم‌ هيأت‌ مديره‌ تيم‌ و آقاى‌ على‌ نظرى‌ جويبارى‌ در آن‌ حضور داشتند و درباره‌ تمام‌ مسائلى‌ که‌ مرتبط‌ با استقلال‌ بود، صحبت‌ کرديم. به‌ نظر من‌ با صحبت‌هايى‌ که‌ مطرح‌ شد آينده‌ درخشانى‌ پيش‌ روى‌ استقلال‌ است.
مشکلات‌ مالى‌ تيم‌ حل‌ خواهد شد، بازيکنان‌ در اين‌ باره‌ مصاحبه‌هايى‌ در روزهاى‌ اخير داشته‌اند!
قرار بر اين‌ شد تا پايان‌ هفته‌ آينده‌ تمام‌ حق‌ و حقوق‌ عقب‌افتاده‌ بازيکنان‌ پرداخت‌ شود، مراسمى‌ برگزار مى‌شود و از زحمات‌ همه‌ اعضاى‌ تيم‌ که‌ براى‌ موفقيت‌ تيم‌ تلاش‌ کردند و عنوان‌ قهرمانى‌ را به‌ دست‌ آوردند قدردانى‌ خواهد شد.

استقلال‌ بازيکنى‌ را براى‌ ليگ‌ ششم‌ جذب‌ نمى‌کند؟
با عباس‌ آقايى‌ قرارداد امضا کرديم، چند بازيکن‌ ديگر مدنظر ما هستند که‌ درحال‌ مذاکره‌ با آنها هستيم‌ و اگر اتفاق‌ خاصى‌ رخ‌ ندهد با بازيکنان‌ مورد نظرمان‌ براى‌ پوشيدن‌ پيراهن‌ استقلال‌ به‌ توافق‌ کامل‌ دست‌ خواهيم‌ يافت.
پول‌ اين‌ بازيکنان‌ از کجا تأمين‌ خواهد شد؟
به‌ حساب‌ باشگاه‌ پول‌ واريز شده‌ است‌ و قرار شد جويبارى‌ با جيب‌ پر بازيکنان‌ مورد نظر را جذب‌ کند.
پس‌ فصل‌ آينده‌ استقلال‌ مشکلى‌ نخواهد داشت؟
انشأا... مشکلى‌ نخواهيم‌ داشت، تلاش‌ خواهيم‌ کرد استقلال‌ را به‌ جايگاه‌هاى‌ بالاتر برسانيم.
واحدى‌ نيز با پرسپوليس‌ تمام‌ کرد!
بست؟
بله...!
حرفى‌ ندارم.
او را نمى‌خواستيد؟
اتفاقاً‌ عليرضا جزو بازيکنانى‌ بود که‌ براى‌ تمديد قرارداد در فهرست‌ ما جاى‌ داشت‌ اما وقتى‌ او به‌ تيم‌ رقيب‌ پيوسته‌ است‌ نظرى‌ ندارم.
گفته‌ مى‌شود قريب‌ به‌ او گفته‌ است‌ تو را نمى‌خواهيم؟
من‌ فکر نمى‌کنم‌ آقاى‌ قريب‌ چنين‌ حرفى‌ زده‌ باشد.


 

  
نویسنده : نيلوفر ; ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٢ تیر ،۱۳۸٥